' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080001 - TK Slovan Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Odbojárov 3, 831 04 Bratislava
Trieda:Halové MSR Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Blahová Patrícia (C1)   
Termín od:12.01.2019 Termín do:15.01.2019
Kontakt:JUDr. Radomíra Zrubáková
Kontakt tel.:mobil - 0903/703300,
Kontakt e-mail:zrubakova@tkslovan.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 01. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-12.01.2019 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, nominačné kritériá na halové ME družtiev 2019
správa
VR: Ján Hasaj, ZVR: Patrícia Blahová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Renáta Jamrichová 
   12.01.2019
2. Lea Belanská 
 
3. Ema Dubcová 
   12.01.2019
4. Michaela Martišová 
 
5. Sára Zimenová 
   12.01.2019
6. Mia Pohánková 
 
7. Sandra Borguľová 
   12.01.2019
8. (5-8)Kristína Flimelová 
 
9. (3-4)Vanessa Nováková 
   12.01.2019
10. Lucia Sopková 
 
11. Natália Kročková 
   12.01.2019
12. Nina Kováčiková 
 
13. Katarína Jakubcová 
   12.01.2019
14. Timea Gross 
 
15. Terezka Gáliková 
   12.01.2019
16. (5-8)Martina Škoricová 
 
17. (5-8)Kiara Nina Kučíková 
   12.01.2019
18. Nela Kuriľáková 
 
19. Sofia Pauková 
   12.01.2019
20. Yasmin Vavrová 
 
21. Zoja Trojanová 
   12.01.2019
22. Dominika Elizabeth Bab 
 
23. Timea Fedáková 
   12.01.2019
24. (3-4)Lilla Tóth 
 
25. (5-8)Sára Kašťáková 
   12.01.2019
26. Ester Haňdiaková 
 
27. Lujza Kozmová 
   12.01.2019
28. Diana Jalčová 
 
29. Kristína Kucbelová 
   12.01.2019
30. Timea Chabadová 
 
31. Stella Cinkaničová 
   12.01.2019
32. (2)Lucia Hradecká 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Hradecká L.  Jamrichová R. 
   12.01.2019
2. Jakubcová K.  Sopková L. 
 
3. Dubcová E.  Trojanová Z. 
   12.01.2019
4. Gáliková T.  Vavrová Y. 
 
5. (3-4)Kučíková K.  Škoricová M. 
   12.01.2019
6. Fedáková T.  Gross T. 
 
7. Martišová M.  Pravdová T. 
   12.01.2019
8. Flimelová K.  Jalčová D. 
 
9. Bab D.  Haňdiaková E. 
   12.01.2019
10. Kucbelová K.  Zimenová S. 
 
11. Borguľová S.  Chabadová T. 
   12.01.2019
12. (3-4)Kozmová L.  Tóth L. 
 
13. Kováčiková N.  Kročková N. 
   12.01.2019
14. Belanská L.  Pohánková M. 
 
15. Cinkaničová S.  Kuriľáková N. 
   12.01.2019
16. (2)Kašťáková S.  Nováková V. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Jamrichová Renáta31.10.20192007M-dOZ Slávia Trnava 1
2 Hradecká Lucia31.10.20192007M-dTK Slávia SPU Nitra 2
3 Nováková Vanessa31.10.20192007M-dTC EMPIRE Trnava 3
4 Tóth Lilla31.10.20192007M-dTKM Betliar 4
5 Kašťáková Sára31.10.20192007M-dTC EMPIRE Trnava 5
6 Škoricová Martina31.10.20192007M-dTK Jednotka Bratislava 6
7 Kučíková Kiara Nina31.10.20192007M-dLTC Leopoldov 7
8 Flimelová Kristína31.10.20192007M-dTK Slovan Bratislava 8
9 Jalčová Diana31.10.20192007M-dTC Slávia UPJŠ Košice 9
10 Kozmová Lujza31.10.20192007M-dTK Mladosť Košice 10
11 Kucbelová Kristína31.10.20192007M-dTK Ružomberok 11
12 Zimenová Sára31.10.20192007M-dTK Žilina 12
13 Kováčiková Nina31.10.20192007M-dTenis Club Nové Zámky 13
14 Vavrová Yasmin31.10.20192007M-dTK Slávia STU Bratislava 14
15 Borguľová Sandra31.10.20192007M-dTC BASELINE Banská Bystrica 17
16 Chabadová Timea31.10.20192007M-dTKM Martin 18
17 Sopková Lucia31.10.20192007M-dTC EMPIRE Trnava 21
18 Jakubcová Katarína31.10.20192007M-dTKM Martin 22
19 Fedáková Timea31.10.20192007M-dTK Mladosť Košice 31
20 Dubcová Ema31.10.20192007M-dTenisová akadémia Prešov 48
21USPTrojanová Zoja31.10.20192007M-dTK HSC Piešťany 105
22 Gáliková Terezka31.10.20202008M-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
23 Kročková Natália31.10.20202008M-dTC EMPIRE Trnava  
24 Bab Dominika Elizabeth31.10.20202008M-dTK Slovan Bratislava  
25USPPohánková Mia31.10.20202008M-dTK Slávia SPU Nitra  
26 Martišová Michaela31.10.20202008M-dTK Slávia STU Bratislava  
27 Belanská Lea31.10.20202008M-dTC Topoľčany  
28 Kuriľáková Nela31.10.20202008M-dTJ Sokol Prešov  
29WCCinkaničová Stella31.10.20202008M-dTK Mladosť Košice  
30 Gross Timea31.10.20202008M-dTK Mladosť Košice  
31WCHaňdiaková Ester31.10.20202008M-dTK Slovan Bratislava  
32 Pauková Sofia31.10.20202008M-dTK Rajec  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Hozdeková Victória17. 11. 20182007M-dTK Sparta Považská Bystrica 16
2Kolesárová Jessica26. 11. 20182007M-dTK Mladosť Košice 19
3Pravdová Terézia17. 11. 20182007M-dVTC Pezinok 26
4Ďuricová Nina26. 11. 20182007M-dTK Raketa Nedožery-Brezany 27
5Kolibková Lorraine Amie15. 11. 20182007M-dTK Baník Prievidza 28
6Buchtová Timea26. 11. 20182007M-dŠK Spartan Púchov 40
7Kucejová Zuzana26. 11. 20182007M-dŠK Spartan Púchov 41
8Beláňová Ela17. 11. 20182007M-dTK Slávia STU Bratislava 89
9Gerberyová Zuzana16. 12. 20182007M-dTC 92 Levoča 93
10Grech Stella14. 12. 20182007M-dTC EMPIRE Trnava 117
11Sevald Nikol15. 11. 20182008M-dTC EMPIRE Trnava  
12Petríková Dominika15. 11. 20182008M-dŠKT Kremnica  
13Horská Zara15. 11. 20182008M-dTC Partizánske  
14Borš Mia16. 11. 20182008M-dTK Tennis Classic Bratislava  
15Kadlečíková Simona29. 11. 20182007M-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
16Daubnerová Ivana28. 11. 20182008M-dBratislavský tenisový zväz  
17Grajciarová Tereza18. 11. 20182008M-dFresh club Zvolen  
18Obetková Nicole03. 12. 20182008M-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
19Dosedlová Nela16. 11. 20182008M-dTC EMPIRE Trnava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Polacká Dominika03. 01. 20192007M-dOZ ŠK Odema Púchov 43
2Oráviková Klára02. 01. 20192007M-dŠK Spartan Púchov 43
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čačová Tereza09. 01. 2019 12:512008M-dTK Slovan Bratislava  
2Depešová Soňa05. 01. 2019 13:012008M-dTK Kúpele Piešťany  
3Herdický Alexandra Sofia02. 12. 2018 19:182008M-dTK Profitennis Academy Prešov  
4Hrbáňová Simona10. 01. 2019 20:522007M-dTK Slávia STU Bratislava 48
5Hrušková Nela01. 12. 2018 14:182008M-dŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
6Kováčová Emília04. 01. 2019 05:512008M-dTK Slovan Bratislava  
7Kubová-Danajová Eliška04. 01. 2019 20:192008M-dLTC Leopoldov  
8Lešková Natália02. 01. 2019 13:232007M-dTJ Sokol Prešov 15
9Polačiková Aneta09. 01. 2019 20:022008M-dTK E.T. Jaslovské Bohunice  
10Ráčková Sanja10. 01. 2019 06:242008M-dTK Slovan Bratislava  
11Švorcová Stella Izabela11. 01. 2019 19:302007M-dTK Kúpele Piešťany 20
12Vallová Karin10. 01. 2019 20:132008M-dTK Slovan Bratislava  
13Zitová Tamara29. 11. 2018 09:502008M-dŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
14Žuffová Liana15. 11. 2018 13:522008M-dTK Slávia STU Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk