www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090064 - ŠA Trenčianske Teplice
Názov turnaja:BARAČKA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Športový areál Baračka, 914 51 Trenčianske Teplice
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Ježík Daniel (B2) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Martiška Gabriel, ml. (B2)   
Termín od:06.01.2018 Termín do:08.01.2018
Kontakt:Daniel Ježík
Kontakt tel.:dv. - 0326553091, fax - 0326553098, mobil - 0903451982,
Kontakt e-mail:daniel@jezik.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky32--05.01.2018 9:00Trenčianske Teplice

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Daniel Ježík, ZVR: Gabriel Martiška

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Kristína Danišková 
   06.01.2018 09:00
2. Gabriela Košecká 
 
3. Alexandra Blahovcová 
   06.01.2018 09:00
4. Adela Polakovičová 
 
5. Natália Koppová 
   06.01.2018 10:00
6. Sara Coddington 
 
7. Emma Lapšová 
   06.01.2018 10:00
8. (5-8)Sofia Svitková 
 
9. (3-4)Agáta Provazníková 
   06.01.2018 11:00
10. Klára Moravanská 
 
11. Adriana Janíčková 
   06.01.2018 11:00
12. Michaela Gedayová 
 
13. Zuzana Vulganová 
   06.01.2018 12:00
14. Diana Kaňovská 
 
15. Chiara Kamenská 
   06.01.2018 12:00
16. (5-8)Katarína Pavlechová 
 
17. (5-8)Linda Škvrndová 
   06.01.2018 13:00
18. Ashley Krajčovičová 
 
19. Noemi Babíková 
   06.01.2018 13:00
20. Zuzana Kalašová 
 
21. Nina Tomášová 
   06.01.2018 14:00
22. Sofia Mudranincová 
 
23. Nina Šimonová 
   06.01.2018 14:00
24. (3-4)Žofia Čuboňová 
 
25. (5-8)Vladimíra Pavlíková 
   06.01.2018 15:00
26. Nina Veličová 
 
27. Tamara Šramková 
   06.01.2018 15:00
28. Viktória Sluková 
 
29. Naďa Eliášová 
   06.01.2018 16:00
30. Lucia Čuboňová 
 
31. Katrin Slotíková 
   06.01.2018 16:00
32. (2)Ana Šabíková 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Danišková Kristína31.10.20182004S-dTK HSC Piešťany 14
2 Šabíková Ana31.10.20182004S-dTK Zlaté Moravce 23
3 Provazníková Agáta31.10.20182004S-dAŠK Skalica 27
4 Čuboňová Žofia31.10.20182004S-dTK HSC Piešťany 31
5 Škvrndová Linda31.10.20182004S-dTK Nová Dubnica 36
6 Pavlechová Katarína31.10.20192005S-dTK Nová generácia NMnV 44
7 Pavlíková Vladimíra31.10.20182004S-dTK Nová Dubnica 48
8 Svitková Sofia31.10.20192005S-dTK Raketa Nedožery-Brezany 50
9 Coddington Sara31.10.20182004S-dTŠP-tenisová škola Petržalka 54
10 Mudranincová Sofia31.10.20192004S-dTK AS Trenčín 56
11 Vulganová Zuzana31.10.20192005S-dTK 77 Skalica 57
12 Šramková Tamara31.10.20182006M-dTK Jednotka Bratislava 66
13 Moravanská Klára31.10.20192005S-dTK Kúpele Piešťany 76
14 Krajčovičová Ashley31.10.20192005S-dLTC Leopoldov 78
15 Kalašová Zuzana31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice 83
16 Gedayová Michaela31.10.20192005S-dTK Slávia SPU Nitra 84
17 Kaňovská Diana31.10.20182006M-dTC Topoľčany 87
18 Koppová Natália31.10.20182006M-dTK TENNis FUN B.Bystrica 94
19 Eliášová Naďa31.10.20192005S-dTK Slávia SPU Nitra 102
20 Čuboňová Lucia31.10.20182006M-dTK HSC Piešťany 102
21 Slotíková Katrin31.10.20192005S-dTK Nová Dubnica 105
22 Babíková Noemi31.10.20182004S-dTK Slávia STU Bratislava 105
23 Tomášová Nina31.10.20192005S-dTK Púchov 111
24USPVeličová Nina31.10.20192005S-dTK AS Trenčín 115
25 Janíčková Adriana31.10.20192005S-dTK Kysucké Nové Mesto 118
26USPPolakovičová Adela31.10.20192005S-dLTC Leopoldov 136
27USPŠimonová Nina31.10.20192005S-dTK AS Trenčín 157
28USPLapšová Emma31.10.20192005S-dDuTaF Sport Dubnica n/V. 175
29USPBlahovcová Alexandra31.10.20182005S-dŠA Trenčianske Teplice 242
30USPSluková Viktória31.10.20182004S-dDuTaF Sport Dubnica n/V. 254
31USPKošecká Gabriela31.10.20182006M-dTK 77 Skalica 254
32USPKamenská Chiara31.10.20182005S-dŠA Trenčianske Teplice 254
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Halienková Hana31.10.20192005S-dTenis Club Nové Zámky 119
2Červencová Lucia31.10.20192005S-dGSM Europe Trenčín 125
3Gejdošová Sára31.10.20192005S-dTK Dolný Kubín 254
4Gallová Anabela31.10.20182005S-dBenet LTC Bytča  
5Miháliková Nikola31.10.20182005S-dTK Zelená Voda NMnV  
6Klimas Virág Vivien31.10.20192004S-dTK Ellite Team Nové Zámky  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Surovčíková Nina31.10.20182006M-dTK Žilina 119
2Hevessy Nina Mária31.10.20192005S-dTK Jednotka Bratislava 198
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Ftorková Ella31.10.20192007M-dTK Žilina  
2Gemzická Adela31.10.20192005S-dTC EMPIRE Trnava 30
3Gričová Nina31.10.20192005S-dTA M. Ryšavého Bojnice  
4Chalupková Kristína31.10.20192005S-dTK Pro Set Bratislava 37
5Jančíková Alex31.10.20192005S-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 60
6Karšayová Sára31.10.20182004S-dTK Nová Dubnica 149
7Kolodžejová Lea31.10.20182006M-dTK Mladosť Košice 218
8Krajmer Karolína31.10.20182006M-dSlávia ŽU Žilina 149
9Líšková Liliana31.10.20182004S-dTK Senica 59
10Machalová Nikola31.10.20182004S-dTC BASELINE Banská Bystrica 32
11Martinková Michaela31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice 47
12Mišagová Chiara31.10.20192005S-dTK Matchpoint Trebatice 70
13Mravcová Ema31.10.20182006M-dTK Jednotka Bratislava 208
14Mrvová Natália31.10.20192005S-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 74
15Porubská Tereza31.10.20182004S-dTennis club Veľké Kostoľany 53
16Šimonová Alexandra31.10.20182004S-dTC BASELINE Banská Bystrica 38
17Surová Tamara31.10.20182005S-dTK Senica 254
18Trellová Simona31.10.20182004S-dTC EMPIRE Trnava 72
19Vargová Rebeka31.10.20192005S-dLieskovský tenisový klub-LTC 254
20Vizváryová Veronika31.10.20182004S-dTK Slávia STU Bratislava 50


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk