' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:TENNISPOINT CUP 2019
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Halové MSR Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Varmus Michal (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Blaško Anton (B)   
Termín od:12.01.2019 Termín do:15.01.2019
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie dorastenky3216-12.01.2019 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, ubytovanie, NOMINÁCIA, nominačné kritériá na halové ME družtiev 2019
správa
VR: Michal Varmus, ZVR: Anton Blaško

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Sara Suchánková 
   12.01.2019
2. Sára Šarinová 
 
3. Mia Mayerová 
   12.01.2019
4. Barbora Garguláková 
 
5. Zina Stanová 
   12.01.2019
6. Ema Pleváková 
 
7. Petra Janigová 
   12.01.2019
8. (5-8)Natália Slabá 
 
9. (3-4)Mia Chudejová 
   12.01.2019
10. Zuzana Trebuňová 
 
11. Sofia Svitková 
   12.01.2019
12. Alexandra Barčíková 
 
13. Martina Smoleňová 
   12.01.2019
14. Daniela Zaicová 
 
15. Miriam Gondorová 
   12.01.2019
16. (5-8)Nina Ďarmatiová 
 
17. (5-8)Martina Marušinová 
   12.01.2019
18. Ela Pláteníková 
 
19. Nina Vargová 
   12.01.2019
20. Gabriela Naňová 
 
21. Nikola Daubnerová 
   12.01.2019
22. Nina Paľovská 
 
23. Irina Balus 
   12.01.2019
24. (3-4)Radka Zelníčková 
 
25. (5-8)Ema Bolebruchová 
   12.01.2019
26. Salma Drugdová 
 
27. Karolína Mráziková 
   12.01.2019
28. Michaela Klanduchová 
 
29. Lucia Krivosudská 
   12.01.2019
30. Slávka Mihálová 
 
31. Viktória Lacková 
   12.01.2019
32. (2)Bianca Behúlová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Zelníčková R.  Behúlová B. 
   12.01.2019
2. BYE 
 
3. Barčíková A.  Mihálová S. 
   12.01.2019
4. Klanduchová M.  Mayerová M. 
 
5. (3-4)Bolebruchová E.  Chudejová M. 
   12.01.2019
6. Paľovská N.  Gondorová M. 
 
7. Trebuňová Z.  Zaicová D. 
   12.01.2019
8. Lacková V.  Pláteníková E. 
 
9. Pleváková E.  Janigová P. 
   12.01.2019
10. Mráziková K.  Krivosudská L. 
 
11. BYE 
   12.01.2019
12. (3-4)Slabá N.  Ďarmatiová N. 
 
13. Daubnerová N.  Vargová N. 
   12.01.2019
14. Svitková S.  Garguláková B. 
 
15. BYE 
   12.01.2019
16. (2)Suchánková S.  Marušinová M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Suchánková Sara31.10.20192003D-dMŠK Poprad-Tatry 6
2 Behúlová Bianca31.10.20192003D-dTK Slávia SPU Nitra 11
3 Zelníčková Radka31.10.20192003D-dTC EMPIRE Trnava 13
4 Chudejová Mia31.10.20192003D-dTK Žilina 17
5 Marušinová Martina31.10.20192003D-dTK Slovan Bratislava 18
6 Slabá Natália31.10.20192003D-dTK Slávia SPU Nitra 19
7 Bolebruchová Ema31.10.20192003D-dTK Senica 21
8 Ďarmatiová Nina31.10.20192003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 24
9 Smoleňová Martina31.10.20192003D-dMŠK Poprad-Tatry 28
10 Mayerová Mia31.10.20192003D-dTK Slávia STU Bratislava 37
11 Paľovská Nina31.10.20192003D-dTC Slávia UPJŠ Košice 39
12 Gondorová Miriam31.10.20192003D-dTJT Michalovce 44
13 Krivosudská Lucia31.10.20192003D-dTK Sereď 47
14 Mráziková Karolína31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 49
15 Drugdová Salma31.10.20202004D-dFresh club Zvolen 50
16 Pleváková Ema31.10.20192003D-dSTC Tennis Academy Púchov 57
17 Barčíková Alexandra31.10.20202004D-dTK Žilina 58
18 Trebuňová Zuzana31.10.20192004D-dTC Slávia UPJŠ Košice 65
19WCŠarinová Sára31.10.20192005S-dTenisová akadémia Prešov 66
20 Naňová Gabriela31.10.20192003D-dTK GARDA Bratislava 67
21 Pláteníková Ela31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 74
22 Lacková Viktória31.10.20192005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 75
23 Klanduchová Michaela31.10.20192003D-dTop tennis academy Zvolen 75
24 Stanová Zina31.10.20202004D-dTK Slovan Bratislava 79
25 Vargová Nina31.10.20192005S-dTK Slovan Bratislava 93
26 Daubnerová Nikola31.10.20192005S-dTK Slovan Bratislava 102
27 Zaicová Daniela31.10.20202004D-dTK Mladosť Košice 103
28 Balus Irina31.10.20192005S-dTK Žilina 126
29USPGarguláková Barbora31.10.20192005S-dTK Žilina 149
30 Janigová Petra31.10.20192005S-dOZ ŠK Odema Púchov 161
31 Mihálová Slávka31.10.20202004D-dTK Senica 175
32USPSvitková Sofia31.10.20192005S-dTK Žilina 212
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Vighová Nelly31.10.20202004D-dTK Slávia SPU Nitra 52
2Rečková Daniela31.10.20202003D-dTenis Club Nové Zámky 59
3Kaňovská Sabína31.10.20192003D-dTC Topoľčany 62
4Pinková Lucia31.10.20192003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 63
5Švorcová Klára Mária31.10.20202003D-dTK HSC Piešťany 68
6Nádaská Laura31.10.20202004D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 70
7Škvrndová Linda31.10.20202004D-dTK Slávia STU Bratislava 72
8Šašková Karolína31.10.20202004D-dTK Tvrdošín 78
9Baniarová Nina31.10.20202004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 82
10Čuboňová Žofia31.10.20202004D-dTK HSC Piešťany 83
11Perháčová Terézia31.10.20202004D-dTK MŠK Žiar nad Hronom 85
12Šabíková Ana31.10.20202004D-dTK Zlaté Moravce 85
13Coddington Sara31.10.20202004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 87
14Provazníková Agáta31.10.20202004D-dAŠK Skalica 89
15Vighová Vivienne31.10.20202003D-dTK Slávia SPU Nitra 100
16Barteková Sára31.10.20192003D-dTK AS Trenčín 104
17Gombitová Ivana31.10.20202004D-dTenisová akadémia Prešov 105
18Pavlechová Katarína31.10.20192005S-dLTC Leopoldov 116
19Kratochvílová Karin31.10.20202004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 116
20Barlová Timea31.10.20202004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 122
21Balontayová Lucia31.10.20192005S-dTenis Club Nové Zámky 123
22Forgáčová Sára31.10.20192005S-dTenis Club Nové Zámky 128
23Grajciarová Nikola31.10.20192003D-dFresh club Zvolen 130
24Pavlíková Vladimíra31.10.20202004D-dŠA Trenčianske Teplice 135
25Čopianová Stela31.10.20202003D-dMŠK Poprad-Tatry 136
26Vizváryová Veronika31.10.20202004D-dTK Slávia STU Bratislava 137
27Melicháčová Eliška31.10.20202004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 145
28Sameliaková Klára31.10.20202004D-dTK Slávia STU Bratislava 153
29Poldaufová Simona31.10.20202005S-dTenis Club Nové Zámky 159
30Gavalcová Terézia31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 168
31Bučič Veronika31.10.20192004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 174
32Líšková Liliana31.10.20202004D-dTK Senica 175
33Celušáková Nina31.10.20202004D-dMŠK Poprad-Tatry 197
34Feketeová Liliana31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice 233
35Dobrucká Natália31.10.20192005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 233
36Krajčovičová Ashley31.10.20192005S-dLTC Leopoldov 261
37Hrabovská Karolína31.10.20202004D-dTK Tennis Classic Bratislava 270
38Kotianová Lenka31.10.20192003D-dSlávia ŽU Žilina 338
39Šašková Barbora31.10.20192005S-dTK Tvrdošín 338
40Košlíková Viktoria Dominika31.10.20192005S-dTK Tennis Classic Bratislava 338
41Kolodžejová Lea31.10.20202006S-dTK Mladosť Košice  
42Zapletalová Alexandra31.10.20202006S-dLieskovský tenisový klub-LTC  
43Mináriková Mária31.10.20202006S-dBenet LTC Bytča  
44Hetešová Sophie31.10.20202006S-dTC EMPIRE Trnava  
45Kolesárová Vanessa31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice  
46Mravcová Ema31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Modlová Sofia Markéta31.10.20202004D-dMŠK Poprad-Tatry  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Babíková Noemi31.10.20202004D-dTK Slávia STU Bratislava 96
2Danišková Kristína31.10.20202004D-dTK HSC Piešťany 118
3Filipková Emma31.10.20192005S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 41
4Gombitová Alexandra31.10.20202004D-dTenisová akadémia Prešov 130
5Hubinská Mária31.10.20192003D-dTŠP-tenisová škola Petržalka 113
6Ivaničová Darina31.10.20202006S-dTC Topoľčany  
7Jančíková Alex31.10.20192005S-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 338
8Jašková Anika31.10.20192003D-dTK Slovan Bratislava 6
9Kamenská Chiara31.10.20202005S-dŠA Trenčianske Teplice 140
10Kandravá Sára31.10.20202004D-dTenisová akadémia Prešov 338
11Karasová Emma31.10.20202006S-dŠport Park Lúčky 197
12Koppová Natália31.10.20202006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
13Kotlíková Inez Maria31.10.20192003D-dTK Slávia STU Bratislava 9
14Krajmer Karolína31.10.20202006S-dSlávia ŽU Žilina  
15Michalčíková Bernadette31.10.20202006S-dTC Topoľčany  
16Nebylová Paula31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 267
17Plajová Nina31.10.20202004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 109
18Polakovičová Adela31.10.20192005S-dLTC Leopoldov 149
19Sobihardová Hana31.10.20192003D-dTK Slávia STU Bratislava 109
20Šramková Tamara31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava 270
21Šurinová Simona31.10.20192005S-dTK Inter Bratislava 114
22Tóthová Emma31.10.20192005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 34
23Vancelová Zuzana31.10.20202004D-dTK Žilina 51
24Vargová Vanda31.10.20202003D-dTC EMPIRE Trnava 5
25Zelenayová Romana31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 109


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk