www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090064 - ŠA Trenčianske Teplice
Názov turnaja:SCHOOL CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Športový areál Baračka, 914 51 Trenčianske Teplice
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Ježík Daniel (B2) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Martiška Gabriel, ml. (B2)   
Termín od:02.02.2018 Termín do:04.02.2018
Kontakt:Daniel Ježík
Kontakt tel.:dv. - 0326553091, fax - 0326553098, mobil - 0903451982,
Kontakt e-mail:daniel@jezik.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky32--01.02.2018 9:00Trenčianske Teplice

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Daniel Ježík, ZVR: Gabriel Martiška

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Paulína Kapsdorferová 
   02.02.2018 09:00
2. Katrin Slotíková 
 
3. Ema Kausichová 
   02.02.2018 09:00
4. Karolína Mráziková 
 
5. Patrícia Ptáčková 
   02.02.2018 10:00
6. Vladimíra Pavlíková 
 
7. Laura Hrabovská 
   02.02.2018 10:00
8. (5-8)Sabína Kaňovská 
 
9. (3-4)Lucia Krivosudská 
   02.02.2018 11:00
10. Chiara Kamenská 
 
11. Laura Ševčíková 
   02.02.2018 13:00
12. Sára Karšayová 
 
13. Monika Bursová 
   02.02.2018 11:00
14. Terézia Gavalcová 
 
15. Nina Veličová 
   02.02.2018 12:00
16. (5-8)Patrícia Takáčová 
 
17. (5-8)Klára Čelustková 
   02.02.2018 12:00
18. Andrea Paksiová 
 
19. Nina Šimonová 
   02.02.2018 13:00
20. Sára Barteková 
 
21. Sandra Richtárechová 
   02.02.2018 14:00
22. Zuzana Volná 
 
23. Ema Harajda 
   02.02.2018 14:00
24. (3-4)Sára Hrkľová 
 
25. (5-8)Ema Pleváková 
   02.02.2018 15:00
26. Gabriela Naňová 
 
27. Žofia Čuboňová 
   02.02.2018 15:00
28. Dominika Demková 
 
29. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   02.02.2018 16:00
30. Scarlett Vašeková 
 
31. Zuzana Uličná 
   02.02.2018 16:00
32. (2)Sara Dudová 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kapsdorferová Paulína31.10.20182001D-dTK Slávia SPU Nitra 54
2 Dudová Sara31.10.20182002D-dTK Žilina 64
3 Krivosudská Lucia31.10.20192003D-dTK Sereď 92
4 Čelustková Klára31.10.20182002D-dTK 77 Skalica 95
5 Takáčová Patrícia31.10.20182000D-dŠK ŠOG Nitra 101
6 Pleváková Ema31.10.20192003D-dSTC Tennis Academy Púchov 102
7 Kaňovská Sabína31.10.20192003D-dTC Topoľčany 104
8 Hrkľová Sára31.10.20182000D-dTenisová akadémia Prešov 106
9 Ptáčková Patrícia31.10.20182002D-dAŠK Skalica 112
10 Demková Dominika31.10.20192000D-dTK Ladomerská Vieska 120
11 Pavlíková Vladimíra31.10.20182004S-dTK Nová Dubnica 129
12 Richtárechová Sandra31.10.20182002D-dTK Nová Dubnica 136
13 Naňová Gabriela31.10.20192003D-dTK GARDA Bratislava 136
14 Čuboňová Žofia31.10.20182004S-dTK HSC Piešťany 139
15 Mráziková Karolína31.10.20182004S-dTC EMPIRE Trnava 139
16 Barteková Sára31.10.20192003D-dTK AS Trenčín 145
17 Hrabovská Laura31.10.20182001D-dTK Tennis Classic Bratislava 147
18 Bursová Monika31.10.20182002D-dTC Topoľčany 186
19 Karšayová Sára31.10.20182004S-dTK Nová Dubnica 194
20 Paksiová Andrea31.10.20182001D-dŠA Trenčianske Teplice 290
21 Veličová Nina31.10.20192005S-dTK AS Trenčín 304
22 Volná Zuzana31.10.20182001D-dTK Slávia STU Bratislava 310
23 Vašeková Scarlett31.10.20182002D-dŠA Trenčianske Teplice 323
24USPŠevčíková Laura31.10.20192003D-dTC EMPIRE Trnava 323
25USPUličná Zuzana31.10.20192003D-dTK PROFI Senec  
26USPŠimonová Nina31.10.20192005S-dTK AS Trenčín  
27USPSlotíková Katrin31.10.20192005S-dTK Nová Dubnica  
28USPGavalcová Terézia31.10.20182004S-dTC EMPIRE Trnava  
29USPKamenská Chiara31.10.20182005S-dŠA Trenčianske Teplice  
30 Kausichová Ema31.10.20192005S-dTK Slávia STU Bratislava  
31USPHarajda Ema31.10.20192007M-dTC EMPIRE Trnava  
32USPodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20182007M-dSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Homolová Henrieta31.10.20182002D-dTK Kysucké Nové Mesto 186
2Mihaldová Nadja31.10.20182002D-dTK Kysucké Nové Mesto 217
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Barčíková Alexandra31.10.20182004S-dTK Žilina 91
2Blažejová Bibiana31.10.20192000D-dTK Slovan Bratislava 76
3Čanigová Lucia31.10.20182001D-dTC Topoľčany 58
4Červencová Lucia31.10.20192005S-dGSM Europe Trenčín  
5Danišková Kristína31.10.20182004S-dTK HSC Piešťany 258
6Danišová Nina31.10.20192003D-dTK Slovan Bratislava 69
7Dičérová Ema31.10.20192003D-dTC Topoľčany 156
8Gavrilová Alina31.10.20182001D-dTC BASELINE Banská Bystrica 226
9Haňdiaková Karin31.10.20192002D-dTK Slovan Bratislava  
10Chramcová Victoria31.10.20182000D-dTC EMPIRE Trnava 88
11Chyláková Simona31.10.20192001D-dTK Dolné Kysuce 108
12Ifailova Sofia31.10.20182003D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
13Klanduchová Michaela31.10.20192003D-dTop tennis academy Zvolen 142
14Kmošková Barbora31.10.20182002D-dTC EMPIRE Trnava 37
15Knapová Tamara31.10.20182002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 23
16Kurucová Nina31.10.20192003D-dTK Slovan Bratislava 121
17Lacková Viktória31.10.20192005S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 323
18Luhová Soňa31.10.20182002D-dOZ ŠK Odema Púchov 323
19Mráziková Kristína31.10.20182001D-dTC EMPIRE Trnava 32
20Nádaská Laura31.10.20182004S-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 217
21Perháčová Terézia31.10.20182004S-dTK MŠK Žiar nad Hronom 290
22Pinková Lucia31.10.20192003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 134
23Pláteníková Ela31.10.20182004S-dTC EMPIRE Trnava 160
24Polakovičová Adela31.10.20192005S-dLTC Leopoldov  
25Samková Vanesa31.10.20182001D-dTC Moravský Svätý Ján 78
26Slabá Natália31.10.20192003D-dSTC Tennis Academy Púchov 86
27Struhárová Michaela31.10.20182002D-dTK Zohor 104
28Svitková Sofia31.10.20192005S-dTK Raketa Nedožery-Brezany 323
29Vizváryová Veronika31.10.20182004S-dTK Slávia STU Bratislava 226
30Zelenayová Romana31.10.20182004S-dTC EMPIRE Trnava 304


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk