Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | WINTER SPIŠ CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | PTH Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 27.01.2018 | Termín do: | 28.01.2018 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 01. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 16 | - | - | 26.01.2018 09:00 | TA TC 92 Levoča |
deti - dievčatá | 16 | - | - | 26.01.2018 09:00 | TA TC 92 Levoča |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha CH/D
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Semanská Abigail Emily | |||
6:3 | |||||
2. | Fedorová Nikola | 16 8 SF F | |||
3. | Orinčáková Ester | ||||
6:0 | |||||
4. | Juríková Nina | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Gross Timea | |||
6:3 | |||||
6. | Fereková Emma | 16 8 SF F | |||
7. | Martinková Katarína | ||||
6:3 | |||||
8. | Dragošeková Sara | 16 8 SF F | |||
9. | Bereczková Lenka | ||||
6:3 | |||||
10. | Herdický Alexandra Sofia | 16 8 SF F | |||
11. | Hrustičová Anett | ||||
6:4 | |||||
12. | (3-4) | Šebáková Tamara | 16 8 SF F | ||
13. | Kuriľáková Nela | ||||
6:3 | |||||
14. | Herdická Nicole Emma | 16 8 SF F | |||
15. | Šarišská Laura | ||||
6:2 | |||||
16. | (2) | Cinkaničová Stella | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Semanská Abigail Emily | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||
2 | Cinkaničová Stella | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
3 | Gross Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
4 | Šebáková Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | |||||
5 | Juríková Nina | 31.10.2020 !!! | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
6 | Fereková Emma | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | |||||
7 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
8 | Herdická Nicole Emma | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | |||||
9 | USP | Orinčáková Ester | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC 92 Levoča | ||||
10 | Dragošeková Sara | 31.10.2020 !!! | 2008 | D-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
11 | Bereczková Lenka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
12 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
13 | Fedorová Nikola | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Progres Prešov | |||||
14 | USP | Herdický Alexandra Sofia | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | ||||
15 | Šarišská Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
16 | USP | Hrustičová Anett | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC 92 Levoča |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Turczyková Alexandra | 18. 01. 2018 | 2008 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bab Dominika Elizabeth | 26. 01. 2018 20:05 [N] | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Dupaľová Karolína Lara | 18. 01. 2018 21:47 | 2008 | D-d | TK GSM Prešov | |||||
3 | Szilasiová Bianca | 27. 01. 2018 08:17 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
4 | Trebuľová Timea | 26. 01. 2018 12:43 [N] | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
5 | Vargová Nina | 21. 01. 2018 14:47 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
6 | Zmijová Lillian | 18. 01. 2018 18:39 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov |