www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka
Názov turnaja:TK JEDNOTKA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5, Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (B2)   
Termín od:13.01.2018 Termín do:15.01.2018
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci32--12.01.2018 11:00Prokofievova 5

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Ján Hasaj, ZVR: Lucia Šramková

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Július Hubinský 
   13.01.2018 14:00
2. BYE 
 
3. Teodor Bobák 
   13.01.2018 14:00
4. BYE 
 
5. Adam Kurčík 
   13.01.2018 14:00
6. Michal Svetík 
 
7. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   13.01.2018 16:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Martin Linhart 
   13.01.2018 15:00
10. BYE 
 
11. Tomáš Strašil 
   13.01.2018 15:00
12. BYE 
 
13. Šimon Polák 
   13.01.2018 15:00
14. BYE 
 
15. BYE 
   13.01.2018 15:00
16. Tobias Stopiak 
 
17. BYE 
   13.01.2018 15:00
18. Adam Solčan 
 
19. BYE 
   13.01.2018 15:00
20. Andrej Šteflovič 
 
21. BYE 
   13.01.2018 15:00
22. Alex Kostoláni 
 
23. BYE 
   13.01.2018 15:00
24. (3-4)Alex Kohút 
 
25. BYE 
   13.01.2018 16:00
26. Šimon Jeník 
 
27. Miloslav Vrba 
   13.01.2018 14:00
28. Michael Jankech 
 
29. BYE 
   13.01.2018 16:00
30. Oskar Benian 
 
31. BYE 
   13.01.2018 16:00
32. (2)Michal Bušniak 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Hubinský Július31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 17
2 Bušniak Michal31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 29
3 Kohút Alex31.10.20182006M-chŠK 26 Karlovka 33
4 Linhart Martin31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 34
5 Kostoláni Alex31.10.20182006M-chTenis Club Nové Zámky 37
6 Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
7 Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
8 Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
9 Kurčík Adam31.10.20192007M-chApollo Academy Bratislava  
10 Vrba Miloslav31.10.20192007M-chBratislavský tenisový zväz  
11 Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
12 Stopiak Tobias31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
13 Strašil Tomáš31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
14 Šteflovič Andrej31.10.20192007M-chTK Jednotka  
15 Benian Oskar31.10.20192007M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
16 Svetík Michal31.10.20192006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
17 Bobák Teodor31.10.20192007M-chApollo Academy Bratislava  
18 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20182007M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Czinege Richard31.10.20182006M-chMBTK Dunajská Streda 70
3Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
4Grőpel Marco31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany  
5Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
6Jaroščák Maximilián31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava 27
7Kabzáni Krištof31.10.20192007M-chTK 77 Skalica  
8Nagy Damian31.10.20192007M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
9Sarouphim Jean Pierre31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 31
10Sirota Timon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC 59
11Szabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk