' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná
Názov turnaja:D.LUŽNÁ CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Rekreačná 3 Dunajská Lužná
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:14.04.2018 Termín do:16.04.2018
Kontakt:Patrik Valo
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0918542116,
Kontakt e-mail:info@tbluzna.eu
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.dat. kval.dat. prezent.
mladší žiaci4824--14.04.2018 13:00

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Július Hubinský 
   14.04.2018
2. BYE 
 
3. Oskar Benian 
   14.04.2018
4. BYE 
 
5. Oskar Fičor 
   14.04.2018
6. Šimon Jeník 
 
7. (5-8)Alex Riegel 
   14.04.2018
8. BYE 
 
9. (3-4)Jean Pierre Sarouphim 
   14.04.2018
10. BYE 
 
11. Tobias Stopiak 
   14.04.2018
12. Lukáš Hanušovský 
 
13. Šimon Polák 
   14.04.2018
14. Martin Németh 
 
15. BYE 
   14.04.2018
16. (5-8)Alex Maximilián Hron 
 
17. BYE 
   14.04.2018
18. (5-8)Maximilian Kratka 
 
19. David Minarič 
   14.04.2018
20. Damian Nagy 
 
21. Teodor Bobák 
   14.04.2018
22. Jakub Juranka 
 
23. BYE 
   14.04.2018
24. (3-4)Maximilián Jaroščák 
 
25. BYE 
   14.04.2018
26. (5-8)Alex Kostoláni 
 
27. Michal Svetík 
   14.04.2018
28. Andrej Šteflovič 
 
29. BYE 
   14.04.2018
30. Mojmír Deen 
 
31. BYE 
   14.04.2018
32. (2)Lukáš Hochel 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Sarouphim J.  Hubinský J. 
   14.04.2018
2. BYE 
 
3. Hron A.  Jeník Š. 
   14.04.2018
4. Polák Š.  Kostoláni A. 
 
5. Fičor O.  Deen M. 
   14.04.2018
6. Benian O.  Svetík M. 
 
7. Juranka J.  Hanušovský L. 
   14.04.2018
8. (2)Kratka M.  Hochel L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Hubinský Július31.10.20182006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 17
2 Hochel Lukáš31.10.20182006S-chTK Matchpoint Trebatice 19
3 Jaroščák Maximilián31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 27
4 Sarouphim Jean Pierre31.10.20202006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 31
5 Kostoláni Alex31.10.20182006S-chTenis Club Nové Zámky 37
6 Riegel Alex31.10.20202006S-chHTC Hlohovec 108
7 Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice  
8 Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
9 Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka BA  
10 Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica  
11 Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
12 Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava  
13 Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
14 Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
15 Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
16 Juranka Jakub31.10.20192007M-chBenet LTC Bytča  
17 Minarič David31.10.20192006S-chFORTUNA Trnava  
18 Šteflovič Andrej31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava  
19 Svetík Michal31.10.20192006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
20 Németh Martin31.10.20192006S-chTK VIP Bratislava  
21 Bobák Teodor31.10.20192007M-chApollo Academy Bratislava  
22 Benian Oskar31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Baláž David31.10.20182006S-chTC EMPIRE Trnava 21
2Guzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica  
3Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
4Kabzáni Krištof31.10.20192007M-chTK 77 Skalica  
5Kačkovič Andrej31.10.20192007M-chTOP Tenis Bratislava  
6Kohút Alex31.10.20182006S-chŠK 26 Karlovka BA 33
7Kurčík Adam31.10.20192007M-chApollo Academy Bratislava  
8Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
9Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
10Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
11Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
12Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany  
13Vatrt Denis31.10.20192007M-chTK Kúpele Piešťany  
14Vatrt Enriko31.10.20192007M-chTK Kúpele Piešťany  
15Vrba Miloslav31.10.20192007M-chBratislavský tenisový zväz  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk