www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Názov turnaja:RESPECT CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Hlboká 92, Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Orviský Ivan (B2) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C1)   
Termín od:06.01.2018 Termín do:08.01.2018
Kontakt:Ivan Orviský
Kontakt tel.:byt - 0905552465, zam. - 033/7740384, dv. - 0902824902, mobil - 0902824902,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-05.01.2018 10:00Hlboká 92, Piešťany

Poznámky:

rozpis,

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Baláž David31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 21
3Bíly Pavol31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
4Bušniak Michal31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 29
5Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka  
6Dosedla Artur31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 12
7Ferletjak Samuel31.10.20182006M-chTK AS Trenčín 50
8Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka  
9Grőpel Marco31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany  
10Guzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica  
11Hochel Lukáš31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice 19
12Chren Patrik31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 5
13Jakubovič Xavier31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany 10
14Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
15Kladivík Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 9
16Kohút Alex31.10.20182006M-chŠK 26 Karlovka 33
17Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Zlaté Moravce  
18Krcho Dávid31.10.20182006M-chTK Tenis Centrum Bojnice 43
19Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica  
20Lapšanský Alex31.10.20182006M-chTK Nová generácia 34
21Medveď Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 3
22Minarič David31.10.20192006M-chFORTUNA Trnava  
23Paulík Martin31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice 14
24Paulovič Nikolas31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 20
25Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
26Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
27Riegel Alex31.10.20182006M-chHTC Hlohovec 108
28Sarouphim Jean Pierre31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 31
29Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
30Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany  
31Talajka Tomáš31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany 2
32Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Hradilek Oliver31.10.20192007M-chTK TIE-BREAK Malacky  
2Kabzáni Krištof31.10.20192007M-chTK 77 Skalica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk