' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110087 - TK Progres Prešov
Názov turnaja:PROGRES CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 5 Prešov
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A3) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Lehet Jakub (C1)   
Termín od:20.01.2018 Termín do:23.01.2018
Kontakt:Ján Lehet
Kontakt tel.:byt - 0905451540, mobil - 0911931035,
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-19.01.2018 10:00STZ

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Jakub Lehet

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jakub Medveď 
   20.01.2018 12:00
2. BYE 
 
3. Timotej Titko 
   20.01.2018 08:00
4. Jakub Madej 
 
5. Oliver Hlivjak 
   20.01.2018 08:00
6. Matej Markovič 
 
7. Oskar Fičor 
   20.01.2018 09:00
8. (5-8)Nikolas Paulovič 
 
9. (3-4)Jakub Kladivík 
   20.01.2018 09:00
10. Maximilian Kratka 
 
11. Matúš Vateha 
   20.01.2018 09:00
12. Filip Brejžek 
 
13. Gregor Haľko 
   20.01.2018 10:00
14. Filip Dráb 
 
15. Samuel Jakal 
   20.01.2018 10:00
16. (5-8)Sebastián Paulovčák 
 
17. (5-8)Richard Pavliščík 
   20.01.2018 10:00
18. David Polák 
 
19. Lukáš Onofrej 
   20.01.2018 11:00
20. Martin Sučko 
 
21. Nicholas Volník 
   20.01.2018 11:00
22. Filip Goffa 
 
23. Filip Poklemba 
   20.01.2018 11:00
24. (3-4)Marko Ivan 
 
25. (5-8)Marek Klanduch 
   20.01.2018 12:00
26. Bence Juhász 
 
27. Daniel Balaščák 
   20.01.2018 12:00
28. Adam Kurčík 
 
29. Timotej Jánošík 
   20.01.2018 08:00
30. Jakub Kubiš 
 
31. BYE 
   20.01.2018 13:00
32. (2)Samuel Juriga 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Ivan M.  Medveď J. 
   20.01.2018
2. BYE 
 
3. Brejžek F.  Haľko G. 
   20.01.2018
4. Hlivjak O.  Jánošík T. 
 
5. (3-4)Klanduch M.  Paulovič N. 
   20.01.2018
6. BYE 
 
7. Goffa F.  Juhász B. 
   20.01.2018
8. Balaščák D.  Dráb F. 
 
9. Poklemba F.  Fičor O. 
   20.01.2018
10. Polák D.  Markovič M. 
 
11. BYE 
   20.01.2018
12. (3-4)Paulovčák S.  Titko T. 
 
13. Onofrej L.  Jakal S. 
   20.01.2018
14. Vateha M.  Madej J. 
 
15. BYE 
   20.01.2018
16. (2)Juriga S.  Kladivík J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Medveď Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 3
2USPJuriga Samuel31.10.20182006M-chGSM Europe Trenčín 6
3 Ivan Marko31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 7
4 Kladivík Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 9
5 Paulovčák Sebastián31.10.20202006M-chTJT Michalovce 14
6 Klanduch Marek31.10.20182006M-chTop tennis academy Zvolen 18
7 Paulovič Nikolas31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 20
8 Pavliščík Richard31.10.20182006M-chTenisová akadémia Prešov 23
9 Vateha Matúš31.10.20182006M-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 26
10 Titko Timotej31.10.20182006M-ch1.TC Humenné 28
11 Sučko Martin31.10.20182006M-chTK DRANaM Košice 47
12 Onofrej Lukáš31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 70
13 Jakal Samuel31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 108
14 Markovič Matej31.10.20192007M-chSTC Tennis Academy Púchov  
15 Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
16 Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
17 Balaščák Daniel31.10.20212007M-chTenisová akadémia Prešov  
18 Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
19STZKubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica  
20 Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
21 Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka BA  
22USPKratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Zlaté Moravce  
23 Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
24 Jánošík Timotej31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov  
25USPKurčík Adam31.10.20192007M-chApollo Academy Bratislava  
26USPVolník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec  
27 Haľko Gregor31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov  
28 Brejžek Filip31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
29 Goffa Filip31.10.20192007M-ch1.TC Humenné  
30STZJuhász Bence31.10.20182006M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Drozd Adam31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
3Horváth Adam31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
4Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
5Hubinský Július31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 17
6Jakubovič Xavier31.10.20202006M-chTK HSC Piešťany 10
7Jaroščák Maximilián31.10.20202006M-chTK Slovan Bratislava 27
8Naňo Marek31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 8
9Surový Michal31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk