www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090027 - TK Ratufa Levice
Názov turnaja:WILSON WINTER CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Ratufa Aréna, Turecký rad Levice
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:27.01.2018 Termín do:30.01.2018
Kontakt:Ing. Erik Lamper
Kontakt tel.:mobil - 421903450920,
Kontakt e-mail:lamper.erik@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-26.01.2018 10:00STZ
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Baláž David31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 21
3Beránek Ondřej31.10.20182006M-chOZ ŠK Odema Púchov 42
4Bíly Pavol31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
5Bojda Sebastián31.10.20182006M-chTK Slávia SPU Nitra 37
6Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka  
7Dosedla Artur31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 12
8Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka  
9Gallo Samuel31.10.20192007M-chTK Hriňová  
10Hochel Lukáš31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice 19
11Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
12Hubinský Július31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 17
13Ivan Marko31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 7
14Jakubovič Xavier31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany 10
15Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
16Juhász Bence31.10.20182006M-chSlovenský tenisový zväz  
17Juriga Samuel31.10.20182006M-chGSM Europe Trenčín 6
18Karovič Jaroslav31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 16
19Kladivík Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 9
20Klanduch Marek31.10.20182006M-chTop tennis academy Zvolen 18
21Kohút Alex31.10.20182006M-chŠK 26 Karlovka 33
22Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Zlaté Moravce  
23Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica  
24Lapšanský Alex31.10.20182006M-chTK Nová generácia 34
25Medveď Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 3
26Melaga Samuel31.10.20182006M-chFresh club Zvolen 1
27Naňo Marek31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 8
28Onofrej Lukáš31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 70
29Palenčík Filip31.10.20182006M-chTK Slávia SPU Nitra 51
30Paulovič Nikolas31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 20
31Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
32Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
33Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
34Sirota Timon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC 59
35Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
36Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
37Tarač Ramon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC 30
38Vaco Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC 25
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Kačur Dominik31.10.20192007M-chTJT Michalovce  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk