' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080096 - TŠP-tenisová škola Petržalka
Názov turnaja:TŠP CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo namestie 6 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C1)   
Termín od:24.02.2018 Termín do:27.02.2018
Kontakt:Ľubomír Kurek
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0903859361,
Kontakt e-mail:info@tspetrzalka.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 02. 2018 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-23.02.2018 10:00STZ

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Filip Kratochvíla

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Patrik Hulín 
   24.02.2018 08:00
2. Mojmír Deen 
 
3. Michal Bušniak 
   24.02.2018 08:00
4. Alexej Vajgel 
 
5. Tobias Stopiak 
   24.02.2018 08:00
6. Oskar Benian 
 
7. David Polák 
   24.02.2018 08:00
8. (5-8)Jakub Kladivík 
 
9. (3-4)Samuel Juriga 
   24.02.2018 09:00
10. Michael Jankech 
 
11. Alex Maximilián Hron 
   24.02.2018 09:00
12. Nikolas Paulovič 
 
13. Oskar Fičor 
   24.02.2018 09:00
14. Július Hubinský 
 
15. Daniel Balaščák 
   24.02.2018 09:00
16. (5-8)Artur Dosedla 
 
17. (5-8)Xavier Jakubovič 
   24.02.2018 10:15
18. Sebastián Paulovčák 
 
19. Jean Pierre Sarouphim 
   24.02.2018 10:15
20. Alex Kohút 
 
21. Matej Markovič 
   24.02.2018 10:15
22. Marek Klanduch 
 
23. Filip Poklemba 
   24.02.2018 10:15
24. (3-4)Marko Ivan 
 
25. (5-8)Milan Karasz 
   24.02.2018 11:30
26. Martin Paulík 
 
27. Martin Linhart 
   24.02.2018 11:30
28. Damian Nagy 
 
29. Adam Solčan 
   24.02.2018 11:30
30. Jakub Kubiš 
 
31. Filip Dráb 
   24.02.2018 11:30
32. (2)Patrik Chren 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Juriga S.  Kladivík J. 
   24.02.2018
2. BYE 
 
3. Deen M.  Šteflovič A. 
   24.02.2018
4. Hulín P.  Markovič M. 
 
5. (3-4)Paulík M.  Paulovčák S. 
   24.02.2018
6. Jankech M.  Volník N. 
 
7. Bušniak M.  Linhart M. 
   24.02.2018
8. Balaščák D.  Dráb F. 
 
9. Fičor O.  Kohút A. 
   24.02.2018
10. Polák D.  Solčan A. 
 
11. Benian O.  Stopiak T. 
   24.02.2018
12. (3-4)Klanduch M.  Paulovič N. 
 
13. Hubinský J.  Sarouphim J. 
   24.02.2018
14. Chren P.  Poklemba F. 
 
15. BYE 
   24.02.2018
16. (2)Ivan M.  Jakubovič X. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 4
2 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
3 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 6
4 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 7
5 Kladivík Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 9
6 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 10
7 Dosedla Artur31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 12
8 Karasz Milan31.10.20202006S-chTK Spartak Komárno 13
9 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 14
10 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 14
11 Hubinský Július31.10.20202006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 17
12 Klanduch Marek31.10.2018 !!!2006S-chTop tennis academy Zvolen 18
13 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 20
14 Bušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 29
15 Sarouphim Jean Pierre31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 31
16 Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 33
17 Linhart Martin31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 34
18 Vajgel Alexej31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 36
19 Markovič Matej31.10.20192007M-chOZ ŠK Odema Púchov  
20 Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
21 Balaščák Daniel31.10.20212007M-chTenisová akadémia Prešov  
22 Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
23 Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica  
24 Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
25USPHron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
26STZJankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
27STZFičor Oskar31.10.20192007M-chTŠ Advantage Bratislava  
28STZSolčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
29USPStopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
30STZDeen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava  
31USPNagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
32USPBenian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Strašil Tomáš09. 01. 20182007M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Šteflovič Andrej02. 02. 20182007M-chTK Jednotka Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Volník Nicholas21. 02. 20182007M-chTK PROFI Senec  
2Hanušovský Lukáš23. 02. 20182007M-chTK Sparta Považská Bystrica  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adamko Jakub22. 02. 2018 05:322006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 42
2Babušík Adam20. 02. 2018 07:382007M-chTK Slávia STU Bratislava  
3Baláž David20. 02. 2018 09:312006S-chTC EMPIRE Trnava 21
4Guzmický Dominik16. 02. 2018 09:592007M-chAŠK Skalica  
5Hlivjak Oliver23. 02. 2018 07:262007M-chTenisová akadémia Prešov  
6Hochel Lukáš21. 02. 2018 08:162006S-chTK Matchpoint Trebatice 19
7Jaroščák Maximilián20. 02. 2018 04:532006S-chTK Slovan Bratislava 27
8Jeník Šimon20. 02. 2018 06:272007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
9Juhász Bence15. 02. 2018 09:032006S-chSlovenský tenisový zväz  
10Kabzáni Krištof28. 01. 2018 08:582007M-chTK 77 Skalica  
11Kostoláni Alex22. 02. 2018 09:002006S-chTenis Club Nové Zámky 37
12Kratka Maximilian12. 02. 2018 06:402007M-chTK Ratufa Levice  
13Kurčík Adam19. 02. 2018 08:112007M-chTK Slávia STU Bratislava  
14Medveď Jakub25. 01. 2018 09:482006S-chTK Banská Bystrica 3
15Melaga Samuel17. 01. 2018 08:232006S-chFresh club Zvolen 1
16Naňo Marek22. 02. 2018 10:462006S-chTC EMPIRE Trnava 8
17Pavliščík Richard20. 02. 2018 11:032006S-chTenisová akadémia Prešov 23
18Puskeiler Martin23. 02. 2018 06:442006S-chTC BASELINE Banská Bystrica 31
19Talajka Tomáš19. 02. 2018 05:462006S-chTK HSC Piešťany 2
20Vaco Marek23. 02. 2018 02:332006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 25
21Vrba Miloslav28. 01. 2018 05:562007M-chTK Sparta Považská Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk