' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110087 - TK Progres Prešov
Názov turnaja:PROGRES CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 5 Prešov
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A3) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Kičiň Denis (B2)   
Termín od:02.12.2017 Termín do:04.12.2017
Kontakt:Ján Lehet
Kontakt tel.:byt - 0905451540, mobil - 0911931035,
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-01.12.2017 10:00TK PROGRES PRESOV

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR:Ivan Kičiň, ZVR: Denis Kičiň

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Sebastián Paulovčák 
   02.12.2017 10:00
2. BYE 
 
3. Erik Ovsijčuk 
   02.12.2017 08:00
4. Adam Drozd 
 
5. (3-4)Timotej Titko 
   02.12.2017 08:00
6. Lukáš Onofrej 
 
7. Daniel Balaščák 
   02.12.2017 08:00
8. Timotej Jánošík 
 
9. Martin Sučko 
   02.12.2017 09:00
10. Jakub Madej 
 
11. Oliver Hlivjak 
   02.12.2017 09:00
12. (3-4)Matúš Vateha 
 
13. Filip Brejžek 
   02.12.2017 09:00
14. Filip Dráb 
 
15. Gregor Haľko 
   02.12.2017 10:00
16. (2)Richard Pavliščík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Vateha M.  Titko T. 
   02.12.2017
2. BYE 
 
3. Balaščák D.  Dráb F. 
   02.12.2017
4. Paulovčák S.  Drozd A. 
 
5. Jánošík T.  Hlivjak O. 
   02.12.2017
6. Haľko G.  Pavliščík R. 
 
7. Brejžek F.  Madej J. 
   02.12.2017
8. (2)Onofrej L.  Sučko M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Paulovčák Sebastián31.10.20182006M-chTJT Michalovce 14
2 Pavliščík Richard31.10.20182006M-chTenisová akadémia Prešov 23
3 Vateha Matúš31.10.20182006M-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 26
4 Titko Timotej31.10.20182006M-ch1.TC Humenné 28
5 Sučko Martin31.10.20182006M-chTK DRANaM Košice 47
6 Onofrej Lukáš31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 70
7 Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
8 Balaščák Daniel31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
9 Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
10 Drozd Adam31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
11 Brejžek Filip31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
12 Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
13 Jánošík Timotej31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov  
14 Ovsijčuk Erik31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
15 Haľko Gregor31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk