Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Názov turnaja: | GMI MICHALOPVCE CUP 2018 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P.O.Hviezdoslava 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Kičiň Denis (A) | |||
Termín od: | 24.03.2018 | Termín do: | 26.03.2018 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 03. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 23.03.2018 15:00 | GMI Michalovce |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Denis Kičiň
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Paulovčák Sebastián | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Hlivjak Oliver | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Ovsijčuk Erik | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Goffa Filip | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Sučko Martin | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Vateha Matúš | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Haľko Gregor | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kratka Maximilian | ||||
6:1 6:3 | |||||
14. | Madej Jakub | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Onofrej Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Jakal Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Drozd Adam | ||||
2:6 6:4 11:9 | |||||
20. | Kačur Dominik | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Kubiš Jakub | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Pavliščík Richard | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Titko Timotej | 32 16 8 SF F | ||
27. | Cymbal Johnny | ||||
6:1 6:2 | |||||
28. | Jánošík Timotej | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Hadvab Stanko | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Paulovič Nikolas | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Titko T. Paulovič N. | |||
6:0 6:2 | |||||
2. | Sučko M. Kačur D. | 8 SF F | |||
3. | Jánošík T. Hlivjak O. | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Ovsijčuk E. Hadvab S. | 8 SF F | |||
5. | Madej J. Vateha M. | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Drozd A. Kratka M. | 8 SF F | |||
7. | Jakal S. Onofrej L. | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | (2) | Paulovčák S. Kubiš J. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 14 | ||||
2 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
3 | Pavliščík Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 23 | ||||
4 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 26 | ||||
5 | Titko Timotej | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 28 | ||||
6 | Sučko Martin | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK DRANaM Košice | 47 | ||||
7 | Onofrej Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 70 | ||||
8 | Jakal Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 108 | ||||
9 | Kubiš Jakub | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
10 | Kratka Maximilian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
11 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
12 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
13 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
14 | Kačur Dominik | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
15 | Drozd Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
16 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
17 | Haľko Gregor | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
18 | Goffa Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
19 | Hadvab Stanko | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
20 | Cymbal Johnny | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balaščák Daniel | 05. 03. 2018 17:40 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
2 | Brejžek Filip | 21. 03. 2018 20:59 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
3 | Dráb Filip | 02. 03. 2018 17:43 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
4 | Hanušovský Lukáš | 22. 03. 2018 21:33 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
5 | Polák David | 22. 03. 2018 17:23 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica |