Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | WINTER MTM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | PTH Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 02.01.2018 | Termín do: | 04.01.2018 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 12. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 01.01.2018 09:00 | TA TC 92 Levoča |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 01.01.2018 09:00 | TA TC 92 Levoča |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR:Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Dienešová Dagmar | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Lešková Natália | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Podolská Diana | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Pradeniaková Nina | ||||
6:3 6:0 | |||||
8. | Flimelová Kristína | 16 8 SF F | |||
9. | Štepitová Nela | ||||
7:6(4) 6:4 | |||||
10. | Jalčová Diana | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Andrusová Juliana | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Herdická Vanessa Mia | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Košecká Gabriela | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Dienešová Dagmar | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | 31 | ||||
2 | Košecká Gabriela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 37 | ||||
3 | Andrusová Juliana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 49 | ||||
4 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 85 | ||||
5 | Pradeniaková Nina | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 85 | ||||
6 | Flimelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
7 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
8 | Lešková Natália | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TK GSM Prešov | |||||
9 | Štepitová Nela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | |||||
10 | Herdická Vanessa Mia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TJ Sokol Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Demečková Dáša | 31. 12. 2017 11:16 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 51 | ||||
2 | Dvorožňáková Nina | 01. 01. 2018 02:43 | 2006 | D-d | Tenis Komplex Košice | 66 | ||||
3 | Fekete Alexandra | 31. 12. 2017 12:37 | 2006 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
4 | Ftorková Ella | 12. 12. 2017 14:01 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | |||||
5 | Gerberyová Zuzana | 25. 12. 2017 13:42 | 2007 | D-d | TK F1 Poprad | |||||
6 | Chabadová Timea | 24. 12. 2017 09:01 | 2007 | D-d | TKM Martin | |||||
7 | Jánošíková Nina | 14. 12. 2017 21:35 | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | |||||
8 | Straková Simona | 30. 12. 2017 09:57 | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | |||||
9 | Vološinová Daniela | 21. 12. 2017 08:31 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice |