' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Májová 21, 850 05 Bratislava
Trieda:Halové MSR Povrch:Betónový povrch
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Krajčovič Šimon (B2)   
Termín od:05.01.2019 Termín do:08.01.2019
Kontakt:Ing. Mário Popovič
Kontakt tel.:byt - 421911661111, dv. - 421903991122, mobil - 421910401983,
Kontakt e-mail:i.mario.popovic@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 01. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-05.01.2019 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa, nominačné kritériá na halové ME družtiev 2019,
VR: Ján Hasaj, ZVR: Šimon Krajčovič

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michal Krajčí 
   05.01.2019
2. Sebastián Jonáš Safko 
 
3. Patrik Hulín 
   05.01.2019
4. Jakub Chovanec 
 
5. Samuel Melaga 
   05.01.2019
6. Patrik Lábaj 
 
7. Tomáš Talajka 
   05.01.2019
8. (5-8)Rastislav Kubovič 
 
9. (3-4)Markus Lazarčík 
   05.01.2019
10. Richard Bottlik 
 
11. Martin Paulík 
   05.01.2019
12. Nikolas Paulovič 
 
13. Martin Srnánek 
   05.01.2019
14. Lukáš Imrišek 
 
15. Jakub Medveď 
   05.01.2019
16. (5-8)Sebastián Minich 
 
17. (5-8)Samuel Guzoň 
   05.01.2019
18. Filip Poklemba 
 
19. Andrej Kompiš 
   05.01.2019
20. Nathan André Halahija 
 
21. Michal Sabol 
   05.01.2019
22. Artur Dosedla 
 
23. Bence Tóth 
   05.01.2019
24. (3-4)Simon Norrman 
 
25. (5-8)Oliver Pivník 
   05.01.2019
26. Pavol Bíly 
 
27. Patrik Chren 
   05.01.2019
28. Samuel Krnáč 
 
29. Kristián Jakub Novák 
   05.01.2019
30. Jakub Králik 
 
31. Max Mikuláš Macháč 
   05.01.2019
32. (2)David Schwarc 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kubovič R.  Krajčí M. 
   05.01.2019 15:00
2. Bíly P.  Novák K. 
 
3. Safko S.  Krnáč S. 
   05.01.2019 15:00
4. Poklemba F.  Paulovič N. 
 
5. (3-4)Tóth B.  Minich S. 
   05.01.2019 15:00
6. Kompiš A.  Chovanec J. 
 
7. Lábaj P.  Lazarčík M. 
   05.01.2019 15:00
8. Sabol M.  Halahija N. 
 
9. Bušniak M.  Babušík A. 
   05.01.2019 15:00
10. Macháč M.  Králik J. 
 
11. Medveď J.  Chren P. 
   05.01.2019 15:00
12. (3-4)Pivník O.  Guzoň S. 
 
13. Hulín P.  Paulík M. 
   05.01.2019 15:00
14. Talajka T.  Melaga S. 
 
15. Imrišek L.  Srnánek M. 
   05.01.2019 15:00
16. (2)Schwarc D.  Norrman S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Krajčí Michal31.10.20192005S-chTK Mladosť Košice 1
2 Schwarc David31.10.20192005S-chTC EMPIRE Trnava 2
3 Lazarčík Markus31.10.20192005S-chTK Slovan Bratislava 3
4 Norrman Simon31.10.20192005S-chTK Slovan Bratislava 4
5 Kubovič Rastislav31.10.20192005S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 5
6 Guzoň Samuel31.10.20192005S-chTC EMPIRE Trnava 6
7 Pivník Oliver31.10.20192005S-chŠK Progress Rimavská Sobota 7
8 Minich Sebastián31.10.20192005S-chTK Slovan Bratislava 8
9 Tóth Bence31.10.20192005S-chTKM Betliar 9
10 Chovanec Jakub31.10.20192005S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
11 Safko Sebastián Jonáš31.10.20192005S-chTC Slávia UPJŠ Košice 12
12 Kompiš Andrej31.10.20192005S-chTK Žilina 13
13 Lábaj Patrik31.10.20192005S-chTK Mladosť Košice 15
14 Králik Jakub31.10.20192005S-chTC BASELINE Banská Bystrica 16
15 Krnáč Samuel31.10.20192005S-chLieskovský tenisový klub-LTC 17
16 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
17 Halahija Nathan André31.10.20192005S-chTK Jednotka Bratislava 19
18 Macháč Max Mikuláš31.10.20192005S-chTK Slovan Bratislava 20
19 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 21
20 Sabol Michal31.10.20192005S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 22
21 Imrišek Lukáš31.10.20192005S-chTK Slovan Bratislava 23
22 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 24
23 Bottlik Richard31.10.20192005S-chTK Mladosť Košice 25
24 Dosedla Artur31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 28
25 Novák Kristián Jakub31.10.20192005S-chTenisová akadémia Prešov 29
26 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 29
27USPPaulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 32
28 Srnánek Martin31.10.20192005S-chTK Senica 34
29 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 37
30WCMedveď Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 44
31USPPoklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava 49
32 Bíly Pavol31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava 172
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Papuščák Šimon26. 11. 20182005S-chTKM Martin 10
2Ondrášik Adam16. 11. 20182005S-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
3Laca Martin22. 11. 20182005S-chTK Jednotka Bratislava 26
4Kladivík Jakub15. 11. 20182006S-chTK Banská Bystrica 36
5Balaščák Daniel16. 11. 20182007M-chTenisová akadémia Prešov 38
6Hochel Lukáš20. 11. 20182006S-chTK Matchpoint Trebatice 38
7Jakubovič Xavier15. 11. 20182006S-chTK HSC Piešťany 42
8Rogulski Yannik06. 12. 20182005S-chTKM - Tenisový klub Madunice 46
9Karovič Jaroslav17. 11. 20182006S-chTK Slávia STU Bratislava 48
10Polák David22. 11. 20182007M-chTenis Club Nové Zámky 51
11Paulovčák Sebastián15. 11. 20182006S-chTJT Michalovce 53
12Naňo Marek20. 11. 20182006S-chTC EMPIRE Trnava 54
13Vaco Marek30. 11. 20182006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 56
14Bognár Simon10. 12. 20182006S-chTK Baník Prievidza 56
15Sarouphim Jean Pierre27. 11. 20182006S-chTK Slávia STU Bratislava 67
16Kecskés Oliver10. 12. 20182006S-chTK Spartak Komárno 76
17Hanušovský Lukáš18. 12. 20182007M-chTK Sparta Považská Bystrica 81
18Bušniak Michal21. 11. 20182006S-chTK Slávia STU Bratislava 86
19Lapšanský Alex20. 11. 20182006S-chTK Matchpoint Trebatice 89
20Titko Timotej10. 12. 20182006S-chTJT Michalovce 90
21Solčan Adam10. 12. 20182007M-chTenis Club Nové Zámky 92
22Jankech Michael19. 11. 20182007M-chLieskovský tenisový klub-LTC 97
23Puskeiler Martin09. 12. 20182006S-chTC BASELINE Banská Bystrica 120
24Hubinský Július28. 11. 20182006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 142
25Tarač Ramon22. 11. 20182006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 155
26Volník Nicholas15. 11. 20182007M-chTK PROFI Senec  
27Markovič Matej17. 12. 20182007M-chOZ ŠK Odema Púchov  
28Jánošík Timotej16. 11. 20182007M-chTJ Sokol Prešov  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Dráb Filip30. 12. 20182007M-chTenisová akadémia Prešov 43
2Babušík Adam05. 01. 20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 134
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Daňuš Boris04. 01. 2019 08:132005S-chTA Rimavská Sobota 33
2Duroška Lukáš27. 11. 2018 07:582005S-chTK Slávia STU Bratislava 62
3Ihring Walter01. 12. 2018 01:372005S-chTK Slovan Bratislava 73
4Ivan Marko02. 01. 2019 04:462006S-chTK Mladosť Košice 50
5Jaroščák Maximilián02. 01. 2019 07:442006S-chTK Slovan Bratislava 134
6Juriga Samuel05. 01. 2019 08:492006S-chOZ ŠK Odema Púchov 41
7Karasz Milan03. 01. 2019 05:362006S-chTK Spartak Komárno 60
8Keller Dávid04. 01. 2019 08:512005S-ch1.TC Humenné 58
9Kido Matúš04. 01. 2019 08:002005S-chTC BASELINE Banská Bystrica 27
10Kohút Alex01. 01. 2019 08:472006S-chTK Slávia STU Bratislava 52
11Kostoláni Alex22. 12. 2018 06:272006S-chTenis Club Nové Zámky 75
12Letavay Matej02. 01. 2019 11:302006S-chTK Ružomberok 73
13Linhart Martin03. 01. 2019 12:012006S-chTK Slávia STU Bratislava 194


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk