Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515, Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sýč-Kriváňová Barbora (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 14.08.2018 | Termín do: | 16.08.2018 | |
Kontakt: | Marek Novák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905524647, | |||
Kontakt e-mail: | mnovak@tenisbb.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 08. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | neurčené | |
starší žiaci | 32 | 16 | - | neurčené |
Poznámky:
POZOR! Prezentácia dievčat bude o 9.30 hod. (pôvodne o 8.30 hod.) a chlapcov bude o 13.30 hod. (pôvodne o 12.30 hod.)
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Barbora Sýč-Kriváňová, ZVR: Marek Novák
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vaco Marek | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Jaroščák Maximilián | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Medveď Jakub | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Kladivík Jakub | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Zanovit Martin | 16 8 SF F | |||
9. | Varhaník Oliver | ||||
6:3 6:0 | |||||
10. | Paulovič Nikolas | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Letavay Matej | 16 8 SF F | ||
13. | Dvorský Daniel | ||||
6:2 6:3 | |||||
14. | Brinza Tibor | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Mihalda Samuel | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 95 | ||||
2 | USP | Mihalda Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kysucké Nové Mesto | 108 | |||
3 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 108 | ||||
4 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 111 | ||||
5 | USP | Kladivík Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 160 | |||
6 | Dvorský Daniel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 164 | ||||
7 | USP | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 176 | |||
8 | Varhaník Oliver | 31.10.2019 !!! | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 176 | ||||
9 | USP | Zanovit Martin | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
10 | USP | Brinza Tibor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
11 | USP | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Foltán Marko | 10. 08. 2018 00:25 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
2 | Fukas Robert | 12. 08. 2018 20:38 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 120 | ||||
3 | Klanduch Marek | 05. 08. 2018 18:03 | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | 153 | ||||
4 | Kličimunka Lukáš | 11. 08. 2018 13:18 | 2004 | M | TK Žilina | 104 | ||||
5 | Kravec Vladimír | 11. 06. 2018 13:16 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 48 | ||||
6 | Krcho Dávid | 14. 08. 2018 12:51 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | |||||
7 | Kucharčík Tomáš | 12. 08. 2018 16:12 | 2005 | M | TK Žilina | 176 | ||||
8 | Macák Milan | 13. 08. 2018 18:07 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 164 | ||||
9 | Marcinko Martin | 06. 08. 2018 00:12 | 2004 | M | TK F1 Poprad | 161 | ||||
10 | Ondrášik Adam | 10. 08. 2018 17:53 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 40 | ||||
11 | Puškáč Adrian | 02. 08. 2018 22:49 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 70 | ||||
12 | Tarač Ramon | 14. 08. 2018 13:44 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 120 |