' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Homolová Jana (B2) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Regendová Dagmar (A)   
Termín od:27.12.2017 Termín do:29.12.2017
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-26.12.2017 12:00Lieskovec

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jana Homolová, ZVR: Dagmar Regendová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jakub Medveď 
   27.12.2017 13:00
2. BYE 
 
3. David Polák 
   27.12.2017 09:30
4. Oliver Hlivjak 
 
5. Maroš Medveď 
   27.12.2017 08:30
6. Timon Sirota 
 
7. Michael Jankech 
   27.12.2017 08:30
8. (5-8)Ramon Tarač 
 
9. (3-4)Lukáš Hochel 
   27.12.2017 14:15
10. BYE 
 
11. Alex Maximilián Hron 
   27.12.2017 10:45
12. Tobias Stopiak 
 
13. Tibor Brinza 
   27.12.2017 09:30
14. Jakub Kubiš 
 
15. BYE 
   27.12.2017 14:15
16. (5-8)Ján Matula 
 
17. BYE 
   27.12.2017 15:30
18. (5-8)Marek Vaco 
 
19. Šimon Polák 
   27.12.2017 10:45
20. Samuel Gallo 
 
21. Filip Dráb 
   27.12.2017 12:00
22. Daniel Balaščák 
 
23. BYE 
   27.12.2017 15:30
24. (3-4)Marek Klanduch 
 
25. BYE 
   27.12.2017 16:30
26. (5-8)Jakub Matula 
 
27. Jakub Juranka 
   27.12.2017 12:00
28. Matej Pös 
 
29. Oliver Hradilek 
   27.12.2017 13:00
30. Dávid Krcho 
 
31. BYE 
   27.12.2017 16:30
32. (2)Jakub Kladivík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kladivík J.  Medveď J. 
   27.12.2017
2. BYE 
 
3. Hlivjak O.  Sirota T. 
   27.12.2017
4. BYE 
 
5. (3-4)Vaco M.  Jankech M. 
   27.12.2017
6. BYE 
 
7. Medveď M.  Brinza T. 
   27.12.2017
8. Kubiš J.  Polák D. 
 
9. Matula J.  Gallo S. 
   27.12.2017
10. Stopiak T.  Hron A. 
 
11. BYE 
   27.12.2017
12. (3-4)Hochel L.  Polák Š. 
 
13. BYE 
   27.12.2017
14. Balaščák D.  Dráb F. 
 
15. BYE 
   27.12.2017
16. (2)Klanduch M.  Tarač R. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Medveď Jakub31.10.20182006S-chTK Banská Bystrica 3
2 Kladivík Jakub31.10.20182006S-chTK Banská Bystrica 9
3 Klanduch Marek31.10.20182006S-chTop tennis academy Zvolen 18
4 Hochel Lukáš31.10.20182006S-chTK Matchpoint Trebatice 19
5 Vaco Marek31.10.20182006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 25
6 Tarač Ramon31.10.20182006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 30
7 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 37
8 Matula Ján31.10.20182006S-chTK Banská Bystrica 41
9 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 43
10 Sirota Timon31.10.20182006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 59
11 Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
12 Balaščák Daniel31.10.20212007M-chTenisová akadémia Prešov  
13 Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica  
14USPPolák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
15USPHlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
16 Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
17 Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
18 Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
19 Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
20 Medveď Maroš31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
21 Pös Matej31.10.20192007M-chTK Baník Prievidza  
22 Hradilek Oliver31.10.20192007M-chTK TIE-BREAK Malacky  
23 Brinza Tibor31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
24USPJuranka Jakub31.10.20192007M-chBenet LTC Bytča  
25 Gallo Samuel31.10.20192007M-chTK Hriňová  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica  
3Jasenák Tomáš31.10.20182006S-chTK Ladomerská Vieska 24
4Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk