www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100025 - TK Baník Prievidza
Miesto konania (adresa dvorcov):Olympionikov 8, Prievidza
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Köberling Karol (A) Počet dvorcov:1
Zástupca rozhodcu:Šimurka Michal (B2)   
Termín od:17.03.2018 Termín do:19.03.2018
Kontakt:Ing. Peter Kulich
Kontakt tel.:dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013,
Kontakt e-mail:peter_kulich@email.cz
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci16--16.03.2018 10:00Hala TK Baník

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR:Karol Koberling, ZVR: Michal Šimurka

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lukáš Hochel 
   17.03.2018 08:30
2. Simon Bognár 
 
3. Dávid Krcho 
   17.03.2018 10:45
4. Michael Jankech 
 
5. (3-4)Alex Lapšanský 
   17.03.2018 11:45
6. Tibor Brinza 
 
7. Jakub Matula 
   17.03.2018 13:00
8. Maximilian Kratka 
 
9. Samuel Žubor 
   17.03.2018 14:00
10. Jakub Langer 
 
11. Matej Pös 
   17.03.2018 09:30
12. (3-4)Alex Kostoláni 
 
13. Maroš Medveď 
   17.03.2018 15:15
14. Jakub Juranka 
 
15. Adam Babušík 
   17.03.2018 16:15
16. (2)Nikolas Paulovič 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 19
2 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 20
3 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 34
4 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis Club Nové Zámky 37
5 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 37
6 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 43
7 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 47
8 Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice  
9 Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
10 Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
11 Medveď Maroš31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
12 Pös Matej31.10.20192007M-chTK Baník Prievidza  
13USPLanger Jakub31.10.20192007M-chTK Baník Prievidza  
14USPBrinza Tibor31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
15USPŽubor Samuel31.10.20192007M-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou  
16USPJuranka Jakub31.10.20192007M-chBenet LTC Bytča  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Gallo Samuel31.10.20192007M-chTK Hriňová  
2Németh Martin31.10.20192006S-chTK VIP Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava  
3Ferletjak Samuel31.10.2018 !!!2006S-chTK AS Trenčín 50
4Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka BA  
5Frančák Jakub31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
6Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica  
7Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
8Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
9Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 33
10Minarič David31.10.20192006S-chFORTUNA Trnava  
11Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
12Rendek Samuel31.10.2018 !!!2006S-chTK Slávia SPU Nitra 101
13Sirota Timon31.10.2018 !!!2006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 59
14Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
15Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany  
16Tarač Ramon31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 30
17Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 25
18Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec  
19Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk