Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Názov turnaja: | Tennis Arena Kids Tour by STARS for STARS | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4, Púchov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Lazorová Angela (A) | |||
Termín od: | 19.06.2018 | Termín do: | 22.06.2018 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 06. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené | |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR:Ivan Luhový, ZVR: Angela Lazorová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Medveď Jakub | |||
2. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Markovič Matej | ||||
4. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Baláž David | ||||
3:6 6:1 6:0 | |||||
6. | Kohút Alex | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Kubiš Jakub | ||||
8. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | Vaco Marek | ||||
10. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Dráb Filip | ||||
12. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Poklemba Filip | ||||
14. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | (5-8) | Vrtiel Nicolas | |||
16. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
17. | (3-4) | Juriga Samuel | |||
18. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
19. | Jánošík Timotej | ||||
20. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
21. | Karasz Milan | ||||
6:1 6:4 | |||||
22. | Babušík Adam | 64 32 16 8 SF F | |||
23. | Hron Alex Maximilián | ||||
24. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
25. | Fičor Oskar | ||||
26. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
27. | Hubinský Július | ||||
6:2 6:4 | |||||
28. | Karovič Jaroslav | 64 32 16 8 SF F | |||
29. | Bíly Pavol | ||||
30. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (5-8) | Kladivík Jakub | 64 32 16 8 SF F | ||
33. | BYE | ||||
34. | (5-8) | Naňo Marek | 64 32 16 8 SF F | ||
35. | BYE | ||||
36. | Vrba Miloslav | 64 32 16 8 SF F | |||
37. | BYE | ||||
38. | Juranka Jakub | 64 32 16 8 SF F | |||
39. | BYE | ||||
40. | Solčan Adam | 64 32 16 8 SF F | |||
41. | BYE | ||||
42. | Kurčík Adam | 64 32 16 8 SF F | |||
43. | Krcho Dávid | ||||
6:1 6:0 | |||||
44. | Matula Jakub | 64 32 16 8 SF F | |||
45. | BYE | ||||
46. | Polák David | 64 32 16 8 SF F | |||
47. | BYE | ||||
48. | (3-4) | Ivan Marko | 64 32 16 8 SF F | ||
49. | BYE | ||||
50. | (5-8) | Jakubovič Xavier | 64 32 16 8 SF F | ||
51. | BYE | ||||
52. | Deen Mojmír | 64 32 16 8 SF F | |||
53. | BYE | ||||
54. | Balaščák Daniel | 64 32 16 8 SF F | |||
55. | BYE | ||||
56. | Volník Nicholas | 64 32 16 8 SF F | |||
57. | BYE | ||||
58. | Jankech Michael | 64 32 16 8 SF F | |||
59. | Letavay Matej | ||||
6:1 6:3 | |||||
60. | Dosedla Artur | 64 32 16 8 SF F | |||
61. | BYE | ||||
62. | Madej Jakub | 64 32 16 8 SF F | |||
63. | BYE | ||||
64. | (2) | Hulín Patrik | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hulín P. Naňo M. | |||
6:2 6:3 | |||||
2. | Fičor O. Poklemba F. | 16 8 SF F | |||
3. | Solčan A. Polák D. | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Babušík A. Jankech M. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Juriga S. Kladivík J. | |||
6:1 6:2 | |||||
6. | Krcho D. Volník N. | 16 8 SF F | |||
7. | Karasz M. Karovič J. | ||||
7:6(3) 3:6 10:5 | |||||
8. | Vaco M. Markovič M. | 16 8 SF F | |||
9. | Bíly P. Kubiš J. | ||||
7:5 6:4 | |||||
10. | Hron A. Hubinský J. | 16 8 SF F | |||
11. | Kurčík A. Vrba M. | ||||
6:0 6:1 | |||||
12. | (3-4) | Ivan M. Jakubovič X. | 16 8 SF F | ||
13. | Deen M. Kohút A. | ||||
6:4 6:3 | |||||
14. | Letavay M. Madej J. | 16 8 SF F | |||
15. | Dráb F. Balaščák D. | ||||
7:5 6:3 | |||||
16. | (2) | Medveď J. Vrtiel N. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 3 | ||||
2 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 4 | ||||
3 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 6 | ||||
4 | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 7 | ||||
5 | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 8 | ||||
6 | Kladivík Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 9 | ||||
7 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 10 | ||||
8 | Vrtiel Nicolas | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 11 | ||||
9 | Dosedla Artur | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
10 | Karasz Milan | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | 13 | ||||
11 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 16 | ||||
12 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 17 | ||||
13 | Baláž David | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 21 | ||||
14 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 22 | ||||
15 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 25 | ||||
16 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
17 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 37 | ||||
18 | Krcho Dávid | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 43 | ||||
19 | Dráb Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
20 | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
21 | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
22 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
23 | Polák David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
24 | Kubiš Jakub | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
25 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
26 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
27 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
28 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | |||||
29 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
30 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
31 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
32 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
33 | STZ | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | ||||
34 | STZ | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
35 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | |||||
36 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
37 | USP | Juranka Jakub | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | Benet LTC Bytča |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Beránek Ondřej | 17. 06. 2018 17:31 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 42 | ||||
2 | Bognár Simon | 02. 06. 2018 08:07 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
3 | Ferletjak Samuel | 11. 06. 2018 20:17 | 2006 | D-ch | TK AS Trenčín | 50 | ||||
4 | Guzmický Dominik | 08. 06. 2018 21:53 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
5 | Hanušovský Lukáš | 17. 06. 2018 14:06 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
6 | Hlivjak Oliver | 18. 06. 2018 11:53 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
7 | Hochel Lukáš | 15. 06. 2018 15:53 | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 19 | ||||
8 | Chren Patrik | 06. 06. 2018 06:48 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
9 | Jaroščák Maximilián | 12. 06. 2018 15:35 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 27 | ||||
10 | Jeník Šimon | 18. 02. 2018 17:15 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | |||||
11 | Klanduch Marek | 13. 06. 2018 09:41 | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | 18 | ||||
12 | Kostoláni Alex | 18. 06. 2018 07:15 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 37 | ||||
13 | Kratka Maximilian | 16. 06. 2018 22:34 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
14 | Melaga Samuel | 12. 06. 2018 16:09 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
15 | Paulík Martin | 31. 05. 2018 20:09 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 14 | ||||
16 | Paulovčák Sebastián | 14. 06. 2018 07:07 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 14 | ||||
17 | Paulovič Nikolas | 17. 06. 2018 20:35 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
18 | Pös Matej | 19. 06. 2018 13:14 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
19 | Riegel Alex | 15. 11. 2017 13:18 | 2006 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | ||||
20 | Vajgel Alexej | 21. 05. 2018 11:21 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 36 | ||||
21 | Vrábel Martin | 11. 06. 2018 18:55 | 2006 | D-ch | TK Púchov | 44 | ||||
22 | Žubor Samuel | 15. 06. 2018 09:22 | 2007 | D-ch | ŠK MR TC Bánovce n/Bebravou |