' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Názov turnaja:RESPECT CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Hlboká 92, Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Orviský Ivan (B2) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C1)   
Termín od:06.01.2018 Termín do:08.01.2018
Kontakt:Ivan Orviský
Kontakt tel.:byt - 0905552465, zam. - 033/7740384, dv. - 0902824902, mobil - 0902824902,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-05.01.2018 10:00Hlboká 92, Piešťany

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Orviský, ZVR: Kristián Stevič

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Tomáš Talajka 
   06.01.2018 15:30
2. BYE 
 
3. Michael Jankech 
   06.01.2018 08:30
4. Lukáš Hochel 
 
5. Maximilian Kratka 
   06.01.2018 08:30
6. Jakub Szabo 
 
7. David Polák 
   06.01.2018 09:30
8. (5-8)Jaroslav Karovič 
 
9. (3-4)Jakub Kladivík 
   06.01.2018 09:30
10. Dominik Guzmický 
 
11. Pavol Bíly 
   06.01.2018 10:30
12. Samuel Ferletjak 
 
13. David Minarič 
   06.01.2018 10:30
14. Marco Grőpel 
 
15. Alex Maximilián Hron 
   06.01.2018 11:30
16. (5-8)Xavier Jakubovič 
 
17. (5-8)Artur Dosedla 
   06.01.2018 11:30
18. Adam Babušík 
 
19. Jean Pierre Sarouphim 
   06.01.2018 12:30
20. Alex Riegel 
 
21. Jakub Kubiš 
   06.01.2018 12:30
22. Filip Poklemba 
 
23. Alex Lapšanský 
   06.01.2018 13:30
24. (3-4)Patrik Chren 
 
25. (5-8)Martin Paulík 
   06.01.2018 13:30
26. Nicholas Volník 
 
27. Nikolas Paulovič 
   06.01.2018 14:30
28. Marek Vaco 
 
29. Dávid Krcho 
   06.01.2018 14:30
30. Adam Solčan 
 
31. Šimon Jeník 
   06.01.2018 15:30
32. (2)Patrik Hulín 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Chren P.  Hulín P. 
   06.01.2018
2. BYE 
 
3. Kratka M.  Kubiš J. 
   06.01.2018
4. BYE 
 
5. (3-4)Kladivík J.  Dosedla A. 
   06.01.2018
6. BYE 
 
7. Sarouphim J.  Poklemba F. 
   06.01.2018
8. Vaco M.  Lapšanský A. 
 
9. Jankech M.  Babušík A. 
   06.01.2018
10. Bíly P.  Volník N. 
 
11. BYE 
   06.01.2018
12. (3-4)Hochel L.  Paulík M. 
 
13. Karovič J.  Paulovič N. 
   06.01.2018
14. Polák D.  Solčan A. 
 
15. BYE 
   06.01.2018
16. (2)Talajka T.  Jakubovič X. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 2
2 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 4
3 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
4 Kladivík Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 9
5 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 10
6 Dosedla Artur31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 12
7 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 14
8 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 16
9 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 19
10 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 20
11 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 25
12 Sarouphim Jean Pierre31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 31
13 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 34
14 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 43
15 Ferletjak Samuel31.10.2018 !!!2006S-chTK AS Trenčín 50
16 Riegel Alex31.10.20202006S-chHTC Hlohovec 108
17 Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
18 Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica  
19 Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
20 Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice  
21USPHron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
22 Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
23USPSolčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
24 Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
25 Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec  
26USPBíly Pavol31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
27 Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
28USPMinarič David31.10.20192006S-chFORTUNA Trnava  
29USPSzabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany  
30USPGrőpel Marco31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany  
31USPGuzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Baláž David31.10.2018 !!!2006S-chTC EMPIRE Trnava 21
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Bušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 29
2Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava  
3Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka BA  
4Hradilek Oliver31.10.20192007M-chTK TIE-BREAK Malacky  
5Jaroščák Maximilián31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 27
6Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 6
7Kabzáni Krištof31.10.20192007M-chTK 77 Skalica  
8Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 33
9Medveď Jakub31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 3


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk