' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090002 - TC EMPIRE Trnava
Miesto konania (adresa dvorcov):Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Baláž Milan (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Holub Ivan (A)   
Termín od:12.01.2019 Termín do:15.01.2019
Kontakt:Ing., PhD. Tomáš Boleman
Kontakt tel.:zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738,
Kontakt e-mail:tboleman@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší dorastenci3216-12.01.2019 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, nominačné kritériá na halové ME družtiev 2019
správa
VR: Milan Baláž, ZVR: Ivan Holub

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Radovan Michalik 
   12.01.2019
2. Samuel Kyjaci 
 
3. Marcus Masarčin 
   12.01.2019
4. Igor Németh 
 
5. Matúš Barcaj 
   12.01.2019
6. Pavel Gula 
 
7. Karol Vlčko 
   12.01.2019
8. (5-8)Dung Em Oliver Dao 
 
9. (3-4)Ivo Verčík 
   12.01.2019
10. Jakub Ševčík 
 
11. Oliver Pivník 
   12.01.2019
12. Michal Čurlej 
 
13. Norbert Marošík 
   12.01.2019
14. Dušan Baranec 
 
15. Jakub Krošlák 
   12.01.2019
16. (5-8)Pavel Keľo 
 
17. (5-8)Kevin Potaš 
   12.01.2019
18. Bruno Garaj 
 
19. Matej Palčo 
   12.01.2019
20. Juraj Obtulovič 
 
21. Adrián Štancel 
   12.01.2019
22. Michal Krajčí 
 
23. Tomáš Melicherík 
   12.01.2019
24. (3-4)Alfréd Almási 
 
25. (5-8)Peter Benjamín Privara 
   12.01.2019
26. Peter Kučera 
 
27. Marko Hajduch 
   12.01.2019
28. Peter Naď 
 
29. Daniel Karas 
   12.01.2019
30. Hugo Smoleňák 
 
31. Filip Semančík 
   12.01.2019
32. (2)Filip Žilkay 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Žilkay F.  Michalik R. 
   12.01.2019
2. BYE 
 
3. Palenčár P.  Šramko M. 
   12.01.2019
4. Palčo M.  Potaš K. 
 
5. (3-4)Privara P.  Baranec D. 
   12.01.2019
6. Melicherík T.  Garaj B. 
 
7. Karas D.  Čurlej M. 
   12.01.2019
8. Pivník O.  Smoleňák H. 
 
9. Naď P.  Vlčko K. 
   12.01.2019
10. Krošlák J.  Marošík N. 
 
11. Obtulovič J.  Masarčin M. 
   12.01.2019
12. (3-4)Kučera P.  Verčík I. 
 
13. Ševčík J.  Štancel A. 
   12.01.2019
14. Semančík F.  Gula P. 
 
