' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča
Trieda:Halové MSR Povrch:Granulat
Vrchný rozhodca:Stanko Matej (A3) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Lešniak Tibor (B)   
Termín od:05.01.2019 Termín do:08.01.2019
Kontakt:Mgr. Matej Stanko
Kontakt tel.:mobil - 0907291818,
Kontakt e-mail:matostanko@yahoo.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-05.01.2019 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, ubytovanie, NOMINÁCIA, správa, nominačné kritériá na halové ME družtiev 2019
VR: Matej Stanko, ZVR: Tibor Lešniak

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Emma Tóthová 
   05.01.2019
2. Laura Cíleková 
 
3. Natália Dobrucká 
   05.01.2019
4. Vanessa Nováková 
 
5. Lenka Stolárová 
   05.01.2019
6. Barbora Garguláková 
 
7. Ema Mravcová 
   05.01.2019
8. (5-8)Viktória Lacková 
 
9. (3-4)Sára Šarinová 
   05.01.2019
10. Alex Jančíková 
 
11. Emma Karasová 
   05.01.2019
12. Nina Kyseľová 
 
13. Nina Surovčíková 
   05.01.2019
14. Petra Janigová 
 
15. Zuzana Kalašová 
   05.01.2019
16. (5-8)Simona Šurinová 
 
17. (5-8)Stella Krivičková 
   05.01.2019
18. Dominika Pirohová 
 
19. Saša Félixová 
   05.01.2019
20. Michaela Gedayová 
 
21. Tamara Šramková 
   05.01.2019
22. Liliana Feketeová 
 
23. Miroslava Svatošová 
   05.01.2019
24. (3-4)Irina Balus 
 
25. (5-8)Adela Gemzická 
   05.01.2019
26. Katarína Pavlechová 
 
27. Bernadette Michalčíková 
   05.01.2019
28. Ester Gonosová 
 
29. Alexandra Zapletalová 
   05.01.2019
30. Ema Vatrtová 
 
31. Karolína Krajmer 
   05.01.2019
32. (2)Nikola Daubnerová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Balus I.  Tóthová E. 
   05.01.2019
2. Surovčíková N.  Jančíková A. 
 
3. Garguláková B.  Šašková B. 
   05.01.2019
4. Krajmer K.  Karasová E. 
 
5. (3-4)Krivičková S.  Lacková V. 
   05.01.2019
6. Dobrucká N.  Cíleková L. 
 
7. Pirohová D.  Félixová S. 
   05.01.2019
8. Janigová P.  Kyseľová N. 
 
9. Michalčíková B.  Gonosová E. 
   05.01.2019
10. Gedayová M.  Svatošová M. 
 
11. Feketeová L.  Pavlechová K. 
   05.01.2019
12. (3-4)Gemzická A.  Šurinová S. 
 
13. Mravcová E.  Šramková T. 
   05.01.2019
14. Kalašová Z.  Stolárová L. 
 
15. Vatrtová E.  Nováková V. 
   05.01.2019
16. (2)Daubnerová N.  Šarinová S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Tóthová Emma31.10.20192005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava131
2 Daubnerová Nikola31.10.20192005S-dTK Slovan Bratislava 4
3 Balus Irina31.10.20192005S-dTK Žilina 5
4 Šarinová Sára31.10.20192005S-dTenisová akadémia Prešov 6
5 Lacková Viktória31.10.20192005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 7
6 Krivičková Stella31.10.20192005S-dTC EMPIRE Trnava 8
7 Šurinová Simona31.10.20192005S-dTK Inter Bratislava 9
8 Gemzická Adela31.10.20192005S-dTC EMPIRE Trnava 10
9 Stolárová Lenka31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice 11
10 Janigová Petra31.10.20192005S-dOZ ŠK Odema Púchov 12
11 Kyseľová Nina31.10.20202006S-dTC Topoľčany 14
12 Vatrtová Ema31.10.20192005S-dTK Kúpele Piešťany 15
13 Garguláková Barbora31.10.20192005S-dTK Žilina 16
14 Feketeová Liliana31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice 17
15 Dobrucká Natália31.10.20192005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 18
16 Kalašová Zuzana31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice 21
17 Gedayová Michaela31.10.20192005S-dTK Slávia SPU Nitra 23
18 Svatošová Miroslava31.10.20192005S-dTC Slávia UPJŠ Košice 24
19 Gonosová Ester31.10.20202006S-dTenisová akadémia Prešov 25
20 Surovčíková Nina31.10.20202006S-dTK Žilina 27
21 Pavlechová Katarína31.10.20192005S-dLTC Leopoldov 29
22 Nováková Vanessa31.10.20192007M-dTC EMPIRE Trnava 31
23WCMichalčíková Bernadette31.10.20202006S-dTC Topoľčany 32
24 Karasová Emma31.10.20202006S-dŠport Park Lúčky 34
25 Krajmer Karolína31.10.20202006S-dSlávia ŽU Žilina 35
26USPJančíková Alex31.10.20192005S-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 37
27 Cíleková Laura31.10.20192005S-dTK Slovan Bratislava 39
28 Šramková Tamara31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava 41
29 Mravcová Ema31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava 42
30 Zapletalová Alexandra31.10.20202006S-dLieskovský tenisový klub-LTC 52
31USPPirohová Dominika31.10.20202006S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 63
32WCFélixová Saša31.10.20202006S-dTC EMPIRE Trnava 74
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Mišagová Chiara31.10.20192005S-dTK Matchpoint Trebatice 19
2Šašková Barbora31.10.20192005S-dTK Tvrdošín 20
3Martinková Michaela31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice 26
4Svitková Sofia31.10.20192005S-dTK Žilina 30
5Cvanciger Lilly31.10.20192005S-dTC Slávia UPJŠ Košice 38
6Ivaničová Darina31.10.20202006S-dTC Topoľčany 40
7Kausichová Ema31.10.20192005S-dTK Slávia STU Bratislava 43
8Krajčovičová Ashley31.10.20192005S-dLTC Leopoldov 44
9Polakovičová Adela31.10.20192005S-dLTC Leopoldov 46
10Forgáčová Sára31.10.20192005S-dTenis Club Nové Zámky 48
11Kolodžejová Lea31.10.20202006S-dTK Mladosť Košice 50
12Poldaufová Simona31.10.20202005S-dTenis Club Nové Zámky 51
13Jávorková Karin31.10.20202006S-dTK ŠTK Šamorín 55
14Maníková Ema31.10.20202006S-dTK Žilina 57
15Hradecká Lucia31.10.20192007M-dTK Slávia SPU Nitra 61
16Ferjaková Karin31.10.20202006S-d1.TC Humenné 68
17Tóth Lilla31.10.20192007M-dTKM Betliar 74
18Hlavinková Linda31.10.20192006S-dTK Slovan Bardejovské Kúpele 82
19Margočová Lara31.10.20202006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 92
20Petrovičová Nella31.10.20202006S-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 98
21Mešková Ema31.10.20192005S-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 100
22Kovarčíková Katarína31.10.20202006S-dTK Slávia STU Bratislava 105
23Hevessy Nina Mária31.10.20192005S-dTK Jednotka Bratislava 108
24Košlíková Viktoria Dominika31.10.20192005S-dTK Tennis Classic Bratislava 116
25Jamrichová Renáta31.10.20192007M-dOZ Slávia Trnava 118
26Čatovičová Lea31.10.20192005S-dTC BASELINE Banská Bystrica 124
27Hetešová Sophie31.10.20202006S-dTC EMPIRE Trnava 135
28Mĺkva Terézia31.10.20202006S-dTK Kúpele Piešťany 142
29Kašťáková Sára31.10.20192007M-dTC EMPIRE Trnava 142
30Simonová Sophia31.10.20202006S-dTK Slávia STU Bratislava 147
31Kaňovská Diana31.10.20202006S-dTC Topoľčany 150
32Demečková Dáša31.10.20202006S-dTC Slávia UPJŠ Košice 155
33Surová Tamara31.10.20202005S-dTK Senica 198
34Vargová Rebeka31.10.20192005S-dLieskovský tenisový klub-LTC 198
35Potičná Vivienne31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava 204
36Jabrocká Noemi31.10.20202006S-dTC BASELINE Banská Bystrica 281
37Bartková Tereza31.10.20202006S-dTK Banská Bystrica 287
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Berceliová Emma31.10.20202006S-dHi-Ten TAC D. Streda 52
2Borš Ella31.10.20202006S-dTK Tennis Classic Bratislava 172
3Čuboňová Lucia31.10.20202006S-dTK HSC Piešťany 165
4Fedáková Viktória31.10.20192005S-dTC 92 Levoča 87
5Filipková Emma31.10.20192005S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 3
6Gaburová Natália31.10.20202006S-dTK Slovan Bratislava 245
7Herdický Patrícia Zara31.10.20202006S-dTK Profitennis Academy Prešov 90
8Jalčová Diana31.10.20192007M-dTC Slávia UPJŠ Košice 142
9Jobusová Katarína31.10.20202006S-dTK 77 Skalica 99
10Kolesárová Ema31.10.20192005S-dTK Dargov 22
11Koppová Natália31.10.20202006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 13
12Košecká Gabriela31.10.20202006S-dTK 77 Skalica 65
13Kozmová Lujza31.10.20192007M-dTK Mladosť Košice 287
14Legátová Lucia31.10.20192005S-dTC 92 Levoča 56
15Maruščáková Zuzana31.10.20202006S-dTK Mladosť Košice 96
16Moravanská Klára31.10.20192005S-dTK Matchpoint Trebatice 32
17Štibrányová Natália31.10.20202006S-dTenis Club Nové Zámky 72
18Vallová Marianna31.10.20202006S-dTK Slovan Bratislava 104
19Vargová Nina31.10.20192005S-dTK Slovan Bratislava 2


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk