www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080060 - ŠK TC Dúbravka
Názov turnaja:HM BRATISLAVA TENIS TOUR 2018
Miesto konania (adresa dvorcov):Bratislava. Lysáková ulica 1
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Paluš Radovan (B2) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Vavro Michal (A3)   
Termín od:25.11.2017 Termín do:27.11.2017
Kontakt:Mgr. Michal Vavro
Kontakt tel.:mobil - 0915/417334,
Kontakt e-mail:miso.sro@atlas.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci32--24.11.2017 8:30Lysáková ulica

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Xavier Jakubovič 
   25.11.2017 10:30
2. BYE 
 
3. Michal Svetík 
   25.11.2017 08:00
4. Alex Kohút 
 
5. Adam Kurčík 
   25.11.2017 08:00
6. Andrej Šteflovič 
 
7. Dominik Vavro 
   25.11.2017
8. (5-8)Maximilián Jaroščák 
 
9. (3-4)Marek Klanduch 
   25.11.2017 10:30
10. BYE 
 
11. Alex Kostoláni 
   25.11.2017 08:00
12. Oskar Fičor 
 
13. Tomáš Strašil 
   25.11.2017 08:00
14. Martin Puskeiler 
 
15. BYE 
   25.11.2017 11:45
16. (5-8)David Baláž 
 
17. BYE 
   25.11.2017 11:45
18. (5-8)Nikolas Paulovič 
 
19. Martin Linhart 
   25.11.2017 09:00
20. Oskar Benian 
 
21. Dominik Guzmický 
   25.11.2017 09:00
22. Filip Poklemba 
 
23. BYE 
   25.11.2017 11:45
24. (3-4)Lukáš Hochel 
 
25. (5-8)Jean Pierre Sarouphim 
   25.11.2017 09:00
26. Alexej Vajgel 
 
27. Jakub Adamko 
   25.11.2017 10:30
28. Alex Maximilián Hron 
 
29. Mojmír Deen 
   25.11.2017 10:30
30. Adam Babušík 
 
31. BYE 
   25.11.2017 13:00
32. (2)Július Hubinský 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPJakubovič Xavier31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany 10
2 Hubinský Július31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 17
3 Klanduch Marek31.10.20182006M-chTop tennis academy Zvolen 18
4 Hochel Lukáš31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice 19
5 Paulovič Nikolas31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 20
6 Baláž David31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 21
7 Jaroščák Maximilián31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava 27
8 Sarouphim Jean Pierre31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 31
9 Puskeiler Martin31.10.20182006M-chTC BASELINE Banská Bystrica 31
10 Kohút Alex31.10.20182006M-chŠK 26 Karlovka 33
11 Linhart Martin31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 34
12 Vajgel Alexej31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava 36
13USPKostoláni Alex31.10.20182006M-chTenis Club Nové Zámky 37
14 Adamko Jakub31.10.20182006M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 42
15 Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
16 Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka  
17 Kurčík Adam31.10.20192007M-chApollo Academy Bratislava  
18 Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
19 Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
20 Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka  
21 Guzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica  
22 Vavro Dominik31.10.20192007M-chŠK TC Dúbravka  
23 Benian Oskar31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
24 Svetík Michal31.10.20192006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
25USPStrašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
26USPŠteflovič Andrej31.10.20192007M-chTK Jednotka  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Kabzáni Krištof31.10.20192007M-chTK 77 Skalica  
2Karovič Jaroslav31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 16
3Kladivík Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 9
4Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk