' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča
Trieda:Halové MSR Povrch:Granulat
Vrchný rozhodca:Stanko Matej (A3) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Lešniak Tibor (B)   
Termín od:10.02.2018 Termín do:13.02.2018
Kontakt:Mgr. Matej Stanko
Kontakt tel.:mobil - 0907291818,
Kontakt e-mail:matostanko@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 02. 2018 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci3216-10.02.2018 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, ubytovanie, NOMINÁCIA, správa
VR: Matej Stanko, ZVR: Tibor Lešniak

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Puškár 
   10.02.2018
2. Michal Novanský 
 
3. Oliver Šmotlák 
   10.02.2018
4. Karol Vlčko 
 
5. Andrej Krajčík 
   10.02.2018
6. Adrián Kopál 
 
7. Ivo Gondor 
   10.02.2018
8. (5-8)David Čierny 
 
9. (3-4)Tomáš Baláži 
   10.02.2018
10. Filip Žilkay 
 
11. Milan Bežák 
   10.02.2018
12. Tomáš Lánik 
 
13. Michal Moncoľ 
   10.02.2018
14. Dušan Oberta 
 
15. Šimon Habšuda 
   10.02.2018
16. (5-8)Krištof Minárik 
 
17. (5-8)Martin Dobrý 
   10.02.2018
18. Adam Arbet 
 
19. Radovan Michalik 
   10.02.2018
20. Ivan Sura 
 
21. Matej Gálik 
   10.02.2018
22. Jaroslav Šišolák 
 
23. Martin Palider 
   10.02.2018
24. (3-4)Samuel Paulovčák 
 
25. (5-8)Lukáš Bielik 
   10.02.2018
26. Jakub Kaťuch 
 
27. Ivan Kebísek 
   10.02.2018
28. Andrej Grečmal 
 
29. Alfréd Almási 
   10.02.2018
30. Sebastián Pjontek 
 
31. Jozef Mikuš 
   10.02.2018
32. (2)János Fekete 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Fekete J.  Minárik K. 
   10.02.2018
2. BYE 
 
3. Gondor I.  Sura I. 
   10.02.2018
4. Gálik M.  Habšuda Š. 
 
5. (3-4)Arbet A.  Bielik L. 
   10.02.2018
6. Kopál A.  Bežák M. 
 
7. Oberta D.  Grečmal A. 
   10.02.2018
8. Moncoľ M.  Mikuš J. 
 
9. Vlčko K.  Almási A. 
   10.02.2018
10. Žilkay F.  Michalik R. 
 
11. Krajčík A.  Pjontek S. 
   10.02.2018
12. (3-4)Kaťuch J.  Puškár S. 
 
13. Novanský M.  Lánik T. 
   10.02.2018
14. Baláži T.  Kebísek I. 
 
15. BYE 
   10.02.2018
16. (2)Dobrý M.  Paulovčák S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Puškár Samuel31.10.20192000MTK Slovan Bratislava 1
2 Fekete János31.10.20202001D-chTC EMPIRE Trnava 2
3 Paulovčák Samuel31.10.20202000MTC EMPIRE Trnava 3
4 Baláži Tomáš31.10.20192000MTC EMPIRE Trnava 4
5 Minárik Krištof31.10.20202001D-chTK Slávia STU Bratislava 5
6 Dobrý Martin31.10.20192000MTK Slávia STU Bratislava 7
7 Bielik Lukáš31.10.20202001D-chTC EMPIRE Trnava 9
8 Čierny David31.10.20192000MTC EMPIRE Trnava 10
9 Arbet Adam31.10.20202001D-chTC EMPIRE Trnava 11
10 Kaťuch Jakub31.10.20202002D-chTK Mladosť Košice 13
11 Oberta Dušan31.10.20202001D-chTenisová akadémia Prešov 14
12 Novanský Michal31.10.20202002D-chOZ Slávia Trnava 15
13 Habšuda Šimon31.10.20202001D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 17
14 Krajčík Andrej31.10.20192000MTK Slovan Bratislava 18
15 Grečmal Andrej31.10.2018 !!!2000MTK Inter Bratislava 19
16 Pjontek Sebastián31.10.20202001D-chTK Slávia STU Bratislava 21
17 Moncoľ Michal31.10.20202001D-chMTK Rimavská Sobota 22
18 Kebísek Ivan31.10.20192000MTK 2000 Horné Srnie 23
19 Lánik Tomáš31.10.20202002D-chTC EMPIRE Trnava 26
20 Mikuš Jozef31.10.20202001D-chTKM Betliar 27
21 Gondor Ivo31.10.20202001D-chTJT Michalovce 28
22 Kopál Adrián31.10.20202002D-chTK Kúpele Piešťany 29
23WCGálik Matej31.10.20202002D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 30
24 Žilkay Filip31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 35
25 Sura Ivan31.10.20202002D-chTK Mladosť Košice 37
26 Palider Martin31.10.20192000MTK Ružomberok 38
27 Bežák Milan31.10.20202002D-chTK Nová Dubnica 39
28 Almási Alfréd31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 41
29USPŠišolák Jaroslav31.10.20202001D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 59
30USPŠmotlák Oliver31.10.20202001D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 61
31 Michalik Radovan31.10.20192003D-chTK Mladosť Košice 71
32 Vlčko Karol31.10.20202004D-chTK Nová Dubnica 123
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Grnáč Marko14. 11. 20172001D-chLieskovský tenisový klub-LTC 16
2Valent Stanislav24. 11. 20172002D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 32
3Pokorný Lukáš15. 11. 20172002D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 33
4Hlavenka Allen04. 01. 20182000MTK Slávia STU Bratislava 34
5Lovecký Jakub14. 11. 20172002D-chTK Slávia STU Bratislava 35
6Karol Miloš17. 12. 20172002D-chTKM - Tenisový klub Madunice 40
7Novosad Marek06. 12. 20172000MHTC Hlohovec 42
8Gibala Martin15. 11. 20172002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 43
9Králik Dalibor14. 11. 20172001D-chDuTaF Sport Dubnica n/V. 45
10Špaňo Samuel16. 12. 20172000MTC EMPIRE Trnava 46
11Dušička Matúš14. 11. 20172001D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 49
12Urbánek Filip27. 11. 20172001D-chTK Kúpele Piešťany 50
13Habodász Adam19. 11. 20172002D-chTK Slovan Bratislava 53
14Šuran Tomáš14. 11. 20172002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 54
15Magdolen Anton21. 11. 20172002D-chTC Topoľčany 54
16Gonos Bruno19. 11. 20172000MTenisová akadémia Prešov 56
17Purnoch Adam10. 12. 20172001D-chTK Slovan Bratislava 56
18Mísař Aleš05. 01. 20182002D-chTK Nová Dubnica 58
19Gajdoš Juraj18. 11. 20172000MTK Ratufa Levice 63
20Potaš Kevin15. 11. 20172003D-chTenisová akadémia Prešov 65
21Keľo Pavel14. 11. 20172003D-chTA Rimavská Sobota 66
22Husár Adam16. 11. 20172000MTK Slávia STU Bratislava 68
23Slovík Sasha26. 11. 20172002D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 70
24Dao Dung Em Oliver14. 11. 20172003D-chTK Slávia STU Bratislava 72
25Filipko Adam15. 11. 20172003D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 73
26Bajo Ladislav08. 01. 20182000MTK DRANaM Košice 75
27Murár Adam Maximilián29. 11. 20172002D-chTK Slávia STU Bratislava 76
28Turček Rudolf14. 11. 20172002D-chTK Slávia STU Bratislava 77
29Daniška Dávid01. 12. 20172003D-chTennis club Veľké Kostoľany 78
30Jaščur Juraj07. 12. 20172001D-chTK GSM Prešov 80
31Karas Daniel23. 11. 20172003D-chTK GSM Prešov 81
32Špak Samuel03. 01. 20182000MTK F1 Poprad 90
33Slovík Igor26. 11. 20172001D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 91
34Babík Benjamín17. 11. 20172001D-chTK Slávia STU Bratislava 91
35Kučera Peter19. 11. 20172003D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 93
36Privara Peter Benjamín29. 11. 20172004D-chTC EMPIRE Trnava 98
37Hlaváč Roland15. 11. 20172002D-chTC Slávia UPJŠ Košice 98
38Verčík Ivo16. 11. 20172003D-chTK Žilina 100
39Kučera Lukáš20. 11. 20172002D-chTK Nová Dubnica 103
40Macháček Matej09. 12. 20172001D-chTK Slovan Bratislava 104
41Grolmus Róbert10. 12. 20172002D-chTA M. Ryšavého Bojnice 105
42Hrbáček Šimon15. 01. 20182002D-chTK Slávia STU Bratislava 108
43Kováč Tomáš28. 12. 20172001D-chTK Banská Bystrica 109
44Držiak Jakub Oskar25. 11. 20172003D-chTK Slávia STU Bratislava 110
45Baranec Dušan20. 11. 20172003D-chTC EMPIRE Trnava 116
46Svoreň Matej Martin29. 11. 20172001D-chTK TCN Nitra 117
47Palenčár Patrik14. 11. 20172003D-chTK Slávia STU Bratislava 134
48Belák Michal18. 11. 20172003D-chTKM Martin 140
49Dráb Pavol15. 11. 20172003D-chTenisová akadémia Prešov 141
50Palčo Matej04. 12. 20172004D-chTC EMPIRE Trnava 144
51Krošlák Jakub14. 11. 20172003D-chTK Slávia STU Bratislava 150
52Stanko Simon17. 12. 20172002D-chTK Mladosť Košice 181
53Hajduch Marko16. 11. 20172003D-chTK Inter Bratislava 190
54Osuský Ján14. 12. 20172000MAŠK Skalica 201
55Kerekeš Samuel17. 12. 20172000MTJT Michalovce 299
56Jerlija Samuel14. 11. 20172003D-chTK Mladosť Košice  
57Lazarčík Markus29. 12. 20172005S-chTK Slovan Bratislava  
58Obtulovič Juraj09. 12. 20172004D-chTK Slovan Bratislava  
59Bánczi Viktor23. 01. 20182000MTC EMPIRE Trnava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bebjak Richard25. 12. 2017 11:502003D-chGSM Europe Trenčín 139
2Behúň Adam08. 02. 2018 20:162001D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 8
3Červenák Peter07. 02. 2018 18:502002D-chTK VIP Bratislava 85
4Fajth Filip01. 02. 2018 20:172002D-chTK Žilina 114
5Kepič Tomáš01. 02. 2018 11:522001D-chTC Slávia UPJŠ Košice 60
6Kravec Vladimír03. 02. 2018 20:132004D-chTK Baník Prievidza 201
7Marošík Norbert05. 02. 2018 20:452004D-chLieskovský tenisový klub-LTC 106
8Masarčin Marcus02. 02. 2018 20:252004D-chTK Slávia STU Bratislava 261
9Naď Peter31. 01. 2018 08:312004D-chTK Mladosť Košice 190
10Németh Igor01. 02. 2018 09:582003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 88
11Pacera Tomáš08. 02. 2018 17:212000MTK Žilina 47
12Palovič Lukáš07. 02. 2018 09:512002D-chTenisová akadémia Prešov 6
13Peško Samuel06. 02. 2018 19:172001D-chTK Slávia STU Bratislava 24
14Russo Paolo29. 01. 2018 17:072001D-chTK Slávia STU Bratislava 43
15Sedliak Šimon08. 02. 2018 10:252002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 31
16Schmitz Sven11. 12. 2017 10:142003D-chTK Banská Bystrica 216
17Šramko Marcel24. 01. 2018 19:482003D-chTK Slávia STU Bratislava 96
18Šurina Oliver08. 02. 2018 03:452001D-chTK Inter Bratislava 179
19Vanko Tomáš20. 01. 2018 13:272001D-chTC EMPIRE Trnava 128


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk