www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090027 - TK Ratufa Levice
Názov turnaja:WILSON WINTER CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Ratufa Aréna, Turecký rad Levice
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Uhrík Marián (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Mókuš Milan (B2)   
Termín od:27.01.2018 Termín do:30.01.2018
Kontakt:Ing. Erik Lamper
Kontakt tel.:mobil - 421903450920,
Kontakt e-mail:lamper.erik@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-26.01.2018 10:00STZ

Poznámky:

rozpis,

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Medveď Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 3
2 Hulín Patrik31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 4
3 Chren Patrik31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 5
4 Juriga Samuel31.10.20182006M-chGSM Europe Trenčín 6
5 Ivan Marko31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 7
6 Naňo Marek31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 8
7 Kladivík Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 9
8 Jakubovič Xavier31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany 10
9 Dosedla Artur31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 12
10 Karasz Milan31.10.20182006M-chTK Spartak Komárno 13
11 Paulík Martin31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice 14
12 Karovič Jaroslav31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 16
13 Hubinský Július31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 17
14 Klanduch Marek31.10.20182006M-chTop tennis academy Zvolen 18
15 Hochel Lukáš31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice 19
16 Paulovič Nikolas31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 20
17 Jasenák Tomáš31.10.20182006M-chTK Ladomerská Vieska 24
18 Vaco Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC 25
19 Jaroščák Maximilián31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava 27
20 Tarač Ramon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC 30
21 Puskeiler Martin31.10.20182006M-chTC BASELINE Banská Bystrica 31
22 Kohút Alex31.10.20182006M-chŠK 26 Karlovka 33
23 Lapšanský Alex31.10.20182006M-chTK Nová generácia 34
24 Bojda Sebastián31.10.20182006M-chTK Slávia SPU Nitra 37
25STZDráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
26STZMarkovič Matej31.10.20192007M-chSTC Tennis Academy Púchov  
27STZPoklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
28STZBalaščák Daniel31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
29USPHron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
30USPPolák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
31USPBabušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Beránek Ondřej31.10.20182006M-chOZ ŠK Odema Púchov 42
2Palenčík Filip31.10.20182006M-chTK Slávia SPU Nitra 51
3Sirota Timon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC 59
4Onofrej Lukáš31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 70
5Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica  
6Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka  
7Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
8Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
9Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
10Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Zlaté Moravce  
11Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka  
12Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
13Gallo Samuel31.10.20192007M-chTK Hriňová  
14Líška Adam31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice  
15Juhász Bence31.10.20182006M-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Letavay Matej31.10.20182006M-chTK Ružomberok 22
2Vajgel Alexej31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava 36
3Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Baláž David31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 21
2Bielik Adam31.10.20182006M-chTK Ratufa Levice 98
3Bíly Pavol31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
4Kačur Dominik31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
5Kostoláni Alex31.10.20182006M-chTenis Club Nové Zámky 37
6Melaga Samuel31.10.20182006M-chFresh club Zvolen 1


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk