' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Názov turnaja:TK JEDNOTKA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5, Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (B2)   
Termín od:02.02.2018 Termín do:04.02.2018
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 02. 2018 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-01.02.2018 11:00Prokofievova 5
mladší žiaci3216-01.02.2018 11:00Prokofievova 5

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Ján Hasaj, ZVR: Lucia Šramková

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Paulík 
   02.02.2018 19:00
2. BYE 
 
3. Tomáš Strašil 
   02.02.2018 15:30
4. Alex Kohút 
 
5. Mojmír Deen 
   02.02.2018 15:30
6. Michal Svetík 
 
7. Martin Linhart 
   02.02.2018 16:45
8. (5-8)Maximilián Jaroščák 
 
9. (3-4)Július Hubinský 
   02.02.2018 19:00
10. BYE 
 
11. Damian Nagy 
   02.02.2018 16:45
12. Alexej Vajgel 
 
13. Andrej Šteflovič 
   02.02.2018 16:45
14. Tobias Stopiak 
 
15. BYE 
   02.02.2018 19:00
16. (5-8)Nikolas Paulovič 
 
17. BYE 
   02.02.2018 19:00
18. (5-8)David Baláž 
 
19. Šimon Jeník 
   02.02.2018 17:45
20. Adam Kurčík 
 
21. David Minarič 
   02.02.2018 18:00
22. Miloslav Vrba 
 
23. BYE 
   02.02.2018 20:00
24. (3-4)Lukáš Hochel 
 
25. (5-8)Michal Bušniak 
   02.02.2018 18:00
26. Filip Poklemba 
 
27. Adam Solčan 
   02.02.2018 18:00
28. Oskar Benian 
 
29. Jakub Adamko 
   02.02.2018 18:00
30. Alex Maximilián Hron 
 
31. BYE 
   02.02.2018 20:00
32. (2)Sebastián Paulovčák 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Hochel L.  Paulík M. 
   02.02.2018
2. BYE 
 
3. Hubinský J.  Hron A. 
   02.02.2018
4. BYE 
 
5. Adamko J.  Stopiak T. 
   02.02.2018
6. BYE 
 
7. Jeník Š.  Solčan A. 
   02.02.2018
8. Jaroščák M.  Kohút A. 
 
9. BYE 
   02.02.2018
10. Benian O.  Svetík M. 
 
11. BYE 
   02.02.2018
12. Deen M.  Šteflovič A. 
 
13. BYE 
   02.02.2018
14. Linhart M.  Poklemba F. 
 
15. BYE 
   02.02.2018
16. (2)Paulovič N.  Paulovčák S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPPaulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 14
2USPPaulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 14
3USPHubinský Július31.10.20202006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 17
4 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 19
5 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 20
6 Baláž David31.10.2018 !!!2006S-chTC EMPIRE Trnava 21
7 Jaroščák Maximilián31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 27
8 Bušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 29
9 Kohút Alex31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 33
10 Linhart Martin31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 34
11 Vajgel Alexej31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 36
12 Adamko Jakub31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 42
13 Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
14 Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
15 Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
16 Kurčík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
17 Vrba Miloslav31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica  
18 Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
19 Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava  
20 Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
21 Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
22 Minarič David31.10.20192006S-chFORTUNA Trnava  
23USPStrašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
24 Šteflovič Andrej31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava  
25USPSvetík Michal31.10.20192006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
26 Benian Oskar31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam31. 01. 2018 10:142007M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Fičor Oskar31. 01. 2018 05:572007M-chTŠ Advantage Bratislava  
3Frančák Jakub29. 01. 2018 09:052007M-chTenis Club Nové Zámky  
4Jankech Michael31. 01. 2018 09:242007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
5Karasz Milan01. 02. 2018 06:582006S-chTK Spartak Komárno 13
6Karovič Jaroslav15. 01. 2018 08:152006S-chTK Slávia STU Bratislava 16
7Polák David26. 01. 2018 11:312007M-chTenis Club Nové Zámky  
8Riegel Alex08. 01. 2018 02:292006S-chHTC Hlohovec 108
9Sarouphim Jean Pierre23. 01. 2018 01:292006S-chTK Slávia STU Bratislava 31
10Szabo Jakub13. 01. 2018 05:322007M-chTK HSC Piešťany  
11Vatrt Denis31. 01. 2018 08:162007M-chTK Kúpele Piešťany  
12Vatrt Enriko31. 01. 2018 08:152007M-chTK Kúpele Piešťany  
13Volník Nicholas30. 01. 2018 08:582007M-chTK PROFI Senec  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk