Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, Makovického 26, 03401 Ružomberok | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Virág Jozef (A) | |||
Termín od: | 27.06.2018 | Termín do: | 29.06.2018 | |
Kontakt: | Jozef Virág | |||
Kontakt tel.: | mobil - 905160969, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 06. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | neurčené | |
starší žiaci | 32 | 16 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martin Madliak, ZVR: Jozef Virág
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Safko Sebastián Jonáš | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kuriš Roman | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Paulovič Nikolas | ||||
6:0 6:2 | |||||
6. | Bačík Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kladivík Jakub | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Kravec Vladimír | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kaštánek Filip | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kličimunka Lukáš | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Kompiš Andrej | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Macák Milan | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Trnečka Michal | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Štrba Filip | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Mucha Richard | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Novák Kristián Jakub | 32 16 8 SF F | |||
27. | Kucharčík Tomáš | ||||
6:7(2) 6:0 6:0 | |||||
28. | Letavay Matej | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Moravčík Erik | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Pivník Oliver | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Safko S. Mucha R. | |||
3:0 skr | |||||
2. | Madliak M. Kravec V. | 8 SF F | |||
3. | Trnečka M. Letavay M. | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Kladivík J. Paulovič N. | 8 SF F | |||
5. | Novák K. Kličimunka L. | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Kuriš R. Štrba F. | 8 SF F | |||
7. | Kucharčík T. Moravčík E. | ||||
6:1 6:2 | |||||
8. | (2) | Kompiš A. Pivník O. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 33 | ||||
2 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 47 | ||||
3 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 48 | ||||
4 | Mucha Richard | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 55 | ||||
5 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 64 | ||||
6 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 68 | ||||
7 | Kličimunka Lukáš | 31.10.2021 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 104 | ||||
8 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 108 | ||||
9 | Moravčík Erik | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 111 | ||||
10 | Trnečka Michal | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | LTK Liptovský Mikuláš | 129 | ||||
11 | Kladivík Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 160 | ||||
12 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 164 | ||||
13 | Štrba Filip | 31.10.2022 !!! | 2005 | M | TK Ružomberok | 176 | ||||
14 | Kucharčík Tomáš | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Žilina | 176 | ||||
15 | Kaštánek Filip | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Ružomberok | 176 | ||||
16 | Bačík Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 176 | ||||
17 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
18 | Kuriš Roman | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Ružomberok |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Madliak Martin | 27. 06. 2018 | 2007 | D-ch | TK Ružomberok |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Halahija Nathan André | 23. 06. 2018 12:37 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 43 | ||||
2 | Chovanec Jakub | 24. 06. 2018 20:30 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 42 | ||||
3 | Chrenko Šimon | 14. 06. 2018 09:55 | 2005 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 148 | ||||
4 | Jandera Otto James | 28. 05. 2018 21:36 | 2005 | M | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
5 | Klanduch Marek | 13. 06. 2018 09:43 | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | 153 | ||||
6 | Krnáč Samuel | 15. 06. 2018 13:32 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 91 | ||||
7 | Kubovič Rastislav | 26. 04. 2018 10:40 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 38 | ||||
8 | Kuna Tomáš | 24. 06. 2018 10:32 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 153 | ||||
9 | Melaga Samuel | 24. 06. 2018 19:30 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 63 | ||||
10 | Melicherčík Tomáš | 27. 06. 2018 12:50 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 176 | ||||
11 | Ondrášik Adam | 25. 06. 2018 12:38 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 40 | ||||
12 | Papuščák Šimon | 25. 06. 2018 20:53 | 2005 | M | TKM Martin | 91 | ||||
13 | Puškáč Adrian | 26. 06. 2018 07:33 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 70 | ||||
14 | Smoleňák Hugo | 19. 06. 2018 22:10 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 27 | ||||
15 | Tarač Ramon | 27. 06. 2018 12:50 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 120 | ||||
16 | Vaco Marek | 25. 06. 2018 22:25 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 95 |