Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080080 - TJ Záhorák Bratislava | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVATENIS TOUR 2018 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Bratislava Lysáková ulica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 20.01.2018 | Termín do: | 22.01.2018 | |
Kontakt: | Radovan Paluš | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915417334, mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 01. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | - | - | 19.01.2018 8:30 | Lysáková ulica |
staršie žiačky | 32 | - | - | 19.01.2018 8:30 | Lysáková ulica |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR:Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Rosa Alex | |||
6:4 6:2 | |||||
2. | Puškáč Adrian | 32 16 8 SF F | |||
3. | Chrenko Šimon | ||||
7:5 6:1 | |||||
4. | Hochel Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
5. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
6. | Kohút Alex | 32 16 8 SF F | |||
7. | odhlásený 2 po vyžrebovaní | ||||
8. | (5-8) | Srnánek Martin | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Náhlovský Filip | |||
6:0 6:0 | |||||
10. | Karovič Jaroslav | 32 16 8 SF F | |||
11. | Jaroščák Maximilián | ||||
6:1 6:0 | |||||
12. | Jakubovič Xavier | 32 16 8 SF F | |||
13. | Brázda David | ||||
7:5 6:4 | |||||
14. | Ihring Walter | 32 16 8 SF F | |||
15. | Višňovský Lukáš | ||||
6:3 6:1 | |||||
16. | (5-8) | Masarik Adam | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Finta Lukáš | |||
6:1 6:1 | |||||
18. | Lichý Alexander | 32 16 8 SF F | |||
19. | Bujňák Hugo | ||||
7:5 6:2 | |||||
20. | Kollárik Filip | 32 16 8 SF F | |||
21. | Onufer Samuel Patrik | ||||
6:3 6:1 | |||||
22. | Krnáč Samuel | 32 16 8 SF F | |||
23. | Chren Patrik | ||||
6:2 6:1 | |||||
24. | (3-4) | Kovář Samuel | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Kaprálik Michal | |||
6:4 4:6 11:9 | |||||
26. | Duroška Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
27. | Juraňuk David | ||||
6:1 6:3 | |||||
28. | Malinkovič Richard | 32 16 8 SF F | |||
29. | Hubinský Július | ||||
6:4 6:0 | |||||
30. | Ježek Martin | 32 16 8 SF F | |||
31. | Kutný Oskar | ||||
6:0 6:1 | |||||
32. | (2) | Kravec Vladimír | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | ||||
2 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 48 | ||||
3 | Kovář Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 53 | ||||
4 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 57 | ||||
5 | Masarik Adam | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 58 | ||||
6 | USP | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 60 | |||
7 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | ||||
8 | Kaprálik Michal | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 69 | ||||
9 | Puškáč Adrian | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 70 | ||||
10 | Duroška Lukáš | 31.10.2025 | 2005 | M | VTC Pezinok | 74 | ||||
11 | Onufer Samuel Patrik | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 74 | ||||
12 | Kollárik Filip | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Petržalka | 80 | ||||
13 | USP | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 91 | |||
14 | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 97 | ||||
15 | Kutný Oskar | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 97 | ||||
16 | USP | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 102 | |||
17 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 108 | ||||
18 | USP | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 118 | |||
19 | Ježek Martin | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | VTC Pezinok | 125 | ||||
20 | USP | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 139 | |||
21 | Višňovský Lukáš | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 143 | ||||
22 | Malinkovič Richard | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Sparta Považská Bystrica | 148 | ||||
23 | Chrenko Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 148 | ||||
24 | Lichý Alexander | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 153 | ||||
25 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 153 | ||||
26 | USP | Juraňuk David | 31.10.2019 !!! | 2004 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 176 | |||
27 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 176 | ||||
28 | Bujňák Hugo | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
29 | USP | Brázda David | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | ||||
30 | USP | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||
31 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
32 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Béreš Jonáš | 03. 01. 2018 | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 143 | |||||
2 | Lechan Lukáš | 19. 12. 2017 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | |||||
3 | Mészár Oliver | 15. 11. 2017 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kucharčík Tomáš | 07. 01. 2018 | 2005 | M | TK Žilina | 176 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamovič Adam | 17. 01. 2018 17:35 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
2 | Dvorský Daniel | 17. 12. 2017 08:53 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 164 | ||||
3 | Imrišek Lukáš | 18. 01. 2018 12:02 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 120 | ||||
4 | Kuba-Danaj Matúš | 17. 01. 2018 20:55 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 115 | ||||
5 | Laca Martin | 18. 01. 2018 00:31 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 72 | ||||
6 | Ondruš Dávid | 18. 01. 2018 11:43 | 2004 | M | TC Topoľčany | 65 | ||||
7 | Paulovič Nikolas | 16. 01. 2018 23:28 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Pucovský Tomáš | 17. 01. 2018 19:13 | 2004 | M | TC Stupava | 74 | ||||
9 | Rogulski Yannik | 15. 01. 2018 17:06 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 83 | ||||
10 | Sepeši Bastien | 18. 01. 2018 12:19 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
11 | Schlosser Marek | 18. 01. 2018 15:16 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
12 | Šulej Ambróz | 16. 01. 2018 16:02 | 2004 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 176 | ||||
13 | Uličný Oliver | 17. 01. 2018 08:32 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 82 | ||||
14 | Vida Dominik | 17. 01. 2018 20:28 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 137 | ||||
15 | Žilka Oliver Benjamin | 19. 01. 2018 06:42 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 143 |