15. Keľo P.  Németh I. 
   12.01.2019
16. (2)Almási A.  Dao D. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Michalik Radovan31.10.20192003D-chTK Mladosť Košice 20
2 Žilkay Filip31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 23
3 Almási Alfréd31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 25
4 Verčík Ivo31.10.20192003D-chTK Žilina 29
5 Keľo Pavel31.10.20192003D-chTA Rimavská Sobota 30
6 Potaš Kevin31.10.20192003D-chTenisová akadémia Prešov 31
7 Dao Dung Em Oliver31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 33
8 Privara Peter Benjamín31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 35
9 Vlčko Karol31.10.20202004D-chTK Nová Dubnica 38
10 Baranec Dušan31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 39
11 Kučera Peter31.10.20192003D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 40
12 Karas Daniel31.10.20192003D-chTK GSM Prešov 42
13 Krošlák Jakub31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 49
14 Krajčí Michal31.10.20192005S-chTK Mladosť Košice 51
15 Naď Peter31.10.20202004D-chTK Mladosť Košice 52
16 Hajduch Marko31.10.20192003D-chTK Inter Bratislava 58
17 Palčo Matej31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 63
18 Masarčin Marcus31.10.20202004D-chTK Slávia STU Bratislava 65
19 Barcaj Matúš31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 67
20 Németh Igor31.10.20192003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 71
21 Semančík Filip31.10.20202004D-chTK Slovan Bratislava 75
22 Marošík Norbert31.10.20202004D-chLieskovský tenisový klub-LTC 80
23 Kyjaci Samuel31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 82
24 Gula Pavel31.10.20202004D-chOZ ŠK Odema Púchov 93
25 Čurlej Michal31.10.20202004D-chTK Mladosť Košice 107
26 Garaj Bruno31.10.20192003D-chLieskovský tenisový klub-LTC 114
27USPŠevčík Jakub31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 133
28WCObtulovič Juraj31.10.20202004D-chTK Slovan Bratislava 138
29 Smoleňák Hugo31.10.20202004D-chTenisová akadémia Prešov 149
30USPMelicherík Tomáš31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 188
31 Pivník Oliver31.10.20192005S-chŠK Progress Rimavská Sobota 224
32 Štancel Adrián31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 241
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Palenčár Patrik31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 42
2Filipko Adam31.10.20192003D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 60
3Stolárik Samuel31.10.20202004D-chMŠK Poprad-Tatry 61
4Šramko Marcel31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 64
5Jergič Daniel31.10.20192003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 68
6Kirkov Mário31.10.20202004D-chTenisová akadémia Prešov 70
7Jerlija Samuel31.10.20192003D-chTK Mladosť Košice 79
8Novák Maxim31.10.20202004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 91
9Kožiak Martin31.10.20192003D-chTK Mladosť Košice 100
10Šuba Marek31.10.20202004D-chOZ ŠK Odema Púchov 104
11Šimák Adam31.10.20202004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 106
12Čistý Maximilián31.10.20192003D-chVTC Pezinok 114
13Papuščák Šimon31.10.20212005S-chTKM Martin 118
14Náhlovský Filip31.10.20202004D-chTK Jednotka Bratislava 119
15Petráš David31.10.20202004D-chTA M. Ryšavého Bojnice 121
16Sabol Pavol31.10.20202003D-chTŠP-tenisová škola Petržalka 126
17Kompiš Tomáš31.10.20192003D-chTK Žilina 141
18Dubeň Matúš31.10.20202004D-chTK Žilina 145
19Blažo Marek31.10.20202004D-chTK Slovan Bratislava 154
20Lazarčík Markus31.10.20192005S-chTK Slovan Bratislava 162
21Cimra Martin31.10.20202004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 170
22Krnáč Samuel31.10.20192005S-chLieskovský tenisový klub-LTC 195
23Sepeši Bastien31.10.20202004D-chTK Slávia STU Bratislava 196
24Ferenc Michal31.10.20202004D-chTenisová akadémia Prešov 213
25Chovanec Jakub31.10.20192005S-chOZ ŠK Odema Púchov 229
26Rosa Alex31.10.20202004D-chTK Slovan Bratislava 229
27Mišenka Dodi31.10.20202004D-chTC Topoľčany 241
28Uličný Oliver31.10.20202004D-chTK Kúpele Piešťany 246
29Majorský Adam31.10.20202004D-chTC Slávia UPJŠ Košice 274
30Černák Andrej31.10.20192003D-chTK Slovan Bratislava 319
31Hubinský Július31.10.20202006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 319
32Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen  
33Norrman Simon31.10.20192005S-chTK Slovan Bratislava  
34Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Daniška Dávid31.10.20192003D-chTennis club Veľké Kostoľany 55
2Bernáth Bruno31.10.20202004D-chTK Nová Dubnica 90
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Bebjak Richard31.10.20192003D-chGSM Europe Trenčín 72
2Dráb Martin31.10.20192003D-chTKM Betliar 121
3Držiak Jakub Oskar31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 107
4Finta Lukáš31.10.20202004D-chTK Slovan Bratislava 86
5Guzoň Samuel31.10.20192005S-chTC EMPIRE Trnava 319
6Halahija Nathan André31.10.20192005S-chTK Jednotka Bratislava 210
7Hudák Max31.10.20192003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 76
8Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 319
9Imrišek Lukáš31.10.20192005S-chTK Slovan Bratislava  
10Jaroščák Maximilián31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 319
11Kravec Vladimír31.10.20192004D-chTK Baník Prievidza 97
12Kubovič Rastislav31.10.20192005S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 87
13Medveď Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica  
14Muránsky Matej31.10.20202004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 96
15Ondrášik Adam31.10.20192005S-chTC BASELINE Banská Bystrica 121
16Ondruš Dávid31.10.20192004D-chTC Topoľčany 145
17Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice  
18Puškáč Adrian31.10.20202004D-chTK Jednotka Bratislava 229
19Schwarc David31.10.20192005S-chTC EMPIRE Trnava 210


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk