www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:WINTER MTM CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):PTH Jánskeho 1, Spišská Nová Ves
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B2)   
Termín od:02.01.2018 Termín do:04.01.2018
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 01. 2018 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-01.01.2018 09:00TA TC 92 Levoča
mladšie žiačky2412-01.01.2018 09:00TA TC 92 Levoča

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR:Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Richard Pavliščík 
   02.01.2018 11:00
2. BYE 
 
3. Oliver Hlivjak 
   02.01.2018 09:00
4. Jakub Juranka 
 
5. (3-4)Filip Dráb 
   02.01.2018 09:00
6. Adam Drozd 
 
7. Erik Ovsijčuk 
   02.01.2018 10:00
8. Jakub Madej 
 
9. Maroš Medveď 
   02.01.2018 11:00
10. Filip Goffa 
 
11. BYE 
   02.01.2018 13:00
12. (3-4)Daniel Balaščák 
 
13. Adam Horváth 
   02.01.2018 11:00
14. Oliver Bartoš 
 
15. BYE 
   02.01.2018 13:00
16. (2)Ján Matula 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Pavliščík Richard31.10.20202006S-chTenisová akadémia Prešov 23
2 Matula Ján31.10.20202006S-chTK Banská Bystrica 41
3 Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
4 Balaščák Daniel31.10.20212007M-chTenisová akadémia Prešov  
5 Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
6 Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
7 Medveď Maroš31.10.20192007M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
8 Drozd Adam31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
9 Horváth Adam31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
10 Ovsijčuk Erik31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
11 Juranka Jakub31.10.20192007M-chBenet LTC Bytča  
12 Bartoš Oliver31.10.20192007M-chMŠK Poprad-Tatry  
13 Goffa Filip31.10.20192007M-ch1.TC Humenné  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Brejžek Filip29. 12. 2017 10:592007M-chTK Mladosť Košice  
2Haľko Gregor29. 12. 2017 06:362007M-chTJ Sokol Prešov  
3Mattoš Adam31. 12. 2017 05:002006S-chTKM Betliar 88
4Onofrej Lukáš01. 01. 2018 12:402006S-chTK Mladosť Košice 70
5Vateha Matúš19. 12. 2017 04:062006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 26


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk