Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080066 - TK Pro Set Bratislava | |||
Názov turnaja: | PRO SET CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK PRO SET BRATISLAVA, Vlastenecké námestie1, 85101 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kohajda Tomáš (K) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Ba Štefan (C) | |||
Termín od: | 19.01.2019 | Termín do: | 20.01.2019 | |
Kontakt: | Tomáš Kohajda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0905601385, mobil - 0902730933, | |||
Kontakt e-mail: | tomas.kohajda@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 18.01.2019 10:00 | TK PRO SET |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 18.01.2019 10:00 | TK PRO SET |
Poznámky:
Pozor! Chlapci začínajú v sobotu ráno a dievčatá v nedeľu poobede (13.00 hod.)
rozpis, správa, útecha CH/D
VR: Tomáš Kohajda, ZVR: Štefan Ba
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Bab Viktória Terézia | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Ondriáš Sarah Caroline | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kočišová Sofia Rachel | ||||
6:4 | |||||
6. | Balážová Ella | 32 16 8 SF F | |||
7. | Menyhárt Diana | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Gombáriková Lea | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Riszdorferová Sophia | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | odhlásený 2 po vyžrebovaní | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Sepešiová Šarlota | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Hoľková Tereza | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Cimmermannová Natália | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Fuchs Vivien | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Košická Nina | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Bežáková Sofia | 32 16 8 SF F | |||
27. | Baánová Sofia | ||||
6:3 | |||||
28. | Pecníková Jana | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Chudová Alexandra | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2020 | De-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
2 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2020 | De-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
3 | Bab Viktória Terézia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
4 | Gombáriková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Košická Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Sepešiová Šarlota | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Hoľková Tereza | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
8 | Baánová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
9 | Ondriáš Sarah Caroline | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
10 | Pecníková Jana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Petržalka | |||||
11 | Cimmermannová Natália | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
12 | Kočišová Sofia Rachel | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
13 | Chudová Alexandra | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
14 | Riszdorferová Sophia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | |||||
15 | Fuchs Vivien | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Nová Dubnica | |||||
16 | Balážová Ella | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
17 | Bežáková Sofia | 31.10.2020 !!! | 2010 | S-d | TK Nová Dubnica | |||||
18 | Menyhárt Diana | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | MŠO Štúrovo |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Búryová Michaela | 18. 01. 2019 14:34 | 2010 | S-d | TK Petržalka | |||||
2 | Kabátová Nikola | 17. 01. 2019 21:44 | 2009 | D-d | TK ŠTK Šamorín | |||||
3 | Katasheva Alisa | 10. 01. 2019 07:30 | 2009 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
4 | Marošová Lucia Anna | 21. 01. 2019 11:09 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Mrázová Vanesa | 14. 01. 2019 20:58 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | |||||
6 | Ružičková Simona | 16. 01. 2019 09:37 | 2010 | S-d | TK Žilina | |||||
7 | Skalická Ela | 12. 01. 2019 16:08 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
8 | Zelinová Dominika | 06. 01. 2019 09:08 | 2009 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica |