Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080001 - TK Slovan Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Odbojárov 3, 831 04 Bratislava | |||
Trieda: | Halové MSR | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Blahová Patrícia (C) | |||
Termín od: | 12.01.2019 | Termín do: | 15.01.2019 | |
Kontakt: | JUDr. Radomíra Zrubáková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903/703300, | |||
Kontakt e-mail: | zrubakova@tkslovan.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 12.01.2019 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, nominačné kritériá na halové ME družtiev 2019
správa
VR: Ján Hasaj, ZVR: Patrícia Blahová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hradecká L. Jamrichová R. | |||
6:0 6:0 | |||||
2. | Jakubcová K. Sopková L. | 16 8 SF F | |||
3. | Dubcová E. Trojanová Z. | ||||
6:0 6:3 | |||||
4. | Gáliková T. Vavrová Y. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Kučíková K. Škoricová M. | |||
6:0 6:3 | |||||
6. | Fedáková T. Gross T. | 16 8 SF F | |||
7. | Martišová M. Pravdová T. | ||||
6:0 6:4 | |||||
8. | Flimelová K. Jalčová D. | 16 8 SF F | |||
9. | Bab D. Haňdiaková E. | ||||
6:3 6:2 | |||||
10. | Kucbelová K. Zimenová S. | 16 8 SF F | |||
11. | Borguľová S. Chabadová T. | ||||
6:0 6:1 | |||||
12. | (3-4) | Kozmová L. Tóth L. | 16 8 SF F | ||
13. | Kováčiková N. Kročková N. | ||||
7:5 6:3 | |||||
14. | Belanská L. Pohánková M. | 16 8 SF F | |||
15. | Cinkaničová S. Kuriľáková N. | ||||
6:0 6:1 | |||||
16. | (2) | Kašťáková S. Nováková V. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jamrichová Renáta | 31.10.2025 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | 1 | ||||
2 | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 2 | ||||
3 | Nováková Vanessa | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 3 | ||||
4 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 4 | ||||
5 | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 5 | ||||
6 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 6 | ||||
7 | Kučíková Kiara Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 7 | ||||
8 | Flimelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
9 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 9 | ||||
10 | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 10 | ||||
11 | Kucbelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 11 | ||||
12 | Zimenová Sára | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-d | TK Žilina | 12 | ||||
13 | Kováčiková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | ||||
14 | Vavrová Yasmin | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 14 | ||||
15 | Borguľová Sandra | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 17 | ||||
16 | Chabadová Timea | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TKM Martin | 18 | ||||
17 | Sopková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 21 | ||||
18 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 22 | ||||
19 | Fedáková Timea | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 31 | ||||
20 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 48 | ||||
21 | USP | Trojanová Zoja | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK HSC Piešťany | 105 | |||
22 | Gáliková Terezka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | |||||
23 | Kročková Natália | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
24 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
25 | USP | Pohánková Mia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||
26 | Martišová Michaela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | VTC Pezinok | |||||
27 | Belanská Lea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | |||||
28 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
29 | WC | Cinkaničová Stella | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | ||||
30 | Gross Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
31 | WC | Haňdiaková Ester | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||
32 | Pauková Sofia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Rajec |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hozdeková Victória | 17. 11. 2018 | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | 16 | |||||
2 | Kolesárová Jessica | 26. 11. 2018 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 19 | |||||
3 | Pravdová Terézia | 17. 11. 2018 | 2007 | D-d | VTC Pezinok | 26 | |||||
4 | Ďuricová Nina | 26. 11. 2018 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 27 | |||||
5 | Kolibková Lorraine Amie | 15. 11. 2018 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | 28 | |||||
6 | Buchtová Timea | 26. 11. 2018 | 2007 | D-d | ŠK Spartan Púchov | 40 | |||||
7 | Kucejová Zuzana | 26. 11. 2018 | 2007 | D-d | ŠK Spartan Púchov | 41 | |||||
8 | Beláňová Ela | 17. 11. 2018 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 89 | |||||
9 | Gerberyová Zuzana | 16. 12. 2018 | 2007 | D-d | TK F1 Poprad | 93 | |||||
10 | Grech Stella | 14. 12. 2018 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 117 | |||||
11 | Sevald Nikol | 15. 11. 2018 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | ||||||
12 | Petríková Dominika | 15. 11. 2018 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
13 | Horská Zara | 15. 11. 2018 | 2008 | D-d | TC Partizánske | ||||||
14 | Borš Mia | 16. 11. 2018 | 2008 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
15 | Kadlečíková Simona | 29. 11. 2018 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
16 | Daubnerová Ivana | 28. 11. 2018 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
17 | Grajciarová Tereza | 18. 11. 2018 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | ||||||
18 | Obetková Nicole | 03. 12. 2018 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
19 | Dosedlová Nela | 16. 11. 2018 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Polacká Dominika | 03. 01. 2019 | 2007 | D-d | OZ ŠK Odema Púchov | 43 | |||||
2 | Oráviková Klára | 02. 01. 2019 | 2007 | D-d | ŠK Spartan Púchov | 43 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čačová Tereza | 09. 01. 2019 12:51 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | |||||
2 | Depešová Soňa | 05. 01. 2019 13:01 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
3 | Herdický Alexandra Sofia | 02. 12. 2018 19:18 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | |||||
4 | Hrbáňová Simona | 10. 01. 2019 20:52 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 48 | ||||
5 | Hrušková Nela | 01. 12. 2018 14:18 | 2008 | D-d | ŠK MR TC Bánovce n/Bebravou | |||||
6 | Kováčová Emília | 04. 01. 2019 05:51 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
7 | Kubová-Danajová Eliška | 04. 01. 2019 20:19 | 2008 | D-d | LTC Leopoldov | |||||
8 | Lešková Natália | 02. 01. 2019 13:23 | 2007 | D-d | TK GSM Prešov | 15 | ||||
9 | Polačiková Aneta | 09. 01. 2019 20:02 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
10 | Ráčková Sanja | 10. 01. 2019 06:24 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
11 | Švorcová Stella Izabela | 11. 01. 2019 19:30 [N] | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
12 | Vallová Karin | 10. 01. 2019 20:13 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
13 | Zitová Tamara | 29. 11. 2018 09:50 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | |||||
14 | Žuffová Liana | 15. 11. 2018 13:52 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava |