www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná
Názov turnaja:D. LUŽNÁ CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo namestie 6 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kurek Ľubomír (C) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:02.12.2017 Termín do:04.12.2017
Kontakt:Patrik Valo
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0918542116,
Kontakt e-mail:info@tbluzna.eu
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci32--01.12.2017 10:00klubovňa Nobelko

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Ľubomír Kurek

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jaroslav Karovič 
   02.12.2017 15:30
2. BYE 
 
3. Michal Svetík 
   02.12.2017 15:30
4. BYE 
 
5. Tomáš Strašil 
   02.12.2017 15:30
6. Adam Kurčík 
 
7. (5-8)Jakub Adamko 
   02.12.2017 18:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Alex Kohút 
   02.12.2017 18:00
10. BYE 
 
11. Adam Babušík 
   02.12.2017 15:30
12. Oskar Benian 
 
13. Jakub Szabo 
   02.12.2017 15:30
14. Miloslav Vrba 
 
15. BYE 
   02.12.2017 18:00
16. (5-8)Oskar Fičor 
 
17. BYE 
   02.12.2017 19:15
18. (5-8)Filip Poklemba 
 
19. Alex Maximilián Hron 
   02.12.2017 16:45
20. Andrej Šteflovič 
 
21. BYE 
   02.12.2017 16:45
22. Dominik Guzmický 
 
23. BYE 
   02.12.2017 16:45
24. (3-4)Jean Pierre Sarouphim 
 
25. BYE 
   02.12.2017 19:15
26. (5-8)Hugo Trávnik 
 
27. Damian Nagy 
   02.12.2017 16:45
28. Mojmír Deen 
 
29. BYE 
   02.12.2017 16:45
30. Tobias Stopiak 
 
31. BYE 
   02.12.2017 16:45
32. (2)Maximilián Jaroščák 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Karovič Jaroslav31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 16
2 Jaroščák Maximilián31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava 27
3 Sarouphim Jean Pierre31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 31
4 Kohút Alex31.10.20182006M-chŠK 26 Karlovka 33
5 Adamko Jakub31.10.20182006M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 42
6 Trávnik Hugo31.10.20182006M-chTK Senica 62
7 Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
8 Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka  
9 Kurčík Adam31.10.20192007M-chApollo Academy Bratislava  
10 Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
11 Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
12 Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
13 Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany  
14 Šteflovič Andrej31.10.20192007M-chTK Jednotka  
15 Guzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica  
16 Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka  
17 Benian Oskar31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
18 Svetík Michal31.10.20192006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
19 Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
20 Vrba Miloslav31.10.20192007M-chBratislavský tenisový zväz  
21 Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
2Linhart Martin31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 34
3Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
4Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
5Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk