'
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080096 - TŠP-tenisová škola Petržalka | |||
Názov turnaja: | TSP CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo namesti 6 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 8 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kurek Ľubomír (C) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Sirota Peter (C) | |||
Termín od: | 16.03.2019 | Termín do: | 17.03.2019 | |
Kontakt: | Mgr. Gabriela Hasajová | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0903452425, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 03. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 16.03.2019 08:30 | TŠP klubovňa |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 16.03.2019 08:30 | TŠP klubovňa |
Poznámky:
POZOR! Turnaj je zlúčený pre chlapcov a dievčatá, aj keď akceptácia je oddelená.
rozpis, správa, hl.súťaž/útecha
VR:Ľubomír Kurek, ZVR: Peter Sirota
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | BYE | ||||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | BYE | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | BYE | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | BYE | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | BYE | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | BYE | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | BYE | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | BYE | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Čermák František | 31.10.2020 !!! | 2011 | S-ch | TK Strojár Malacky | |||||
2 | Kubát Bohdan | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-ch | TC Mihal Bratislava | |||||
3 | Kmeť Michal | 31.10.2021 !!! | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
4 | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Lörinčík Max | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
7 | Čan Sebastián | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
8 | Kazárik Martin | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
9 | Adamča Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
10 | Stopka David | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC TALENT Bratislava | |||||
11 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
12 | Adamović Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
13 | Šinkovič Richard | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-ch | TC EMPIRE Trnava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kabzáni Kolja | 12. 03. 2019 07:49 | 2011 | S-ch | AŠK Skalica | |||||
2 | Mészáros Patrik | 15. 03. 2019 10:09 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky |