' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100100 - TC BASELINE Banská Bystrica
Názov turnaja:BABOLAT TOUR 2018
Miesto konania (adresa dvorcov):BASELINE SPORT ARENA, Švermova 6515, Banská Bystrica
Trieda:Turnaje detí do 10 rokov Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Sýč-Kriváňová Barbora (C1) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:06.01.2018 Termín do:07.01.2018
Kontakt:Ing. Radovan Sloboda
Kontakt tel.:mobil - 0903701296,
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
deti - chlapci18--06.01.2018 8:45Baseline Sport Arena

Poznámky:

 

Upozorňujeme, že turnaj je zlúčený pre chlapcov a dievčatá, aj keď akceptácia je oddelená.

rozpis, správa, skupiny/hl.súťaž/útecha
VR: Barbora Sýč-Kriváňová

Vyžrebovanie dvojhry


Vyžrebovanie štvorhry


Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
2 Sloboda Leon31.10.20192009De-chTC BASELINE Banská Bystrica  
3 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTK Banská Bystrica  
4 Lübeck Filip31.10.20182008M-chTK Banská Bystrica  
5 Ondrášik Dávid31.10.20192009De-chTC BASELINE Banská Bystrica  
6 Margoč Maxim31.10.20182008M-chTK TENNis FUN B.Bystrica  
7 Frič Martin31.10.20192009De-chTK Žilina  
8 Karas Jozef31.10.20192009De-chŠport Park Lúčky  
9 Takáč Samuel31.10.20192009De-chTC BASELINE Banská Bystrica  
10 Urbánoš Filip31.10.20192009De-chTK Banská Bystrica  
11 Kollár Markus31.10.20192009De-chTK Banská Bystrica  
12 Krnáč Lukas31.10.20182010De-chTK Hriňová  
13USPČierny Filip31.10.20182010De-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
14 Slašťan Tomáš31.10.20182008M-chFresh club Zvolen  
15USPFaga Sebastián31.10.20182009De-chTC EMPIRE Trnava  
16USPKrajčír Samuel Alexander31.10.20192009De-chTK Jednotka Bratislava  
17USPFano Alex Adam31.10.20182008M-chTK Nová generácia NMnV  
18USPBairo Dylan31.10.20182008M-chTC EMPIRE Trnava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Fifik Liam31.10.20182008M-chTKM Betliar  
2Valentšík Boris31.10.20192009De-chTC EMPIRE Trnava  
3Chmelár Timotej31.10.20182008M-chTC EMPIRE Trnava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Petráško Matúš31.10.20182009De-chTK Žilina  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Gallo Peter31.10.20182008M-ch1.TK Rožňava  
2Gibala Dominik31.10.20182009De-chLieskovský tenisový klub-LTC  
3Hlóska Viktor31.10.20192009De-chMŠO Štúrovo  
4Jabcon Richard31.10.20182008M-chTJ Sokol Prešov  
5Kudrik Dan31.10.20182010De-chTK Hriňová  
6Sirota Daniel31.10.20182010De-chLieskovský tenisový klub-LTC  
7Tóth Michal31.10.20192009De-chTC EMPIRE Trnava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk