' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A3) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B2)   
Termín od:12.01.2019 Termín do:15.01.2019
Kontakt:Ivan Orviský
Kontakt tel.:byt - 0905552465, zam. - 033/7740384, dv. - 0902824902, mobil - 0902824902,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 01. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-12.01.2019 09:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, nominačné kritériá na halové ME družtiev 2019
správa
VR: Pavol Šimo, ZVR: Ivan Orviský

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matej Markovič 
   12.01.2019
2. Radovan Kriško 
 
3. Maroš Medveď 
   12.01.2019
4. Dominik Guzmický 
 
5. Lukáš Chren 
   12.01.2019
6. Jakub Štefány 
 
7. Šimon Dióssy 
   12.01.2019
8. (5-8)David Polák 
 
9. (3-4)Filip Poklemba 
   12.01.2019
10. Matej Pös 
 
11. Marko Bekéni 
   12.01.2019
12. Mojmír Deen 
 
13. Pavol Bíly 
   12.01.2019
14. Lukáš Hanušovský 
 
15. Alex Kardoš 
   12.01.2019
16. (5-8)Oliver Hlivjak 
 
17. (5-8)Oskar Fičor 
   12.01.2019
18. Maximilian Kratka 
 
19. Jakub Juranka 
   12.01.2019
20. Gregor Haľko 
 
21. Martin Matunák 
   12.01.2019
22. Jakub Vasky 
 
23. Dylan Bairo 
   12.01.2019
24. (3-4)Daniel Balaščák 
 
25. (5-8)Jakub Kubiš 
   12.01.2019
26. Adam Solčan 
 
27. Jakub Madej 
   12.01.2019
28. Adam Kurčík 
 
29. Adam Babušík 
   12.01.2019
30. Filip Lübeck 
 
31. Timotej Jánošík 
   12.01.2019
32. (2)Filip Dráb 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Dráb F.  Balaščák D. 
   12.01.2019
2. Vasky J.  Dióssy Š. 
 
3. Bairo D.  Kriško R. 
   12.01.2019
4. Guzmický D.  Hanušovský L. 
 
5. (3-4)Poklemba F.  Fičor O. 
   12.01.2019
6. Juranka J.  Medveď M. 
 
7. Kratka M.  Kubiš J. 
   12.01.2019
8. Bíly P.  Solčan A. 
 
9. Kurčík A.  Štefány J. 
   12.01.2019
10. Deen M.  Hron A. 
 
11. Madej J.  Hlivjak O. 
   12.01.2019
12. (3-4)Jánošík T.  Babušík A. 
 
13. Haľko G.  Bekéni M. 
   12.01.2019
14. Matunák M.  Chren L. 
 
15. Pös M.  Lübeck F. 
   12.01.2019
16. (2)Polák D.  Markovič M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Markovič Matej31.10.20192007S-chOZ ŠK Odema Púchov 1
2 Dráb Filip31.10.20192007S-chTenisová akadémia Prešov 2
3 Poklemba Filip31.10.20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 3
4 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 4
5 Polák David31.10.20212007S-chTenis Club Nové Zámky 5
6 Kubiš Jakub31.10.20192007S-chTK Banská Bystrica 6
7 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 7
8 Fičor Oskar31.10.20192007S-chTŠ Advantage Bratislava 8
9 Jánošík Timotej31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 9
10 Solčan Adam31.10.20212007S-chTenis Club Nové Zámky 10
11 Babušík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
12 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 12
13 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 13
14 Kratka Maximilian31.10.20192007S-chTK Ratufa Levice 15
15 Madej Jakub31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice 17
16 Deen Mojmír31.10.20192007S-chTK Jednotka Bratislava 18
17 Haľko Gregor31.10.20192007S-chTJ Sokol Prešov 20
18 Kurčík Adam31.10.20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 21
19 Guzmický Dominik31.10.20192007S-chAŠK Skalica 22
20 Medveď Maroš31.10.20192007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
21 Juranka Jakub31.10.20192007S-chBenet LTC Bytča 28
22 Pös Matej31.10.20192007S-chTK Baník Prievidza 32
23 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
24WCBairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
25 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
26WCBekéni Marko31.10.20202008M-chTenis Club Nové Zámky  
27 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
28 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
29USPŠtefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
30 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice  
31 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
32USPKardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Hron Alex Maximilián15. 11. 20182007S-chTK Slávia STU Bratislava 14
2Jankech Michael15. 11. 20182007S-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
3Volník Nicholas15. 11. 20182007S-chTK PROFI Senec 23
4Polák Šimon16. 11. 20182007S-chTC EMPIRE Trnava 24
5Strašil Tomáš05. 12. 20182007S-chTK Slávia STU Bratislava 30
6Jeník Šimon25. 11. 20182007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
7Vrba Miloslav15. 11. 20182007S-chTK Sparta Považská Bystrica 41
8Benian Oskar17. 11. 20182007S-chTK Slávia STU Bratislava 55
9Frančák Jakub19. 12. 20182007S-chTenis Club Nové Zámky 59
10Škubla Adam24. 11. 20182007S-chŠKM Nádeje Trakovice 62
11Oravkin Viktor16. 11. 20182007S-chTK Slávia STU Bratislava 62
12Glos Tomáš19. 11. 20182008M-chTK AS Trenčín  
13Danko Peter18. 11. 20182008M-chTC Rolino Bratislava  
14Krahulec Martin15. 11. 20182008M-chTK Senica  
15Mikuš Michal15. 11. 20182008M-chTK Baník Prievidza  
16Maruniak Matej03. 12. 20182008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
17Richter Patrik15. 11. 20182008M-chŠK TC Dúbravka BA  
18Fašung Tomáš16. 11. 20182008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
19Srpoň Martin09. 12. 20182008M-chTK Slávia STU Bratislava  
20Balušík Branislav10. 12. 20182008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
21Chmelár Timotej21. 11. 20182008M-chTC EMPIRE Trnava  
22Verbovský Martin10. 12. 20182008M-chTK Banská Bystrica  
23Horváth Timur15. 11. 20182008M-chTK Slávia STU Bratislava  
24Kovář Gregor19. 11. 20182008M-chLTC Leopoldov  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Trojan Samuel07. 01. 20192008M-chTJ Sokol Prešov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Brejžek Filip08. 01. 2019 12:272007S-chTK Mladosť Košice 29
2Fano Alex Adam07. 01. 2019 15:502008M-chTK Nová generácia NMnV  
3Frátrik Adam10. 01. 2019 21:442008M-chTK Žilina  
4Kačur Dominik06. 01. 2019 20:362007S-chTJT Michalovce 40
5Žubor Samuel07. 01. 2019 14:562007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk