' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100057 - TK Kysucké Nové Mesto
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 2955, Kysucké Nové Mesto
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Drexler Boris (A3) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Bača Michal (C1)   
Termín od:02.02.2018 Termín do:04.02.2018
Kontakt:Boris Drexler
Kontakt tel.:mobil - 0915844254,
Kontakt e-mail:drexob@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-01.02.2018 10:00TK KNM

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Boris Drexler, ZVR:Michal Bača

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jakub Matula 
   02.02.2018 10:45
2. BYE 
 
3. Tibor Brinza 
   02.02.2018 10:45
4. BYE 
 
5. Lukáš Hanušovský 
   02.02.2018 08:30
6. Matej Pös 
 
7. (5-8)David Polák 
   02.02.2018 10:45
8. BYE 
 
9. (3-4)Michal Čierny 
   02.02.2018 12:00
10. BYE 
 
11. Šimon Polák 
   02.02.2018 12:00
12. BYE 
 
13. Oliver Hlivjak 
   02.02.2018 08:30
14. Maximilian Kratka 
 
15. BYE 
   02.02.2018 12:00
16. (5-8)Lukáš Zumrik 
 
17. BYE 
   02.02.2018 13:15
18. (5-8)Michal Trnečka 
 
19. Nicholas Volník 
   02.02.2018 09:30
20. Michael Jankech 
 
21. BYE 
   02.02.2018 13:15
22. Filip Brejžek 
 
23. BYE 
   02.02.2018 13:15
24. (3-4)Simon Bognár 
 
25. BYE 
   02.02.2018 14:30
26. (5-8)Adam Gira 
 
27. Jakub Juranka 
   02.02.2018 09:30
28. Maroš Medveď 
 
29. BYE 
   02.02.2018 14:30
30. Adam Babušík 
 
31. BYE 
   02.02.2018 14:30
32. (2)Dávid Krcho 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Matula J.  Zumrik L. 
   02.02.2018
2. BYE 
 
3. Jankech M.  Babušík A. 
   02.02.2018
4. Juranka J.  Hanušovský L. 
 
5. Gira A.  Čierny M. 
   02.02.2018
6. Polák D.  Kratka M. 
 
7. Polák Š.  Medveď M. 
   02.02.2018
8. (2)Bognár S.  Krcho D. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 37
2 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 43
3 Čierny Michal31.10.20202006S-chTK Žilina 46
4 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 47
5 Zumrik Lukáš31.10.20202006S-chTKM Martin 52
6 Trnečka Michal31.10.2018 !!!2006S-chLTK Liptovský Mikuláš 56
7 Gira Adam31.10.20202006S-chTK Žilina 95
8 Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
9 Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
10 Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice  
11 Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
12 Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
13 Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec  
14 Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
15 Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica  
16 Medveď Maroš31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
17 Pös Matej31.10.20192007M-chTK Baník Prievidza  
18 Brejžek Filip31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
19 Brinza Tibor31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
20 Juranka Jakub31.10.20192007M-chBenet LTC Bytča  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Bartoš Oliver31.10.20192007M-chMŠK Poprad-Tatry  
2Ferletjak Samuel31.10.2018 !!!2006S-chTK AS Trenčín 50
3Grőpel Marco31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany  
4Markovič Matej31.10.20192007M-chOZ ŠK Odema Púchov  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk