' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090027 - TK Ratufa Levice
Názov turnaja:WILSON WINTER CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Ratufa Aréna, Turecký rad Levice
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Uhrík Marián (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Mókuš Milan (B2)   
Termín od:27.01.2018 Termín do:30.01.2018
Kontakt:Ing. Erik Lamper
Kontakt tel.:mobil - 421903450920,
Kontakt e-mail:lamper.erik@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 01. 2018 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-26.01.2018 10:00STZ

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Marián Uhrík, ZVR: Milan Mókuš

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Patrik Hulín 
   27.01.2018 09:00
2. Maximilian Kratka 
 
3. Šimon Polák 
   27.01.2018 09:00
4. David Polák 
 
5. Timon Sirota 
   27.01.2018 09:00
6. Július Hubinský 
 
7. Daniel Balaščák 
   27.01.2018 10:00
8. (5-8)Xavier Jakubovič 
 
9. (3-4)Jakub Kladivík 
   27.01.2018 10:00
10. Marek Vaco 
 
11. Alex Lapšanský 
   27.01.2018 10:00
12. Ramon Tarač 
 
13. Nikolas Paulovič 
   27.01.2018 11:00
14. Alex Maximilián Hron 
 
15. Jakub Kubiš 
   27.01.2018 11:00
16. (5-8)Martin Paulík 
 
17. (5-8)Artur Dosedla 
   27.01.2018 11:00
18. Lukáš Hochel 
 
19. Marek Klanduch 
   27.01.2018 12:00
20. Adam Líška 
 
21. Martin Puskeiler 
   27.01.2018 12:00
22. Michael Jankech 
 
23. Alex Kohút 
   27.01.2018 12:00
24. (3-4)Marko Ivan 
 
25. (5-8)Jaroslav Karovič 
   27.01.2018 13:00
26. Adam Babušík 
 
27. Filip Poklemba 
   27.01.2018 13:00
28. Filip Palenčík 
 
29. Matej Markovič 
   27.01.2018 13:00
30. Filip Dráb 
 
31. Mojmír Deen 
   27.01.2018 14:00
32. (2)Samuel Juriga 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Juriga S.  Kladivík J. 
   27.01.2018
2. BYE 
 
3. Puskeiler M.  Vaco M. 
   27.01.2018
4. Kratka M.  Kubiš J. 
 
5. (3-4)Paulík M.  Hochel L. 
   27.01.2018
6. Dráb F.  Balaščák D. 
 
7. Karovič J.  Poklemba F. 
   27.01.2018
8. Klanduch M.  Paulovič N. 
 
9. Polák D.  Markovič M. 
   27.01.2018
10. Hubinský J.  Hron A. 
 
11. BYE 
   27.01.2018
12. (3-4)Ivan M.  Jakubovič X. 
 
13. Tarač R.  Kohút A. 
   27.01.2018
14. Jankech M.  Babušík A. 
 
15. BYE 
   27.01.2018
16. (2)Hulín P.  Dosedla A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 4
2 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 6
3 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 7
4 Kladivík Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 9
5 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 10
6 Dosedla Artur31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 12
7 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 14
8 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 16
9 Hubinský Július31.10.20202006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 17
10 Klanduch Marek31.10.2018 !!!2006S-chTop tennis academy Zvolen 18
11 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 19
12 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 20
13 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 25
14 Tarač Ramon31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 30
15 Puskeiler Martin31.10.20202006S-chTC BASELINE Banská Bystrica 31
16 Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 33
17 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 34
18 Palenčík Filip31.10.20202006S-chTK Slávia SPU Nitra 51
19 Sirota Timon31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 59
20 Markovič Matej31.10.20192007M-chOZ ŠK Odema Púchov  
21 Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
22 Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
23 Balaščák Daniel31.10.20212007M-chTenisová akadémia Prešov  
24 Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica  
25USPPolák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
26USPHron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
27STZKratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice  
28STZJankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
29USPBabušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
30STZPolák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
31STZDeen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava  
32USPLíška Adam31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Gallo Samuel21. 11. 20172007M-chTK Hriňová  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Letavay Matej14. 01. 20182006S-chTK Ružomberok 22
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Baláž David12. 01. 2018 18:572006S-chTC EMPIRE Trnava 21
2Beránek Ondřej25. 01. 2018 20:092006S-chOZ ŠK Odema Púchov 42
3Bielik Adam12. 01. 2018 12:272006S-chTK Ratufa Levice 98
4Bíly Pavol08. 01. 2018 20:332007M-chTC EMPIRE Trnava  
5Bojda Sebastián25. 01. 2018 15:112006S-chTK Slávia SPU Nitra 37
6Fičor Oskar25. 01. 2018 21:302007M-chTŠ Advantage Bratislava  
7Hlivjak Oliver20. 01. 2018 15:152007M-chTenisová akadémia Prešov  
8Chren Patrik20. 01. 2018 09:272006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
9Jaroščák Maximilián25. 01. 2018 10:062006S-chTK Slovan Bratislava 27
10Jasenák Tomáš25. 01. 2018 19:072006S-chTK Ladomerská Vieska 24
11Juhász Bence24. 01. 2018 14:152006S-chSlovenský tenisový zväz  
12Kačur Dominik03. 12. 2017 13:202007M-chTJT Michalovce  
13Karasz Milan25. 01. 2018 19:562006S-chTK Spartak Komárno 13
14Kostoláni Alex12. 01. 2018 21:412006S-chTenis Club Nové Zámky 37
15Madej Jakub20. 01. 2018 12:382007M-chTK Mladosť Košice  
16Medveď Jakub25. 01. 2018 09:522006S-chTK Banská Bystrica 3
17Melaga Samuel17. 01. 2018 20:232006S-chFresh club Zvolen 1
18Naňo Marek23. 01. 2018 21:102006S-chTC EMPIRE Trnava 8
19Onofrej Lukáš25. 01. 2018 21:482006S-chTK Mladosť Košice 70
20Solčan Adam22. 01. 2018 18:152007M-chTenis Club Nové Zámky  
21Stopiak Tobias21. 01. 2018 10:332007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
22Vajgel Alexej21. 01. 2018 19:222006S-chTK Slovan Bratislava 36


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk