www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: žreb 2  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110087 - TK Progres Prešov
Názov turnaja:PROGRES CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 5 Prešov
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A3) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Kičiň Denis (B2)   
Termín od:20.01.2018 Termín do:23.01.2018
Kontakt:Ján Lehet
Kontakt tel.:byt - 0905451540, mobil - 0911931035,
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-19.01.2018 10:00STZ

Poznámky:

 rozpis,

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jakub Medveď 
   20.01.2018 12:00
2. BYE 
 
3. Timotej Titko 
   20.01.2018 08:00
4. Jakub Madej 
 
5. Oliver Hlivjak 
   20.01.2018 08:00
6. Matej Markovič 
 
7. Oskar Fičor 
   20.01.2018 09:00
8. (5-8)Nikolas Paulovič 
 
9. (3-4)Jakub Kladivík 
   20.01.2018 09:00
10. Maximilian Kratka 
 
11. Matúš Vateha 
   20.01.2018 09:00
12. Filip Brejžek 
 
13. Gregor Haľko 
   20.01.2018 10:00
14. Filip Dráb 
 
15. Samuel Jakal 
   20.01.2018 10:00
16. (5-8)Sebastián Paulovčák 
 
17. (5-8)Richard Pavliščík 
   20.01.2018 10:00
18. David Polák 
 
19. Lukáš Onofrej 
   20.01.2018 11:00
20. Martin Sučko 
 
21. Nicholas Volník 
   20.01.2018 11:00
22. Filip Goffa 
 
23. Filip Poklemba 
   20.01.2018 11:00
24. (3-4)Marko Ivan 
 
25. (5-8)Marek Klanduch 
   20.01.2018 12:00
26. Bence Juhász 
 
27. Daniel Balaščák 
   20.01.2018 12:00
28. Adam Kurčík 
 
29. Timotej Jánošík 
   20.01.2018 08:00
30. Jakub Kubiš 
 
31. BYE 
   20.01.2018 13:00
32. (2)Samuel Juriga 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Medveď Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 3
2USPJuriga Samuel31.10.20182006M-chGSM Europe Trenčín 6
3 Ivan Marko31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 7
4 Kladivík Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 9
5 Paulovčák Sebastián31.10.20182006M-chTJT Michalovce 14
6 Klanduch Marek31.10.20182006M-chTop tennis academy Zvolen 18
7 Paulovič Nikolas31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 20
8 Pavliščík Richard31.10.20182006M-chTenisová akadémia Prešov 23
9 Vateha Matúš31.10.20182006M-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 26
10 Titko Timotej31.10.20182006M-ch1.TC Humenné 28
11 Sučko Martin31.10.20182006M-chTK DRANaM Košice 47
12 Onofrej Lukáš31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 70
13 Jakal Samuel31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 108
14 Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
15 Markovič Matej31.10.20192007M-chSTC Tennis Academy Púchov  
16 Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
17 Balaščák Daniel31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
18STZKubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica  
19 Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka  
20 Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
21USPKurčík Adam31.10.20192007M-chApollo Academy Bratislava  
22 Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
23USPKratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Zlaté Moravce  
24 Brejžek Filip31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
25 Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
26 Jánošík Timotej31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov  
27USPVolník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec  
28 Haľko Gregor31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov  
29 Goffa Filip31.10.20192007M-ch1.TC Humenné  
30STZJuhász Bence31.10.20182006M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Drozd Adam31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
3Horváth Adam31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
4Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
5Hubinský Július31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 17
6Jakubovič Xavier31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany 10
7Jaroščák Maximilián31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava 27
8Naňo Marek31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 8
9Surový Michal31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk