' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča
Trieda:Halové MSR Povrch:Granulat
Vrchný rozhodca:Stanko Matej (A3) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Lešniak Tibor (B)   
Termín od:10.02.2018 Termín do:13.02.2018
Kontakt:Mgr. Matej Stanko
Kontakt tel.:mobil - 0907291818,
Kontakt e-mail:matostanko@yahoo.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci3216-10.02.2018 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, ubytovanie, NOMINÁCIA, správa
VR: Matej Stanko, ZVR: Tibor Lešniak

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Puškár 
   10.02.2018
2. Michal Novanský 
 
3. Oliver Šmotlák 
   10.02.2018
4. Karol Vlčko 
 
5. Andrej Krajčík 
   10.02.2018
6. Adrián Kopál 
 
7. Ivo Gondor 
   10.02.2018
8. (5-8)David Čierny 
 
9. (3-4)Tomáš Baláži 
   10.02.2018
10. Filip Žilkay 
 
11. Milan Bežák 
   10.02.2018
12. Tomáš Lánik 
 
13. Michal Moncoľ 
   10.02.2018
14. Dušan Oberta 
 
15. Šimon Habšuda 
   10.02.2018
16. (5-8)Krištof Minárik 
 
17. (5-8)Martin Dobrý 
   10.02.2018
18. Adam Arbet 
 
19. Radovan Michalik 
   10.02.2018
20. Ivan Sura 
 
21. Matej Gálik 
   10.02.2018
22. Jaroslav Šišolák 
 
23. Martin Palider 
   10.02.2018
24. (3-4)Samuel Paulovčák 
 
25. (5-8)Lukáš Bielik 
   10.02.2018
26. Jakub Kaťuch 
 
27. Ivan Kebísek 
   10.02.2018
28. Andrej Grečmal 
 
29. Alfréd Almási 
   10.02.2018
30. Sebastián Pjontek 
 
31. Jozef Mikuš 
   10.02.2018
32. (2)János Fekete 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Fekete J.  Minárik K. 
   10.02.2018
2. BYE 
 
3. Gondor I.  Sura I. 
   10.02.2018
4. Gálik M.  Habšuda Š. 
 
5. (3-4)Arbet A.  Bielik L. 
   10.02.2018
6. Kopál A.  Bežák M. 
 
7. Oberta D.  Grečmal A. 
   10.02.2018
8. Moncoľ M.  Mikuš J. 
 
9. Vlčko K.  Almási A. 
   10.02.2018
10. Žilkay F.  Michalik R. 
 
11. Krajčík A.  Pjontek S. 
   10.02.2018
12. (3-4)Kaťuch J.  Puškár S. 
 
13. Novanský M.  Lánik T. 
   10.02.2018
14. Baláži T.  Kebísek I. 
 
15. BYE 
   10.02.2018
16. (2)Dobrý M.  Paulovčák S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Puškár Samuel31.10.20192000D-chTK Slovan Bratislava 1
2 Fekete János31.10.20182001D-chTC EMPIRE Trnava 2
3 Paulovčák Samuel31.10.20182000D-chTC EMPIRE Trnava 3
4 Baláži Tomáš31.10.20192000D-chTK AS Trenčín 4
5 Minárik Krištof31.10.20182001D-chTK Jednotka Bratislava 5
6 Dobrý Martin31.10.20192000D-chTK Slávia STU Bratislava 7
7 Bielik Lukáš31.10.20182001D-chTC EMPIRE Trnava 9
8 Čierny David31.10.20192000D-chTC EMPIRE Trnava 10
9 Arbet Adam31.10.20182001D-chTC EMPIRE Trnava 11
10 Kaťuch Jakub31.10.20182002D-chTK Mladosť Košice 13
11 Oberta Dušan31.10.20182001D-chTenisová akadémia Prešov 14
12 Novanský Michal31.10.20182002D-chOZ Slávia Trnava 15
13 Habšuda Šimon31.10.20182001D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 17
14 Krajčík Andrej31.10.20192000D-chTK Slovan Bratislava 18
15 Grečmal Andrej31.10.20182000D-chTK Inter Bratislava 19
16 Pjontek Sebastián31.10.20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 21
17 Moncoľ Michal31.10.20182001D-chMTK Rimavská Sobota 22
18 Kebísek Ivan31.10.20192000D-chTK 2000 Horné Srnie 23
19 Lánik Tomáš31.10.20182002D-chTC EMPIRE Trnava 26
20 Mikuš Jozef31.10.20182001D-chTKM Betliar 27
21 Gondor Ivo31.10.20182001D-chTJT Michalovce 28
22 Kopál Adrián31.10.20182002D-chTK Kúpele Piešťany 29
23WCGálik Matej31.10.20182002D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 30
24 Žilkay Filip31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 35
25 Sura Ivan31.10.20182002D-chTK Mladosť Košice 37
26 Palider Martin31.10.20192000D-chTK Ružomberok 38
27 Bežák Milan31.10.20202002D-chTK Nová Dubnica 39
28 Almási Alfréd31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 41
29USPŠišolák Jaroslav31.10.20182001D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 59
30USPŠmotlák Oliver31.10.20182001D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 61
31 Michalik Radovan31.10.20192003D-chTK Mladosť Košice 71
32 Vlčko Karol31.10.20182004S-chTK Nová Dubnica 123
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Grnáč Marko31.10.20192001D-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
2Valent Stanislav31.10.20182002D-chTK Slávia STU Bratislava 32
3Pokorný Lukáš31.10.20182002D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 33
4Hlavenka Allen31.10.20192000D-chTK Slávia STU Bratislava 34
5Lovecký Jakub31.10.20182002D-chTK Slávia STU Bratislava 35
6Karol Miloš31.10.20182002D-chFORTUNA Trnava 40
7Novosad Marek31.10.20192000D-chHTC Hlohovec 42
8Gibala Martin31.10.20182002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 43
9Králik Dalibor31.10.20182001D-chTK TENEM Nemšová 45
10Špaňo Samuel31.10.20192000D-chTC EMPIRE Trnava 46
11Dušička Matúš31.10.20182001D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 49
12Urbánek Filip31.10.20182001D-chTK Kúpele Piešťany 50
13Habodász Adam31.10.20182002D-chTK Slovan Bratislava 53
14Šuran Tomáš31.10.20182002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 54
15Magdolen Anton31.10.20182002D-chTC Topoľčany 54
16Gonos Bruno31.10.20192000D-chTenisová akadémia Prešov 56
17Purnoch Adam31.10.20192001D-chTK Slovan Bratislava 56
18Mísař Aleš31.10.20182002D-chTK HSC Piešťany 58
19Gajdoš Juraj31.10.20192000D-chTK Zlaté Moravce 63
20Potaš Kevin31.10.20192003D-chTenisová akadémia Prešov 65
21Keľo Pavel31.10.20192003D-chTA Rimavská Sobota 66
22Husár Adam31.10.20192000D-chTK Slávia STU Bratislava 68
23Slovík Sasha31.10.20182002D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 70
24Dao Dung Em Oliver31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 72
25Filipko Adam31.10.20192003D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 73
26Bajo Ladislav31.10.20192000D-chTK DRANaM Košice 75
27Murár Adam Maximilián31.10.20182002D-chTK Slávia STU Bratislava 76
28Turček Rudolf31.10.20182002D-chTK Slávia STU Bratislava 77
29Daniška Dávid31.10.20192003D-chTennis club Veľké Kostoľany 78
30Jaščur Juraj31.10.20192001D-chTK Tatran 2007 Prešov 80
31Karas Daniel31.10.20192003D-chTK GSM Prešov 81
32Špak Samuel31.10.20192000D-chTK F1 Poprad 90
33Slovík Igor31.10.20182001D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 91
34Babík Benjamín31.10.20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 91
35Kučera Peter31.10.20192003D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 93
36Privara Peter Benjamín31.10.20182004S-chTK Slovan Bratislava 98
37Hlaváč Roland31.10.20182002D-chTC Slávia UPJŠ Košice 98
38Verčík Ivo31.10.20192003D-chTK Žilina 100
39Kučera Lukáš31.10.20182002D-chTK Nová Dubnica 103
40Macháček Matej31.10.20192001D-chTK Slovan Bratislava 104
41Grolmus Róbert31.10.20182002D-chTA M. Ryšavého Bojnice 105
42Hrbáček Šimon31.10.20182002D-chTŠP-tenisová škola Petržalka 108
43Kováč Tomáš31.10.20182001D-chTK Banská Bystrica 109
44Držiak Jakub Oskar31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 110
45Baranec Dušan31.10.20192003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 116
46Svoreň Matej Martin31.10.20192001D-chTK TCN Nitra 117
47Palenčár Patrik31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 134
48Belák Michal31.10.20192003D-chTKM Martin 140
49Dráb Pavol31.10.20192003D-chTenisová akadémia Prešov 141
50Palčo Matej31.10.20182004S-chTC EMPIRE Trnava 144
51Krošlák Jakub31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 150
52Stanko Simon31.10.20182002D-chTK Mladosť Košice 181
53Hajduch Marko31.10.20192003D-chTK Inter Bratislava 190
54Osuský Ján31.10.20192000D-chAŠK Skalica 201
55Kerekeš Samuel31.10.20192000D-chTJT Michalovce 299
56Jerlija Samuel31.10.20192003D-chTK Mladosť Košice  
57Lazarčík Markus31.10.20192005S-chTC EMPIRE Trnava  
58Obtulovič Juraj31.10.20182004S-chTK Slovan Bratislava  
59Bánczi Viktor31.10.20192000D-chTC EMPIRE Trnava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Bebjak Richard31.10.20192003D-chGSM Europe Trenčín 139
2Behúň Adam31.10.20182001D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 8
3Červenák Peter31.10.20182002D-chTK VIP Bratislava 85
4Fajth Filip31.10.20182002D-chTK Sparta Považská Bystrica 114
5Kepič Tomáš31.10.20182001D-chTC Slávia UPJŠ Košice 60
6Kravec Vladimír31.10.20192004S-chTK Baník Prievidza 201
7Marošík Norbert31.10.20182004S-chLieskovský tenisový klub-LTC 106
8Masarčin Marcus31.10.20182004S-chTK Slávia STU Bratislava 261
9Naď Peter31.10.20182004S-chTK Mladosť Košice 190
10Németh Igor31.10.20192003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 88
11Pacera Tomáš31.10.20192000D-chTK Žilina 47
12Palovič Lukáš31.10.20182002D-chTenisová akadémia Prešov 6
13Peško Samuel31.10.20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 24
14Russo Paolo31.10.20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 43
15Sedliak Šimon31.10.20182002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 31
16Schmitz Sven31.10.20192003D-chTK Banská Bystrica 216
17Šramko Marcel31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 96
18Šurina Oliver31.10.20182001D-chTK Inter Bratislava 179
19Vanko Tomáš31.10.20182001D-chTC EMPIRE Trnava 128


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk