' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110020 - TK Spišská Nová Ves
Názov turnaja:BLAUMONT WINTER CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):PTH, Jánskeho 1, SNV
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Ogurčáková Martina (B2) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Hrebík Dušan (C1)   
Termín od:10.03.2018 Termín do:12.03.2018
Kontakt:Martina Ogurčáková
Kontakt tel.:mobil - 421904254930,
Kontakt e-mail:ogurecka@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-08.03.2018 19:00TK SNV

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Martina Ogurčáková, ZVR: Dušan Hrebík

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Nikolas Paulovič 
   10.03.2018 15:00
2. BYE 
 
3. Adam Mattoš 
   10.03.2018 15:00
4. BYE 
 
5. Timotej Jánošík 
   10.03.2018 13:00
6. Jakub Madej 
 
7. (5-8)Dominik Tatarko 
   10.03.2018 15:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Richard Pavliščík 
   10.03.2018 16:00
10. BYE 
 
11. Gregor Haľko 
   10.03.2018 13:00
12. Daniel Devečka 
 
13. Oliver Hlivjak 
   10.03.2018 14:00
14. Michal Surový 
 
15. BYE 
   10.03.2018 16:00
16. (5-8)Timon Sirota 
 
17. BYE 
   10.03.2018 16:00
18. (5-8)Lukáš Onofrej 
 
19. Michael Jankech 
   10.03.2018 14:00
20. Mojmír Deen 
 
21. BYE 
   10.03.2018 17:00
22. Erik Ovsijčuk 
 
23. BYE 
   10.03.2018 17:00
24. (3-4)Matúš Vateha 
 
25. BYE 
   10.03.2018 17:00
26. (5-8)Timotej Titko 
 
27. Oliver Bartoš 
   10.03.2018 14:00
28. Filip Brejžek 
 
29. BYE 
   10.03.2018 18:00
30. Maroš Medveď 
 
31. BYE 
   10.03.2018 18:00
32. (2)Matej Letavay 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Paulovič N.  Letavay M. 
   10.03.2018
2. BYE 
 
3. Tatarko D.  Bartoš O. 
   10.03.2018
4. Haľko G.  Brejžek F. 
 
5. Hlivjak O.  Jankech M. 
   10.03.2018
6. Madej J.  Vateha M. 
 
7. BYE 
   10.03.2018
8. (2)Pavliščík R.  Deen M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPPaulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 20
2 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 22
3USPPavliščík Richard31.10.20202006S-chTenisová akadémia Prešov 23
4 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 26
5 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce 28
6 Tatarko Dominik31.10.20202006S-chTC 92 Levoča 40
7 Sirota Timon31.10.2018 !!!2006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 59
8 Onofrej Lukáš31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 70
9 Mattoš Adam31.10.20202006S-chTKM Betliar 88
10 Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
11USPJankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
12 Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
13 Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava  
14 Medveď Maroš31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
15 Jánošík Timotej31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov  
16 Brejžek Filip31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
17 Haľko Gregor31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov  
18 Ovsijčuk Erik31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
19 Devečka Daniel31.10.20192007M-chŠport Park Lúčky  
20 Bartoš Oliver31.10.20192007M-chMŠK Poprad-Tatry  
21 Surový Michal31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Drozd Adam31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
2Goffa Filip31.10.20192007M-ch1.TC Humenné  
3Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica  
4Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice  
5Perháč Peter31.10.20192007M-chTK MŠK Žiar nad Hronom  
6Trnečka Michal31.10.2018 !!!2006S-chLTK Liptovský Mikuláš 56


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk