' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100100 - TC BASELINE Banská Bystrica
Miesto konania (adresa dvorcov):BASELINE SPORT ARENA, Švermova 6515, Banská Bystrica
Trieda:Halové MSR Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Novák Marek (C1)   
Termín od:09.02.2019 Termín do:12.02.2019
Kontakt:Marek Novák
Kontakt tel.:mobil - 0905524647,
Kontakt e-mail:mnovak@tenisbb.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 02. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci3216-09.02.2019 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výborNOMINÁCIA, správa
VR: Dagrmar Regendová, ZVR: Marek Novák

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)János Fekete 
   09.02.2019
2. Milan Bežák 
 
3. Daniel Karas 
   09.02.2019
4. Peter Benjamín Privara 
 
5. Matej Gálik 
   09.02.2019
6. Dung Em Oliver Dao 
 
7. Anton Magdolen 
   09.02.2019
8. (5-8)Michal Novanský 
 
9. (3-4)Adam Arbet 
   09.02.2019
10. Maxim Novák 
 
11. Dušan Baranec 
   09.02.2019
12. Filip Žilkay 
 
13. Radovan Michalik 
   09.02.2019
14. Tomáš Šuran 
 
15. Lukáš Bielik 
   09.02.2019
16. (5-8)Krištof Minárik 
 
17. (5-8)Dušan Oberta 
   09.02.2019
18. Igor Németh 
 
19. Matej Muránsky 
   09.02.2019
20. Michal Moncoľ 
 
21. Karol Vlčko 
   09.02.2019
22. Ivan Sura 
 
23. Stanislav Valent 
   09.02.2019
24. (3-4)Lukáš Palovič 
 
25. (5-8)Lukáš Pokorný 
   09.02.2019
26. Šimon Habšuda 
 
27. Samuel Peško 
   09.02.2019
28. Miloš Karol 
 
29. Juraj Jaščur 
   09.02.2019
30. Peter Naď 
 
31. Kevin Potaš 
   09.02.2019
32. (2)Adam Behúň 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Fekete J.  Minárik K. 
   09.02.2019
2. Moncoľ M.  Privara P. 
 
3. Sura I.  Potaš K. 
   09.02.2019
4. Muránsky M.  Németh I. 
 
5. (3-4)Habšuda Š.  Arbet A. 
   09.02.2019
6. Peško S.  Valent S. 
 
7. Jaščur J.  Karas D. 
   09.02.2019
8. Žilkay F.  Michalik R. 
 
9. Naď P.  Novák M. 
   09.02.2019
10. Vlčko K.  Bežák M. 
 
11. Baranec D.  Magdolen A. 
   09.02.2019
12. (3-4)Oberta D.  Bielik L. 
 
13. Dao D.  Karol M. 
   09.02.2019
14. Marošík N.  Šuran T. 
 
15. Novanský M.  Gálik M. 
   09.02.2019
16. (2)Pokorný L.  Behúň A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Fekete János31.10.20202001D-chTC EMPIRE Trnava 1
2 Behúň Adam31.10.20202001D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 3
3 Arbet Adam31.10.20202001D-chTC EMPIRE Trnava 4
4 Palovič Lukáš31.10.20202002D-chTenisová akadémia Prešov 5
5 Minárik Krištof31.10.20202001D-chTK Slávia STU Bratislava 6
6 Oberta Dušan31.10.20202001D-chTenisová akadémia Prešov 7
7 Novanský Michal31.10.20202002D-chOZ Slávia Trnava 8
8 Pokorný Lukáš31.10.20202002D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 9
9 Habšuda Šimon31.10.20202001D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 11
10 Gálik Matej31.10.20202002D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 12
11 Bielik Lukáš31.10.20202001D-chTC EMPIRE Trnava 13
12 Moncoľ Michal31.10.20202001D-chMTK Rimavská Sobota 14
13 Karol Miloš31.10.20202002D-chTKM - Tenisový klub Madunice 16
14 Michalik Radovan31.10.20192003D-chTK Mladosť Košice 20
15 Peško Samuel31.10.20202001D-chTK Slávia STU Bratislava 22
16WCŽilkay Filip31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 23
17 Sura Ivan31.10.20202002D-chTK Mladosť Košice 24
18 Magdolen Anton31.10.20202002D-chTC Topoľčany 26
19 Bežák Milan31.10.20202002D-chTK Nová Dubnica 27
20 Valent Stanislav31.10.20202002D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 28
21 Potaš Kevin31.10.20192003D-chTenisová akadémia Prešov 31
22 Dao Dung Em Oliver31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 33
23 Privara Peter Benjamín31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 35
24 Vlčko Karol31.10.20202004D-chTK Nová Dubnica 38
25 Baranec Dušan31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 39
26 Karas Daniel31.10.20192003D-chTK GSM Prešov 42
27 Šuran Tomáš31.10.20202002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 44
28 Naď Peter31.10.20202004D-chTK Mladosť Košice 52
29 Németh Igor31.10.20192003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 71
30USPNovák Maxim31.10.20202004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 91
31 Jaščur Juraj31.10.20192001D-chTK GSM Prešov 95
32USPMuránsky Matej31.10.20202004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 96
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Lánik Tomáš06. 01. 20192002D-chTC EMPIRE Trnava 15
2Grnáč Marko16. 11. 20182001D-chLieskovský tenisový klub-LTC 17
3Mikuš Jozef17. 12. 20182001D-chTKM Betliar 18
4Pjontek Sebastián31. 12. 20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 21
5Verčík Ivo15. 11. 20182003D-chTK Žilina 29
6Keľo Pavel15. 11. 20182003D-chTA Rimavská Sobota 30
7Gibala Martin17. 11. 20182002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 32
8Gondor Ivo20. 12. 20182001D-chTJT Michalovce 34
9Urbánek Filip17. 12. 20182001D-chTK Kúpele Piešťany 36
10Kučera Peter29. 11. 20182003D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 40
11Murár Adam Maximilián22. 12. 20182002D-chTK Slávia STU Bratislava 41
12Palenčár Patrik15. 11. 20182003D-chTK Slávia STU Bratislava 42
13Mísař Aleš24. 11. 20182002D-chTK Nová Dubnica 48
14Krošlák Jakub20. 11. 20182003D-chTK Slávia STU Bratislava 49
15Krajčí Michal21. 11. 20182005S-chTK Mladosť Košice 51
16Filípek Dominik14. 12. 20182002D-chTK Žilina 54
17Daniška Dávid03. 01. 20192003D-chTennis club Veľké Kostoľany 55
18Šmotlák Oliver17. 01. 20192001D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 56
19Hajduch Marko16. 11. 20182003D-chTK Inter Bratislava 58
20Babík Benjamín15. 11. 20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 58
21Filipko Adam18. 11. 20182003D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 60
22Stolárik Samuel02. 12. 20182004D-chMŠK Poprad-Tatry 61
23Palčo Matej15. 11. 20182004D-chTC EMPIRE Trnava 63
24Šramko Marcel30. 12. 20182003D-chTK Slávia STU Bratislava 64
25Masarčin Marcus16. 11. 20182004D-chTK Slávia STU Bratislava 65
26Hrbáček Šimon15. 11. 20182002D-chTK Slávia STU Bratislava 66
27Barcaj Matúš15. 12. 20182003D-chTC EMPIRE Trnava 67
28Jergič Daniel15. 11. 20182003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 68
29Fajth Filip15. 11. 20182002D-chTK Žilina 69
30Kirkov Mário16. 11. 20182004D-chTenisová akadémia Prešov 70
31Bebjak Richard18. 12. 20182003D-chGSM Europe Trenčín 72
32Králik Dalibor15. 11. 20182001D-chDuTaF Sport Dubnica n/V. 72
33Bušniak Matúš21. 11. 20182002D-chTK Slávia STU Bratislava 72
34Semančík Filip26. 11. 20182004D-chTK Slovan Bratislava 75
35Jerlija Samuel18. 11. 20182003D-chTK Mladosť Košice 79
36Marošík Norbert16. 11. 20182004D-chLieskovský tenisový klub-LTC 80
37Svoreň Matej Martin17. 11. 20182001D-chTK TCN Nitra 82
38Grolmus Róbert15. 11. 20182002D-chTA M. Ryšavého Bojnice 85
39Finta Lukáš15. 11. 20182004D-chTK Slovan Bratislava 86
40Bernáth Bruno02. 01. 20192004D-chTK Nová Dubnica 90
41Gula Pavel30. 11. 20182004D-chOZ ŠK Odema Púchov 93
42Hlaváč Roland08. 01. 20192002D-chTC Slávia UPJŠ Košice 94
43Patráš Martin07. 12. 20182001D-chTK Banská Bystrica 98
44Kožiak Martin17. 11. 20182003D-chTK Mladosť Košice 100
45Šuba Marek15. 11. 20182004D-chOZ ŠK Odema Púchov 104
46Šimák Adam17. 11. 20182004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 106
47Garaj Bruno26. 11. 20182003D-chLieskovský tenisový klub-LTC 114
48Náhlovský Filip16. 11. 20182004D-chTK Jednotka Bratislava 119
49Petráš David15. 11. 20182004D-chTA M. Ryšavého Bojnice 121
50Lupták Adam22. 11. 20182002D-chMŠK Poprad-Tatry 136
51Obtulovič Juraj17. 11. 20182004D-chTK Slovan Bratislava 138
52Gaštan Jacob Michal16. 11. 20182003D-chTK Slovan Bratislava 139
53Ondruš Dávid19. 11. 20182004D-chTC Topoľčany 145
54Smoleňák Hugo16. 01. 20192004D-chTenisová akadémia Prešov 149
55Blažo Marek15. 11. 20182004D-chTK Slovan Bratislava 154
56Černák Filip12. 01. 20192001D-chTK Slovan Bratislava 164
57Sepeši Bastien26. 11. 20182004D-chTK Slávia STU Bratislava 196
58Ferenc Michal29. 11. 20182004D-chTenisová akadémia Prešov 213
59Rosa Alex20. 11. 20182004D-chTK Slovan Bratislava 229
60Štancel Adrián04. 12. 20182004D-chTC EMPIRE Trnava 241
61Mišenka Dodi22. 11. 20182004D-chTC Topoľčany 241
62Majorský Adam22. 11. 20182004D-chTC Slávia UPJŠ Košice 274
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Lazarčík Markus27. 01. 20192005S-chTK Slovan Bratislava 162
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Almási Alfréd06. 02. 2019 09:242003D-chTC EMPIRE Trnava 25
2Červenák Peter04. 02. 2019 07:452002D-chTK VIP Bratislava 50
3Čurlej Michal08. 02. 2019 06:372004D-chTK Mladosť Košice 107
4Dráb Martin11. 01. 2019 10:132003D-chTKM Betliar 121
5Držiak Jakub Oskar08. 01. 2019 05:562003D-chTK Slávia STU Bratislava 107
6Guzoň Samuel22. 01. 2019 07:252005S-chTC EMPIRE Trnava 319
7Hudák Max09. 01. 2019 02:332003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 76
8Kaťuch Jakub07. 02. 2019 04:002002D-chTK Mladosť Košice 2
9Kepič Tomáš04. 02. 2019 05:222001D-chTC Slávia UPJŠ Košice 37
10Kopál Adrián08. 02. 2019 08:482002D-chTK Kúpele Piešťany 10
11Kravec Vladimír07. 01. 2019 08:142004D-chTK Baník Prievidza 97
12Lábaj Patrik14. 01. 2019 09:382005S-chTK Mladosť Košice 181
13Melicherík Tomáš31. 01. 2019 05:512004D-chTC EMPIRE Trnava 188
14Schwarc David12. 01. 2019 08:522005S-chTC EMPIRE Trnava 210
15Slovík Igor06. 02. 2019 07:562001D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 80
16Slovík Sasha06. 02. 2019 07:582002D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 159


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk