Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100085 - Benet LTC Bytča | |||
Názov turnaja: | BENET CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športcentrum Púchov, Nábrežie Slobody 1926/4, 020 01 Púchov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Herculan TC | |
Vrchný rozhodca: | Beňadik Peter (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Beňadik Peter (A) | |||
Termín od: | 10.03.2018 | Termín do: | 13.03.2018 | |
Kontakt: | Mgr. Peter Beňadik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908770716, | |||
Kontakt e-mail: | peter.benadik@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 03. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 09.03.2018 10:00 | STZ |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Peter Beňadik, ml., ZVR: Peter Beňadik
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Čurlej Michal | |||
6:1 6:3 | |||||
2. | Bernáth Bruno | 32 16 8 SF F | |||
3. | Minich Sebastián | ||||
6:2 6:3 | |||||
4. | Nebus Matúš | 32 16 8 SF F | |||
5. | Norrman Simon | ||||
6:4 6:1 | |||||
6. | Ondrášik Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kompiš Andrej | ||||
6:2 6:0 | |||||
8. | (5-8) | Muránsky Matej | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Lazarčík Markus | |||
6:1 6:1 | |||||
10. | Papuščák Šimon | 32 16 8 SF F | |||
11. | Masarčin Marcus | ||||
6:3 6:3 | |||||
12. | Králik Jakub | 32 16 8 SF F | |||
13. | Guzoň Samuel | ||||
6:4 1:0 skr | |||||
14. | Kyjaci Samuel | 32 16 8 SF F | |||
15. | Blažo Marek | ||||
6:0 6:3 | |||||
16. | (5-8) | Krajčí Michal | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Obtulovič Juraj | |||
6:3 6:0 | |||||
18. | Melaga Samuel | 32 16 8 SF F | |||
19. | Stolárik Samuel | ||||
6:2 6:2 | |||||
20. | Chovanec Jakub | 32 16 8 SF F | |||
21. | Kubovič Rastislav | ||||
6:4 6:1 | |||||
22. | Tóth Bence | 32 16 8 SF F | |||
23. | Petráš David | ||||
6:0 6:0 | |||||
24. | (3-4) | Semančík Filip | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Šimák Adam | |||
6:4 7:5 | |||||
26. | Štancel Adrián | 32 16 8 SF F | |||
27. | Kido Matúš | ||||
6:2 6:1 | |||||
28. | Ševčík Jakub | 32 16 8 SF F | |||
29. | Šuba Marek | ||||
6:2 6:0 | |||||
30. | Smoleňák Hugo | 32 16 8 SF F | |||
31. | Melicherík Tomáš | ||||
6:2 6:1 | |||||
32. | (2) | Gula Pavel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Gula P. Lazarčík M. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Smoleňák H. Petráš D. | ||||
6:1 6:4 | |||||
4. | Melaga S. Kyjaci S. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Masarčin M. Stolárik S. | |||
6:4 6:2 | |||||
6. | Ševčík J. Štancel A. | 16 8 SF F | |||
7. | Ondrášik A. Kido M. | ||||
7:5 6:1 | |||||
8. | Kompiš A. Papuščák Š. | 16 8 SF F | |||
9. | Blažo M. Bernáth B. | ||||
6:1 7:6(2) | |||||
10. | Kubovič R. Krajčí M. | 16 8 SF F | |||
11. | Tóth B. Minich S. | ||||
6:1 3:6 10:6 | |||||
12. | (3-4) | Muránsky M. Obtulovič J. | 16 8 SF F | ||
13. | Chovanec J. Šuba M. | ||||
6:0 6:4 | |||||
14. | Norrman S. Semančík F. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Šimák A. Čurlej M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 5 | ||||
2 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
3 | Lazarčík Markus | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
4 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 9 | ||||
5 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 10 | ||||
6 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 12 | ||||
7 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 13 | ||||
8 | Šimák Adam | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
9 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 15 | ||||
10 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
11 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 18 | ||||
12 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 19 | ||||
13 | Blažo Marek | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
14 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 20 | ||||
15 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 24 | ||||
16 | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 24 | ||||
17 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 26 | ||||
18 | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 27 | ||||
19 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 31 | ||||
20 | Nebus Matúš | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK AS Trenčín | 32 | ||||
21 | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 35 | ||||
22 | Šuba Marek | 31.10.2024 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 37 | ||||
23 | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 38 | ||||
24 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 40 | ||||
25 | STZ | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 42 | |||
26 | USP | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 44 | |||
27 | STZ | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 45 | |||
28 | USP | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 53 | |||
29 | STZ | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 61 | |||
30 | STZ | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 63 | |||
31 | USP | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 64 | |||
32 | USP | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 91 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bottlik Richard | 05. 03. 2018 10:56 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 52 | ||||
2 | Cimra Martin | 07. 03. 2018 09:38 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 | ||||
3 | Dubeň Matúš | 31. 01. 2018 20:50 | 2004 | M | TK Žilina | 50 | ||||
4 | Halahija Nathan André | 09. 03. 2018 17:27 [N] | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 43 | ||||
5 | Juriga Samuel | 07. 03. 2018 13:03 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 78 | ||||
6 | Keller Dávid | 18. 02. 2018 21:31 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 65 | ||||
7 | Kirkov Mário | 20. 02. 2018 15:10 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 17 | ||||
8 | Kličimunka Lukáš | 09. 03. 2018 13:00 [N] | 2004 | M | TK Žilina | 104 | ||||
9 | Kravec Vladimír | 08. 03. 2018 09:36 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 48 | ||||
10 | Krnáč Samuel | 08. 03. 2018 09:04 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 91 | ||||
11 | Kucharčík Tomáš | 19. 02. 2018 15:00 | 2005 | M | TK Žilina | 176 | ||||
12 | Laca Martin | 01. 03. 2018 18:00 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 72 | ||||
13 | Lichý Alexander | 17. 02. 2018 22:34 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 153 | ||||
14 | Macháč Max Mikuláš | 08. 03. 2018 22:23 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
15 | Mucha Richard | 08. 03. 2018 18:39 | 2004 | M | TK Žilina | 55 | ||||
16 | Naď Peter | 08. 03. 2018 15:06 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 3 | ||||
17 | Náhlovský Filip | 09. 03. 2018 20:28 [N] | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 57 | ||||
18 | Novák Maxim | 08. 03. 2018 13:26 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 11 | ||||
19 | Palčo Matej | 05. 03. 2018 09:19 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 6 | ||||
20 | Pivník Oliver | 07. 03. 2018 19:17 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 47 | ||||
21 | Puškáč Adrian | 08. 03. 2018 23:56 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 70 | ||||
22 | Rosa Alex | 08. 03. 2018 17:55 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | ||||
23 | Sabol Michal | 24. 02. 2018 22:29 | 2005 | M | TK Petržalka | 33 | ||||
24 | Schwarc David | 08. 03. 2018 13:37 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 23 | ||||
25 | Talajka Tomáš | 07. 03. 2018 17:43 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 59 | ||||
26 | Vajgel Hugo | 23. 02. 2018 10:51 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 28 |