' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):Hlboká 92, Piešťany
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Orviský Ivan (B2) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C1)   
Termín od:16.12.2017 Termín do:19.12.2017
Kontakt:Ivan Orviský
Kontakt tel.:byt - 0905552465, zam. - 033/7740384, dv. - 0902824902, mobil - 0902824902,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-15.12.2017 11:30Sekretariát ZsTZ

Poznámky:

rozpis,

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Tomáš Talajka 
   16.12.2017 11:30
2. BYE 
 
3. Dominik Guzmický 
   16.12.2017 11:30
4. BYE 
 
5. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   16.12.2017 08:30
6. Filip Palenčík 
 
7. (5-8)Lukáš Hochel 
   16.12.2017 13:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Samuel Juriga 
   16.12.2017 13:00
10. BYE 
 
11. Jakub Szabo 
   16.12.2017 08:30
12. Sebastián Bojda 
 
13. Adam Solčan 
   16.12.2017 09:30
14. Maximilian Kratka 
 
15. BYE 
   16.12.2017 14:00
16. (5-8)Artur Dosedla 
 
17. BYE 
   16.12.2017 14:00
18. (5-8)Martin Paulík 
 
19. Marco Grőpel 
   16.12.2017 09:30
20. Krištof Kabzáni 
 
21. David Polák 
   16.12.2017 10:30
22. Pavol Bíly 
 
23. BYE 
   16.12.2017 15:00
24. (3-4)Marek Naňo 
 
25. BYE 
   16.12.2017 15:00
26. (5-8)Xavier Jakubovič 
 
27. Šimon Polák 
   16.12.2017 10:30
28. Alex Riegel 
 
29. BYE 
   16.12.2017 11:30
30. Hugo Trávnik 
 
31. BYE 
   16.12.2017 11:30
32. (2)Patrik Hulín 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Talajka T.  Juriga S. 
   16.12.2017
2. BYE 
 
3. Bíly P.  Dosedla A. 
   16.12.2017
4. Kratka M.  Kabzáni K. 
 
5. Solčan A.  Polák D. 
   16.12.2017
6. Polák Š.  Hochel L. 
 
7. Jakubovič X.  Paulík M. 
   16.12.2017
8. (2)Hulín P.  Naňo M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Talajka Tomáš31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany 2
2 Hulín Patrik31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 4
3 Juriga Samuel31.10.20182006M-chGSM Europe Trenčín 6
4 Naňo Marek31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 8
5 Jakubovič Xavier31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany 10
6 Dosedla Artur31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 12
7 Paulík Martin31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice 14
8 Hochel Lukáš31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice 19
9 Bojda Sebastián31.10.20182006M-chTK Slávia SPU Nitra 37
10 Palenčík Filip31.10.20182006M-chTK Slávia SPU Nitra 51
11 Trávnik Hugo31.10.20182006M-chTK Senica 62
12 Riegel Alex31.10.20182006M-chHTC Hlohovec 108
13 Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
14 Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Zlaté Moravce  
15 Kabzáni Krištof31.10.20192007M-chTK 77 Skalica  
16 Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
17 Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
18 Bíly Pavol31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
19 Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany  
20 Guzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica  
21 Grőpel Marco31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany  
22 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Baláž David31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 21
2Kostoláni Alex31.10.20182006M-chTenis Club Nové Zámky 37
3Minarič David31.10.20192006M-chFORTUNA Trnava  
4Žubor Samuel31.10.20192007M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk