' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080096 - TŠP-tenisová škola Petržalka
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo námestie č.6 Bratislava Petržalka
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Nemec Michal (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Kurek Ľubomír (C)   
Termín od:16.12.2017 Termín do:19.12.2017
Kontakt:Eva Kratochvílová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:tenisovaskolapetrzalka@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-15.12.2017 10:00BTZ

Poznámky:

rozpis,

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Patrik Chren 
   16.12.2017 14:45
2. BYE 
 
3. Filip Poklemba 
   16.12.2017 12:15
4. Adam Babušík 
 
5. Andrej Šteflovič 
   16.12.2017 12:15
6. Nicholas Volník 
 
7. (5-8)Michal Bušniak 
   16.12.2017 14:45
8. BYE 
 
9. (3-4)Július Hubinský 
   16.12.2017 14:45
10. BYE 
 
11. Oskar Fičor 
   16.12.2017 12:15
12. Jakub Adamko 
 
13. Adam Kurčík 
   16.12.2017 12:15
14. Damian Nagy 
 
15. BYE 
   16.12.2017 14:45
16. (5-8)Jean Pierre Sarouphim 
 
17. BYE 
   16.12.2017 16:00
18. (5-8)Maximilián Jaroščák 
 
19. Alexej Vajgel 
   16.12.2017 13:30
20. Miloslav Vrba 
 
21. Martin Linhart 
   16.12.2017 13:30
22. Tomáš Strašil 
 
23. BYE 
   16.12.2017 16:00
24. (3-4)Nikolas Paulovič 
 
25. BYE 
   16.12.2017 16:00
26. (5-8)Alex Kohút 
 
27. Šimon Jeník 
   16.12.2017 13:30
28. Alex Maximilián Hron 
 
29. Mojmír Deen 
   16.12.2017 13:30
30. Tobias Stopiak 
 
31. BYE 
   16.12.2017 16:00
32. (2)Jaroslav Karovič 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Chren P.  Karovič J. 
   16.12.2017
2. BYE 
 
3. Kurčík A.  Strašil T. 
   16.12.2017
4. BYE 
 
5. Volník N.  Vrba M. 
   16.12.2017
6. BYE 
 
7. Hubinský J.  Hron A. 
   16.12.2017
8. Sarouphim J.  Šteflovič A. 
 
9. BYE 
   16.12.2017
10. Fičor O.  Poklemba F. 
 
11. BYE 
   16.12.2017
12. Linhart M.  Babušík A. 
 
13. BYE 
   16.12.2017
14. Deen M.  Stopiak T. 
 
15. BYE 
   16.12.2017
16. (2)Paulovič N.  Kohút A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Chren Patrik31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 5
2 Karovič Jaroslav31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 16
3 Hubinský Július31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 17
4 Paulovič Nikolas31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 20
5 Jaroščák Maximilián31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava 27
6 Bušniak Michal31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 29
7 Sarouphim Jean Pierre31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 31
8 Kohút Alex31.10.20182006M-chŠK 26 Karlovka 33
9 Linhart Martin31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 34
10 Vajgel Alexej31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava 36
11 Adamko Jakub31.10.20182006M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 42
12 Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
13 Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka  
14 Kurčík Adam31.10.20192007M-chApollo Academy Bratislava  
15 Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
16 Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka  
17 Vrba Miloslav31.10.20192007M-chBratislavský tenisový zväz  
18 Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
19 Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec  
20 Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
21 Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
22 Šteflovič Andrej31.10.20192007M-chTK Jednotka  
23 Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
24 Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Hradilek Oliver31.10.20192007M-chTK TIE-BREAK Malacky  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk