www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Miesto konania (adresa dvorcov):PTH Francisciho 21, Poprad
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (B2) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Tokár Marián (C)   
Termín od:16.12.2017 Termín do:18.12.2017
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-15.12.2017 09:00TA TC 92 Levoča

Poznámky:

POZOR! Dievčatá začínajú v sobotu, chlapci v nedeľu.
Rozpis

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Marko Ivan 
   17.12.2017 10:00
2. BYE 
 
3. Jakub Madej 
   17.12.2017 10:00
4. BYE 
 
5. Gregor Haľko 
   17.12.2017 09:00
6. Timotej Jánošík 
 
7. Oliver Hlivjak 
   17.12.2017 11:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Richard Pavliščík 
   17.12.2017 10:00
10. BYE 
 
11. Daniel Balaščák 
   17.12.2017 10:00
12. BYE 
 
13. Samuel Jakal 
   17.12.2017 10:00
14. BYE 
 
15. BYE 
   17.12.2017 10:00
16. Michal Surový 
 
17. BYE 
   17.12.2017 12:00
18. Timotej Titko 
 
19. Filip Brejžek 
   17.12.2017 09:00
20. Lukáš Onofrej 
 
21. BYE 
   17.12.2017 11:00
22. Martin Sučko 
 
23. BYE 
   17.12.2017 11:00
24. (3-4)Matúš Vateha 
 
25. BYE 
   17.12.2017 12:00
26. Adam Mattoš 
 
27. Dominik Kačur 
   17.12.2017 09:00
28. Filip Dráb 
 
29. BYE 
   17.12.2017 11:00
30. Adam Drozd 
 
31. BYE 
   17.12.2017 11:00
32. (2)Sebastián Paulovčák 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Ivan Marko31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 7
2 Paulovčák Sebastián31.10.20182006M-chTJT Michalovce 14
3 Pavliščík Richard31.10.20182006M-chTenisová akadémia Prešov 23
4 Vateha Matúš31.10.20182006M-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 26
5 Titko Timotej31.10.20182006M-ch1.TC Humenné 28
6WCSučko Martin31.10.20182006M-chTK DRANaM Košice 47
7 Onofrej Lukáš31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 70
8 Mattoš Adam31.10.20182006M-chTKM Betliar 88
9 Jakal Samuel31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 108
10 Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
11 Balaščák Daniel31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
12 Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
13 Brejžek Filip31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
14 Jánošík Timotej31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov  
15 Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
16 Drozd Adam31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
17WCHaľko Gregor31.10.20192007M-chTJ Sokol Prešov  
18 Surový Michal31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
19 Kačur Dominik31.10.20192007M-chTJT Michalovce  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Bartoš Oliver31.10.20192007M-chTC 92 Levoča  
2Horváth Adam31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
3Ovsijčuk Erik31.10.20192007M-chTJT Michalovce  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk