Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Halové MSR | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Baláž Milan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Holub Ivan (A) | |||
Termín od: | 12.01.2019 | Termín do: | 15.01.2019 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší dorastenci | 32 | 16 | - | 12.01.2019 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, nominačné kritériá na halové ME družtiev 2019
správa
VR: Milan Baláž, ZVR: Ivan Holub
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Michalik Radovan | |||
6:1 6:2 | |||||
2. | Kyjaci Samuel | 32 16 8 SF F | |||
3. | Masarčin Marcus | ||||
6:3 6:4 | |||||
4. | Németh Igor | 32 16 8 SF F | |||
5. | Barcaj Matúš | ||||
6:0 6:2 | |||||
6. | Gula Pavel | 32 16 8 SF F | |||
7. | Vlčko Karol | ||||
6:3 6:4 | |||||
8. | (5-8) | Dao Dung Em Oliver | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Verčík Ivo | |||
6:1 6:3 | |||||
10. | Ševčík Jakub | 32 16 8 SF F | |||
11. | Pivník Oliver | ||||
6:2 6:0 | |||||
12. | Čurlej Michal | 32 16 8 SF F | |||
13. | Marošík Norbert | ||||
7:5 6:3 | |||||
14. | Baranec Dušan | 32 16 8 SF F | |||
15. | Krošlák Jakub | ||||
6:1 1:6 6:3 | |||||
16. | (5-8) | Keľo Pavel | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Potaš Kevin | |||
6:4 6:2 | |||||
18. | Garaj Bruno | 32 16 8 SF F | |||
19. | Palčo Matej | ||||
6:2 6:2 | |||||
20. | Obtulovič Juraj | 32 16 8 SF F | |||
21. | Štancel Adrián | ||||
6:0 6:1 | |||||
22. | Krajčí Michal | 32 16 8 SF F | |||
23. | Melicherík Tomáš | ||||
6:1 6:0 | |||||
24. | (3-4) | Almási Alfréd | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Privara Peter Benjamín | |||
6:0 6:1 | |||||
26. | Kučera Peter | 32 16 8 SF F | |||
27. | Hajduch Marko | ||||
6:2 7:5 | |||||
28. | Naď Peter | 32 16 8 SF F | |||
29. | Karas Daniel | ||||
6:3 6:3 | |||||
30. | Smoleňák Hugo | 32 16 8 SF F | |||
31. | Semančík Filip | ||||
6:4 6:7(5) 6:4 | |||||
32. | (2) | Žilkay Filip | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Žilkay F. Michalik R. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Palenčár P. Šramko M. | ||||
6:3 3:6 10:5 | |||||
4. | Palčo M. Potaš K. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Privara P. Baranec D. | |||
6:1 6:1 | |||||
6. | Melicherík T. Garaj B. | 16 8 SF F | |||
7. | Karas D. Čurlej M. | ||||
6:3 6:2 | |||||
8. | Pivník O. Smoleňák H. | 16 8 SF F | |||
9. | Naď P. Vlčko K. | ||||
7:6(5) 2:6 10:8 | |||||
10. | Krošlák J. Marošík N. | 16 8 SF F | |||
11. | Obtulovič J. Masarčin M. | ||||
6:4 6:0 | |||||
12. | (3-4) | Kučera P. Verčík I. | 16 8 SF F | ||
13. | Ševčík J. Štancel A. | ||||
6:3 6:0 | |||||
14. | Semančík F. Gula P. | 16 8 SF F | |||
15. | Keľo P. Németh I. | ||||
6:4 6:1 | |||||
16. | (2) | Almási A. Dao D. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 20 | ||||
2 | Žilkay Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 23 | ||||
3 | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 25 | ||||
4 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 29 | ||||
5 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 30 | ||||
6 | Potaš Kevin | 31.10.2025 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 31 | ||||
7 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
8 | Privara Peter Benjamín | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 35 | ||||
9 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 38 | ||||
10 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 39 | ||||
11 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 40 | ||||
12 | Karas Daniel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK GSM Prešov | 42 | ||||
13 | Krošlák Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
14 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 51 | ||||
15 | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 52 | ||||
16 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
17 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 63 | ||||
18 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 65 | ||||
19 | Barcaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 67 | ||||
20 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 71 | ||||
21 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
22 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | ||||
23 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 82 | ||||
24 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 93 | ||||
25 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 107 | ||||
26 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 114 | ||||
27 | USP | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 133 | |||
28 | WC | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 138 | |||
29 | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 149 | ||||
30 | USP | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 188 | |||
31 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 224 | ||||
32 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 241 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Palenčár Patrik | 15. 11. 2018 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 42 | |||||
2 | Filipko Adam | 18. 11. 2018 | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 60 | |||||
3 | Stolárik Samuel | 19. 11. 2018 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 61 | |||||
4 | Šramko Marcel | 24. 11. 2018 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 64 | |||||
5 | Jergič Daniel | 15. 11. 2018 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 68 | |||||
6 | Kirkov Mário | 15. 11. 2018 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 70 | |||||
7 | Jerlija Samuel | 18. 11. 2018 | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 79 | |||||
8 | Novák Maxim | 14. 12. 2018 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 91 | |||||
9 | Kožiak Martin | 17. 11. 2018 | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 100 | |||||
10 | Šuba Marek | 25. 12. 2018 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 104 | |||||
11 | Šimák Adam | 15. 12. 2018 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 106 | |||||
12 | Čistý Maximilián | 11. 12. 2018 | 2003 | M | VTC Pezinok | 114 | |||||
13 | Papuščák Šimon | 26. 11. 2018 | 2005 | M | TKM Martin | 118 | |||||
14 | Náhlovský Filip | 16. 11. 2018 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 119 | |||||
15 | Petráš David | 15. 11. 2018 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 121 | |||||
16 | Sabol Pavol | 17. 11. 2018 | 2003 | M | TK Petržalka | 126 | |||||
17 | Kompiš Tomáš | 15. 11. 2018 | 2003 | M | TK Žilina | 141 | |||||
18 | Dubeň Matúš | 26. 11. 2018 | 2004 | M | TK Žilina | 145 | |||||
19 | Blažo Marek | 15. 11. 2018 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 154 | |||||
20 | Lazarčík Markus | 18. 11. 2018 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 162 | |||||
21 | Cimra Martin | 15. 11. 2018 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 170 | |||||
22 | Krnáč Samuel | 14. 12. 2018 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 195 | |||||
23 | Sepeši Bastien | 26. 11. 2018 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 196 | |||||
24 | Ferenc Michal | 29. 11. 2018 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 213 | |||||
25 | Chovanec Jakub | 15. 11. 2018 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 229 | |||||
26 | Rosa Alex | 20. 11. 2018 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
27 | Mišenka Dodi | 22. 11. 2018 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 241 | |||||
28 | Uličný Oliver | 13. 12. 2018 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 246 | |||||
29 | Majorský Adam | 22. 11. 2018 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 274 | |||||
30 | Černák Andrej | 30. 11. 2018 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 319 | |||||
31 | Hubinský Július | 28. 11. 2018 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 319 | |||||
32 | Melaga Samuel | 24. 11. 2018 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
33 | Norrman Simon | 12. 12. 2018 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | ||||||
34 | Chren Patrik | 26. 11. 2018 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Daniška Dávid | 03. 01. 2019 | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | 55 | |||||
2 | Bernáth Bruno | 04. 01. 2019 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 90 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bebjak Richard | 07. 01. 2019 13:29 | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 72 | ||||
2 | Dráb Martin | 11. 01. 2019 10:10 [N] | 2003 | M | TKM Betliar | 121 | ||||
3 | Držiak Jakub Oskar | 08. 01. 2019 17:55 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 107 | ||||
4 | Finta Lukáš | 10. 01. 2019 11:47 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 86 | ||||
5 | Guzoň Samuel | 08. 01. 2019 12:23 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 319 | ||||
6 | Halahija Nathan André | 04. 01. 2019 14:44 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 210 | ||||
7 | Hudák Max | 09. 01. 2019 14:30 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 76 | ||||
8 | Hulín Patrik | 09. 01. 2019 20:45 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 319 | ||||
9 | Imrišek Lukáš | 10. 01. 2019 19:33 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
10 | Jaroščák Maximilián | 22. 01. 2019 18:11 [N] | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 319 | ||||
11 | Kravec Vladimír | 10. 01. 2019 18:24 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 97 | ||||
12 | Kubovič Rastislav | 05. 01. 2019 20:12 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 87 | ||||
13 | Medveď Jakub | 27. 12. 2018 20:27 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
14 | Muránsky Matej | 09. 01. 2019 19:49 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | ||||
15 | Ondrášik Adam | 07. 01. 2019 07:03 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 121 | ||||
16 | Ondruš Dávid | 07. 01. 2019 11:17 | 2004 | M | TC Topoľčany | 145 | ||||
17 | Paulík Martin | 03. 01. 2019 15:37 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
18 | Puškáč Adrian | 11. 01. 2019 13:54 [N] | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 229 | ||||
19 | Schwarc David | 26. 12. 2018 10:54 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 210 |