' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110070 - TJT Michalovce
Názov turnaja:GMI MICHALOPVCE CUP 2018
Miesto konania (adresa dvorcov):P.O.Hviezdoslava 1
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A3) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Kičiň Denis (B2)   
Termín od:24.03.2018 Termín do:26.03.2018
Kontakt:Miroslav Janda
Kontakt tel.:dv. - 0915917303, mobil - 0905981935,
Kontakt e-mail:mirojanda65@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-23.03.2018 15:00GMI Michalovce

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Denis Kičiň

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Sebastián Paulovčák 
   24.03.2018 10:00
2. BYE 
 
3. Oliver Hlivjak 
   24.03.2018 10:00
4. BYE 
 
5. Erik Ovsijčuk 
   24.03.2018 08:00
6. Filip Goffa 
 
7. (5-8)Martin Sučko 
   24.03.2018 11:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Matúš Vateha 
   24.03.2018 10:00
10. BYE 
 
11. Gregor Haľko 
   24.03.2018 10:00
12. BYE 
 
13. Maximilian Kratka 
   24.03.2018 08:00
14. Jakub Madej 
 
15. BYE 
   24.03.2018 11:00
16. (5-8)Lukáš Onofrej 
 
17. BYE 
   24.03.2018 12:00
18. (5-8)Samuel Jakal 
 
19. Adam Drozd 
   24.03.2018 09:00
20. Dominik Kačur 
 
21. BYE 
   24.03.2018 12:00
22. Jakub Kubiš 
 
23. BYE 
   24.03.2018 12:00
24. (3-4)Richard Pavliščík 
 
25. BYE 
   24.03.2018 13:00
26. (5-8)Timotej Titko 
 
27. Johnny Cymbal 
   24.03.2018 09:00
28. Timotej Jánošík 
 
29. BYE 
   24.03.2018 13:00
30. Stanko Hadvab 
 
31. BYE 
   24.03.2018 13:00
32. (2)Nikolas Paulovič 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Titko T.  Paulovič N. 
   24.03.2018
2. Sučko M.  Kačur D. 
 
3. Jánošík T.  Hlivjak O. 
   24.03.2018
4. Ovsijčuk E.  Hadvab S. 
 
5. Madej J.  Vateha M. 
   24.03.2018
6. Drozd A.  Kratka M. 
 
7. Jakal S.  Onofrej L. 
   24.03.2018
8. (2)Paulovčák S.  Kubiš J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 14
2 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 20
3 Pavliščík Richard31.10.20202006S-chTenisová akadémia Prešov 23
4 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 26
5 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce 28
6 Sučko Martin31.10.20202006S-chTK DRANaM Košice 47
7 Onofrej Lukáš31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 70
8 Jakal Samuel31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 108
9 Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica  
10 Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice  
11 Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
12 Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
13 Jánošík Timotej31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov  
14 Kačur Dominik31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
15 Drozd Adam31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
16 Ovsijčuk Erik31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
17 Haľko Gregor31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov  
18 Goffa Filip31.10.20192007M-ch1.TC Humenné  
19 Hadvab Stanko31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
20 Cymbal Johnny31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Balaščák Daniel31.10.20212007M-chTenisová akadémia Prešov  
2Brejžek Filip31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
3Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
4Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica  
5Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk