Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Halové MSR | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Holub Ivan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Baláž Milan (A) | |||
Termín od: | 13.01.2018 | Termín do: | 16.01.2018 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 01. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 13.01.2018 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
VR: Ivan Holub, ZVR: Milan Baláž
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Surovčíková N. Ivaničová D. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Herdický P. Hlavinková L. | ||||
6:2 7:5 | |||||
4. | Mináriková M. Maníková E. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Gonosová E. Ferjaková K. | |||
4:6 6:1 10:7 | |||||
6. | Škoricová M. Nováková V. | 16 8 SF F | |||
7. | Jamrichová R. Hradecká L. | ||||
6:1 6:4 | |||||
8. | Petrovičová N. Kovarčíková K. | 16 8 SF F | |||
9. | Šimová H. Kučíková K. | ||||
6:1 6:3 | |||||
10. | Karasová E. Koppová N. | 16 8 SF F | |||
11. | Kašťáková S. Vadrnová A. | ||||
6:2 6:2 | |||||
12. | (3-4) | Michalčíková B. Krajmer K. | 16 8 SF F | ||
13. | Pirohová D. Mĺkva T. | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Tóth L. Flimelová K. | 16 8 SF F | |||
15. | Šramková T. Mravcová E. | ||||
6:3 6:0 | |||||
16. | (2) | Félixová S. Kyseľová N. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kyseľová Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 1 | ||||
2 | Surovčíková Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 2 | ||||
3 | Ivaničová Darina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 3 | ||||
4 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 4 | ||||
5 | Félixová Saša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 5 | ||||
6 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 6 | ||||
7 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 7 | ||||
8 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
9 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 9 | ||||
10 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 10 | ||||
11 | Michalčíková Bernadette | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
12 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 12 | ||||
13 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 13 | ||||
14 | Šimová Hana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 14 | ||||
15 | Herdický Patrícia Zara | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Profitennis Academy Prešov | 17 | ||||
16 | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 19 | ||||
17 | Hlavinková Linda | 31.10.2021 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bardejovské Kúpele | 21 | ||||
18 | Maníková Ema | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 22 | ||||
19 | Kovarčíková Katarína | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
20 | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 26 | ||||
21 | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 30 | ||||
22 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 32 | ||||
23 | USP | Vadrnová Alexandra | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 38 | |||
24 | Jamrichová Renáta | 31.10.2025 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | |||||
25 | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
26 | Nováková Vanessa | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
27 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | |||||
28 | USP | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | ||||
29 | WC | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | ||||
30 | WC | Kučíková Kiara Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | ||||
31 | Flimelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
32 | Kucbelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kaňovská Diana | 15. 11. 2017 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 15 | |||||
2 | Dekanová Vanessa | 15. 11. 2017 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 16 | |||||
3 | Konopková Nela | 14. 11. 2017 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 23 | |||||
4 | Čuboňová Lucia | 16. 11. 2017 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 24 | |||||
5 | Maruščáková Zuzana | 16. 12. 2017 | 2006 | D-d | TK Mladosť Košice | 27 | |||||
6 | Ceperková Kristína | 14. 11. 2017 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 28 | |||||
7 | Kolodžejová Lea | 15. 11. 2017 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | |||||
8 | Dienešová Dagmar | 14. 11. 2017 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | 31 | |||||
9 | Kapsdorferová Ema | 16. 11. 2017 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 33 | |||||
10 | Vlčáková Sára | 14. 11. 2017 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 34 | |||||
11 | Zsilleová Eliška | 03. 12. 2017 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 35 | |||||
12 | Chládeková Martina | 20. 11. 2017 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 36 | |||||
13 | Košecká Gabriela | 14. 11. 2017 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 37 | |||||
14 | Zapletalová Alexandra | 16. 11. 2017 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | |||||
15 | Gergičová Alica | 15. 11. 2017 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 44 | |||||
16 | Štibrányová Natália | 15. 11. 2017 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 47 | |||||
17 | Gubík Amanda | 08. 12. 2017 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | 52 | |||||
18 | Bredschneiderová Nina | 16. 11. 2017 | 2006 | D-d | TK ASICS Trenčín | 54 | |||||
19 | Borš Ella | 25. 11. 2017 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 56 | |||||
20 | Obetková Tamara | 15. 11. 2017 | 2006 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 68 | |||||
21 | Skukálková Sára | 20. 11. 2017 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 75 | |||||
22 | Matúšová Natália | 28. 11. 2017 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 82 | |||||
23 | Mikocziová Petra | 10. 12. 2017 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | 125 | |||||
24 | Kozmová Lujza | 14. 11. 2017 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | ||||||
25 | Borguľová Sandra | 23. 11. 2017 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
26 | Chabadová Timea | 16. 11. 2017 | 2007 | D-d | TKM Martin | ||||||
27 | Švorcová Stella Izabela | 20. 11. 2017 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | ||||||
28 | Ftorková Ella | 16. 11. 2017 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||||
29 | Kolibková Lorraine Amie | 14. 12. 2017 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hetešová Sophie | 08. 01. 2018 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 53 | |||||
2 | Jalčová Diana | 07. 01. 2018 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bečková Karolína | 09. 01. 2018 09:34 | 2006 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 93 | ||||
2 | Berceliová Emma | 12. 01. 2018 07:38 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 20 | ||||
3 | Buranská Nina | 12. 01. 2018 09:38 [N] | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 44 | ||||
4 | Čambálová Ema | 12. 01. 2018 07:46 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 115 | ||||
5 | Cíferská Linda | 08. 01. 2018 15:40 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 46 | ||||
6 | Gerberyová Zuzana | 09. 01. 2018 11:49 | 2007 | D-d | TK F1 Poprad | |||||
7 | Jávorková Karin | 11. 01. 2018 09:22 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 40 | ||||
8 | Parízeková Laura | 08. 01. 2018 20:55 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 57 | ||||
9 | Pradeniaková Nina | 10. 01. 2018 22:21 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 85 | ||||
10 | Sopková Lucia | 09. 01. 2018 21:21 | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | |||||
11 | Takácsová Viktória | 12. 01. 2018 00:08 | 2006 | D-d | Tenis Club Nové Zámky | 50 | ||||
12 | Vallová Marianna | 07. 01. 2018 18:36 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
13 | Vatlavicová Monika | 11. 01. 2018 18:22 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 17 | ||||
14 | Vavrová Yasmin | 11. 01. 2018 07:42 | 2007 | D-d | TK Petržalka |