' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110039 - 1.TC Humenné
Názov turnaja:MREG
Miesto konania (adresa dvorcov):Chemlonská 2, Humenné
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Pavlovčík Milan (A) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Tokoš Peter (C)   
Termín od:12.05.2018 Termín do:15.05.2018
Kontakt:Ing. Milan Pavlovčík
Kontakt tel.:mobil - 0903910526,
Kontakt e-mail:mip.ten@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.dat. kval.dat. prezent.
mladší žiaci4824--12.05.2018 12:00

Poznámky:

 Rozpisspráva
VR: Milan Pavlovčík, ZVR: Peter Tokoš

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Marko Ivan 
   12.05.2018
2. BYE 
 
3. Jakub Lazorčák 
   12.05.2018
4. BYE 
 
5. Dominik Kačur 
   12.05.2018
6. Gregor Haľko 
 
7. (5-8)Adam Mattoš 
   12.05.2018
8. BYE 
 
9. (3-4)Richard Pavliščík 
   12.05.2018
10. BYE 
 
11. Oliver Hlivjak 
   12.05.2018
12. Adam Drozd 
 
13. Filip Goffa 
   12.05.2018
14. Filip Dráb 
 
15. BYE 
   12.05.2018
16. (5-8)Martin Sučko 
 
17. BYE 
   12.05.2018
18. (5-8)Lukáš Onofrej 
 
19. Timotej Jánošík 
   12.05.2018
20. Jakub Madej 
 
21. Michal Surový 
   12.05.2018
22. Samuel Jakal 
 
23. BYE 
   12.05.2018
24. (3-4)Matúš Vateha 
 
25. BYE 
   12.05.2018
26. (5-8)Timotej Titko 
 
27. Daniel Balaščák 
   12.05.2018
28. Filip Brejžek 
 
29. BYE 
   12.05.2018
30. Matúš Mikloš 
 
31. BYE 
   12.05.2018
32. (2)Sebastián Paulovčák 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Paulovčák S.  Ivan M. 
   12.05.2018
2. BYE 
 
3. Goffa F.  Mattoš A. 
   12.05.2018
4. BYE 
 
5. Dráb F.  Balaščák D. 
   12.05.2018
6. BYE 
 
7. Jakal S.  Onofrej L. 
   12.05.2018
8. Brejžek F.  Haľko G. 
 
9. BYE 
   12.05.2018
10. Kačur D.  Sučko M. 
 
11. BYE 
   12.05.2018
12. Hlivjak O.  Jánošík T. 
 
13. BYE 
   12.05.2018
14. Madej J.  Vateha M. 
 
15. BYE 
   12.05.2018
16. (2)Titko T.  Pavliščík R. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Ivan Marko31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 7
2 Paulovčák Sebastián31.10.20182006M-chTJT Michalovce 14
3 Pavliščík Richard31.10.20182006M-chTenisová akadémia Prešov 23
4 Vateha Matúš31.10.20182006M-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 26
5 Titko Timotej31.10.20182006M-ch1.TC Humenné 28
6 Sučko Martin31.10.20182006M-chTK DRANaM Košice 47
7 Onofrej Lukáš31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 70
8 Mattoš Adam31.10.20182006M-chTKM Betliar 88
9 Jakal Samuel31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 108
10 Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
11 Balaščák Daniel31.10.20212007M-chTenisová akadémia Prešov  
12 Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
13 Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
14 Jánošík Timotej31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov  
15 Brejžek Filip31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
16 Haľko Gregor31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov  
17 Drozd Adam31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
18 Kačur Dominik31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
19 Surový Michal31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
20 Goffa Filip31.10.20192007M-ch1.TC Humenné  
21 Lazorčák Jakub31.10.20192006M-chTK GSM Prešov  
22 Mikloš Matúš31.10.20192006M-chTK GSM Prešov  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk