' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100107 - OZ ŠK Odema Púchov
Názov turnaja:ODEMA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežie slobody 1926/4,Púchov 020 01
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Herculan TC
Vrchný rozhodca:Beňadik Peter, ml. (B2) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Mokryš Martin (C1)   
Termín od:16.12.2017 Termín do:18.12.2017
Kontakt:Martina Chovancová
Kontakt tel.:byt - 0918646129, dv. - 0948816270, fax - 0424631818, mobil - 0918646129,
Kontakt e-mail:martina@sportcentrumpuchov.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-15.12.2017 10:00sekretariát SsTZ

Poznámky:

  Rozpisrozpis 2,

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Melaga 
   16.12.2017 11:15
2. BYE 
 
3. Dávid Krcho 
   16.12.2017 11:15
4. BYE 
 
5. Ján Matula 
   16.12.2017 09:00
6. Simon Bognár 
 
7. (5-8)Matej Letavay 
   16.12.2017 11:15
8. BYE 
 
9. (3-4)Jakub Kladivík 
   16.12.2017 12:30
10. BYE 
 
11. Matej Pös 
   16.12.2017 09:00
12. LUkáš Zumrik 
 
13. Timon Sirota 
   16.12.2017 09:00
14. Michal Čierny 
 
15. BYE 
   16.12.2017 12:30
16. (5-8)Marek Vaco 
 
17. BYE 
   16.12.2017 12:30
18. (5-8)Ramon Tarač 
 
19. Jakub Juranka 
   16.12.2017 10:00
20. Matej Markovič 
 
21. Lukáš Hanušovský 
   16.12.2017 10:00
22. Michael Jankech 
 
23. BYE 
   16.12.2017 13:45
24. (3-4)Nicolas Vrtiel 
 
25. BYE 
   16.12.2017 13:45
26. (5-8)Marek Klanduch 
 
27. Jakub Matula 
   16.12.2017 10:00
28. Martin Puskeiler 
 
29. BYE 
   16.12.2017 11:15
30. Jakub Kubiš 
 
31. BYE 
   16.12.2017 11:15
32. (2)Jakub Medveď 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Medveď J.  Melaga S. 
   16.12.2017
2. Matula J.  Hanušovský L. 
 
3. Bognár S.  Krcho D. 
   16.12.2017
4. Tarač R.  Vaco M. 
 
5. Matula J.  Zumrik L. 
   16.12.2017
6. Jankech M.  Kubiš J. 
 
7. Kladivík J.  Markovič M. 
   16.12.2017
8. (2)Puskeiler M.  Letavay M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Melaga Samuel31.10.20182006M-chFresh club Zvolen 1
2 Medveď Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 3
3 Kladivík Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 9
4 Vrtiel Nicolas31.10.20182006M-chTK Baník Prievidza 11
5 Klanduch Marek31.10.20182006M-chTop tennis academy Zvolen 18
6 Letavay Matej31.10.20182006M-chTK Ružomberok 22
7 Vaco Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC 25
8 Tarač Ramon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC 30
9 Puskeiler Martin31.10.20182006M-chTC BASELINE Banská Bystrica 31
10 Matula Jakub31.10.20182006M-chTK Vrútky 37
11 Matula Ján31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 41
12 Krcho Dávid31.10.20182006M-chTK Tenis Centrum Bojnice 43
13 Čierny Michal31.10.20182006M-chTK Žilina 46
14 Bognár Simon31.10.20182006M-chTK Raketa 47
15 Zumrik LUkáš31.10.20182006M-chTKM Martin 52
16 Sirota Timon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC 59
17 Markovič Matej31.10.20192007M-chSTC Tennis Academy Púchov  
18 Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
19 Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica  
20 Pös Matej31.10.20192007M-chTK Baník Prievidza  
21 Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica  
22 Juranka Jakub31.10.20192007M-chBenet LTC Bytča  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Gira Adam31.10.20182006M-chTK Žilina 95
2Jasenák Tomáš31.10.20182006M-chTK Ladomerská Vieska 24
3Talda Ľubomír31.10.20192007M-chTK Púchov  
4Vrábel Martin31.10.20182006M-chTK Púchov 44


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk