www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2019

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A3) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B2)   
Termín od:12.01.2019 Termín do:15.01.2019
Kontakt:Ivan Orviský
Kontakt tel.:byt - 0905552465, zam. - 033/7740384, dv. - 0902824902, mobil - 0902824902,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-12.01.2019 09:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor,

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 10
2Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
3Balaščák Daniel31.10.20212007M-chTenisová akadémia Prešov 4
4Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica  
5Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 55
6Bíly Pavol31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava 13
7Brejžek Filip31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice 29
8Danko Peter31.10.20202008M-chTC Rolino Bratislava  
9Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava 18
10Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
11Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov 2
12Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
13Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Tennis Classic Bratislava  
14Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka BA 8
15Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina  
16Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín  
17Guzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica 22
18Haľko Gregor31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov 20
19Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 12
20Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov 7
21Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
22Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 14
23Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava  
24Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
25Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
26Jánošík Timotej31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov 9
27Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 33
28Juranka Jakub31.10.20192007M-chBenet LTC Bytča 28
29Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany  
30Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov  
31Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica  
32Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice 15
33Kriško Radovan31.10.20202008M-chTK Nová generácia NMnV  
34Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica 6
35Lübeck Filip31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
36Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice 17
37Markovič Matej31.10.20192007M-chOZ ŠK Odema Púchov 1
38Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
39Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
40Medveď Maroš31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica 24
41Mikuš Michal31.10.20202008M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
42Oravkin Viktor31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 62
43Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava 3
44Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 5
45Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava 24
46Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA  
47Škubla Adam31.10.20192007M-chŠKM Nádeje Trakovice 62
48Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky 10
49Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
50Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava  
51Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava 30
52Verbovský Martin31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
53Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec 23
54Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica 41
55Žubor Samuel31.10.20192007M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 69


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk